dr n. med. Jarosław Lewy

Dr Jarosław Lewy to wybitny specjalista, rewelacyjnie wykonał mi operację histerektomii metodą laparoskopii z zastosowaniem najnowocześniejszych rozwiązań. Na drugi dzień po zabiegu byłam już w domu, a blizny są niewidoczne. Wspaniale, że jest w Łodzi tak utalentowany i empatyczny lekarz.

Nie zgadzam się ze wszystkimi negatywnymi opiniami o doktorze, lekarz to też człowiek może mieć gorszy dzień, niektóre panie mają wygórowane oczekiwania wobec lekarzy, ponad wszystko jest to lekarz jakich już niestety jest coraz mniej, zawsze do dyspozycji pacjenta, kompetentny, uprzejmy, bardzo dobry fachowiec, przedewszystkim kulturalny ja nie wyobrażam sobie ,że Pan doktor może kiedyś przestać pracować oby to się stało jak najpóźniej, szczerze polecam doktora ,ja znam dr.już od 23 lat i na podstawie mojego doświadczenia nie potrafię zrozumieć tych złych opinii

Ja, podobnie, jak Panie powyżej, zdecydowanie odradzam !!! Dr. Lewy to absolutnie nie jest lekarz, do którego posłałabym kogokolwiek. W oddziale ginekologii operacyjnej przeszłam zabieg skrócenia szyjki macicy metodą Stundorfa. Nie udzielił mi ŻADNEJ informacji o przebiegu operacji, jej zakresie, ani nawet o dalszych zaleceniach.

Pan doktor potwierdził moją ciążę w 2018 r. Został moim lekarzem prowadzącym do samego rozwiązania. Nie wyobrażam sobie innego lekarza. Przesympatyczny, rzetelny, uśmiechnięty człowiek:) Zawsze poświęcał dużo uwagi mnie i mojemu nienarodzonemu dziecku. Badanie było bardzo delikatne. Pan Doktor cierpliwie odpowiadał na moje pytania i wątpliwości. Opowiadał o kolejnych badaniach które miały nastąpić. Sam nakierowywał rozmowę w taki sposób, że pytania przychodziły do głowy:) w dniu rozwiązania również był na dyżurze i zajrzał w czasie szybkiej akcji porodowej. Zawsze można było do Niego zadzwonić ze wszystkimi pytaniami:) na wizycie poporodowej również nic się nie zmieniło. Był tym samym moim uśmiechniętym Doktorkiem. Ze swojej strony polecam serdecznie:) jak dla mnie najlepszy:)

100 % zaufania. Idealna opieka. Fachowa i bardzo ludzkie podejście pana Doktora do pacjenta. Wzorowa opieka . Polecam ! Baradzo mocno. Pomoc medyczna "tylko Doktor Jarosław Lewy ":-) Kobietki tylko Doktor . Dziękuję Doktorze. Pacjentka z 02.09.2021 r. Małgosia

100 % zaufania.
Idealna opieka.
Fachowa i bardzo ludzkie podejście pana Doktora do pacjenta.
Wzorowa opieka .
Polecam !
Baradzo mocno.
Pomoc medyczna "tylko Doktor
Jarosław Lewy ":-)
Kobietki tylko Doktor .
Dziękuję Doktorze.
Pacjentka z 02.09.2021 r.
Małgosia

Nie znam drugiego tak ciepłego, życzliwego człowieka jak Pan Doktor. Zawsze znajdzie dla pacjenta czas, odpowie na każde pytanie, wytłumaczy. Prowadził moja ciążę, niestety podczas porodu były powikłania i było CC, po operacji doglądał, pytał jak się czuję. Jestem bardzo zadowolona. Polecam na 100%

Lekarz z powołania. Pełen profesionalizm, kultura i zrozumienie drugiego człowieka. Ciepły, serdeczny i życzliwy i tak bez końca... Pan Doktor odpowiada cierpliwie na każde pytanie i szuka jak najlepszych rozwiązań problemu. Polecam z całego serca.

POLECAM wszystkim ....zeby kazdy lekarz byl tak kompetentny i mily. Bardzo mi pomógl przy operacji a teraz prowadzi moja ciaze

Drogie Panie! Dr Jarosław Lewy udzielił mi pełnej informacji o zabiegu, uznaję taki profesjonalizm, zasady, kulturę oraz poszukiwanie rozwiązań, , to jedyne słowa jakimi można określić doktora a przede wszystkim osobowość, polecam każdej kobiecie niezależnie od jej wieku. Brawo dla Kliniki, która zatrudnia takiego lekarza!!!

Drogie Panie!
Brawo dla Kliniki, która zatrudnia takiego lekarza!!!