Jarosław Lemański

Witam. Zdecydowanie polecam Dr Lemańskiego:) Chodziłam do niego w ciąży. Czasami co prawda wydawało mi się, że olewa pewne moje obawy, ale ogólnie jest bardzo w porządku. Ma duże poczucie humoru(uwielbiam takich ludzi), ale w szpitalu podczas porodu pełna powaga. Wszystko fajnie wyjaśnia. Jest bardzo sympatyczny i rozluźnia atmosferę np. podczas badania. Trafiłam z porodem na jego dyżur i było to dla mnie duże wsparcie, czułam się pewnie choć poród był z komplikacjami i w ostateczności zakończył się cesarką. Na sali leżałam z dziewczyną, która chodziła do niego prywatnie i nie odczułam żadnej różnicy w traktowaniu. Tak samo pytał się o samopoczucie dziewczyny, która nie była jego pacjentką. W przeciwności do innego lekarza, który przyszedł tylko do swojej, a na nas nawet nie spojrzał. Poza tym tylko dzięki Lemańskiemu dowiedziałam się wielu rzeczy, gdzie o informację w szpitalu było na prawdę ciężko. Sam z siebie przypomniał nam o zaświadczeniu do becikowego i powiedział kiedy przyjść. Na prawdę polecam.

lekarz z prawdziwego zdarzenia kompetenty i sympatyczny

lekarz z prawdziwego zdarzenia kompetenty i sympatyczny

Jestem wymagającym wrażliwcem, dlatego nie dałam samych 5 ale to naprawde świetny lekarz.

Prowadził moją drugą ciążę - perfekcyjnie. Polecam

Prowadził moją drugą ciążę - perfekcyjnie. Polecam

Jest świetnym lekarzem, lekarzem z powołania.

Jest świetnym lekarzem, lekarzem z powołania.

Chodziłam do Dr Lemańskiego cała moją ciąże,jestem z niego bardzo zadowolona,jest lekarzem bardzo milym,wesolym,wzbudzajacym zaufanie.Bada bardzo delikatnie,w szpitalu przy porodzie niestety nie byl bo schodzil juz z dyzuru,ale za to potem zagladal do mnie i sie wypytawal jak sie czuje itd.Nie dzieli pacjetek na te co chodza prywatnie i te co publicznie,wszystkie traktuje jednakowo.Napewno gdy bede jeszcze kiedys w ciazy to ponownie wybiore Dr Lemanskiego na lekarza prowadzacego moja ciaze.

Stosuje metodę spychologii, uśmiecha się, jest miły, bardzo grzeczny z ogromnym poczuciem humoru. Tylko jak kobieta rodzi w nocy, nie wie co robić i dzwoni do niego, nie odbiera, choć zapewnia żeby dzwonić o każdej porze dnia i nocy.

polecam, swietny lekarz. mily i uprzejmy, zawsze znajdzie czas dla pacjentki

polecam, swietny lekarz. mily i uprzejmy, zawsze znajdzie czas dla pacjentki

super lekarz, fantastyczny człowiek, naprawde polecam

super lekarz, fantastyczny człowiek, naprawde polecam

Trafilam do tego pana bezskutecznie starając się o dziecko ze zdiagnozowanym PCO. Pan bezpośredni bardzo zaraz przeszedł na ty i spytał kto mi to PCO wymyślił. Miałam badania - popatrzył i stwierdził, że mieszczą się w normach i problem mam w głowie. Nie był na tyle doinformowany, żeby wiedzieć ze przy zespole nie tyle poziomy hormonów są istotne jak stosunek jedego do drugiego hormonu. Wogóle mówił dużo o tym, że niepotrzebnie się kobiety prześwietlają usg, jedzą witaminy zamiast kapusty kiszonej itd. Może i tak, ale moja koleżanka straciła u niego ...

Może i tak, ale moja koleżanka straciła u niego dziecko. Próbował na różne sposoby odkryc przyczynę późnego poronienia i dawał skierowania na badania na NFZ. Przy drugiej ciąży przy częstym usg (u innego lekarza)wyszedł pewien problem, który mógł być przyczyną śmierci piewszego dziecka. Nie polecam. Luz to nie wszystko.