Jarosław Lemański

Dr to bardzo dobry człowiek i zapewne bardzo dobry lekarz, lecz moim zdaniem trochę się "zapędził" co negatywnie wpłynęło na jego pracę i sposób przyjmowania oraz leczenia pacjentek. Niestety praktyka prywatna, szpitalna, a jeszcze do tego praca w przychodni i naprawdę masa, masa pacjentek wpłynęła negatywnie na jakość jego pracy. W momencie wizyty bardzo często widoczne jest na lekarzu przepracowanie i zmęczenie. Bardzo łatwo wtedy o jakiś błąd. Przecież organizm człowieka ma pewne granice i wytrzymałość. Trzeba czasem powiedzieć sobie dość i odpocząć nim wydarzy się coś, czego nikt by nie chciał.

NIEDAWNO ZACZĘŁAM PROWADZIĆ U DR LEMAŃSKIEGO SWOJĄ PIERWSZĄ CIĄŻĘ I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA

Według mnie bardzo dobry lekarz chodziłam do niego w czasie ciąży i jestem zadowolona z niego

super:):):) najlepszy lekarz jaki moze byc:) serio:)

super:):):) najlepszy lekarz jaki moze byc:) serio:)

naprawde szczerze polecam tego lekarza :)

naprawde szczerze polecam tego lekarza :)

Bardzo dobry lekarz.Prowadził moje dwie ciąże i nie mam mu nic do zarzucenia.Serdecznie polecam. Przy porodzie bardzo mi pomógł i wspierał.Serdecznie polecam tego lekarza.

Rewelacja. Pan doktor prowadził moje dwie ciąże i uczciwie mogę powiedzieć ze nie znam lepszego ginekologa a naprawdę kilku ich sprawdziłam. Polecam wszystkim bardzo gorąco. Miły kompetentny i otwarty. Odpowiada na wszystkie pytania i bardzo wspiera podczas porodu.

Dr. Lemański prowadził moje dwie ciąże. Przy porodzie bardzo pomagał i gonił do pracy położne. Bardzo polecam tego lekarza!

Z tego co ja słyszałam leżąc na ginekologii, to u tego lekarza poród jednej z pacjentek wyglądał tak, że w nocy wolał się przespać i rodziła z pigułami. Po 14 godzinach zamiast dzwonić do ordynatora( bo tylko on zatwierdza cesarki) wypchnął dziecko kładąc się na brzuchu. Niestety miało 3 stopień porażenia i zmarło. Po takim czymś, kto normalny chciał by z nim rodzić? Same sobie odpowiedzcie, czy warto ryzykować.

zajebisty lekarz pod każdym względem, miły uprzejmy i nigdy nie zostawi cie na lodzie gdy idziesz rodzić same plusy