dr n. med. Jarosław Lewy

Drogie Panie! Dr Jarosław Lewy udzielił mi pełnej informacji o zabiegu, uznaję taki profesjonalizm, zasady, kulturę oraz poszukiwanie rozwiązań, , to jedyne słowa jakimi można określić doktora a przede wszystkim osobowość, polecam każdej kobiecie niezależnie od jej wieku. Brawo dla Kliniki, która zatrudnia takiego lekarza!!!

Drogie Panie!
Brawo dla Kliniki, która zatrudnia takiego lekarza!!!

POLECAM wszystkim ....zeby kazdy lekarz byl tak kompetentny i mily. Bardzo mi pomógl przy operacji a teraz prowadzi moja ciaze

Pan doktor wykonywał u mnie zabieg laparoskopii w CZMP na oddziale Ginekologii Operacyjnej. nigdy nie byłam jego prywatną pacjentką, ale muszę przyznać, że bardzo zaskoczył mnie swoim podejściem do chorego. Był bardzo życzliwy i wszystko mi dokładnie wytłumaczył, rozwiał wszelkie obawy i podniósł na duchu. przemiły człowiek. Z tego co słyszałam, jest bardzo lubiany i ceniony przez współpracowników na oddziale. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.

Pan doktor wykonywał u mnie zabieg laparoskopii w CZMP na oddziale Ginekologii Operacyjnej. Jest bardzo życzliwy i wszystko mi dokładnie wytłumaczył, rozwiał wszelkie obawy i podniósł na duchu. przemiły człowiek. Z tego co słyszałam, jest bardzo lubiany i ceniony przez współpracowników na oddziale. Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza. Super człowiek i super lekarz.

Pan Doktor to wspaniały specjalista. Pomimo, że nie byłam jego prywatną pacjentką to przeprowadził mi operację wspaniale oszczędzając jajnik, który nie miał wielkich szans. Profesjonalista w każdym calu. Nawet uważa aby blizny pooperacyjne były jak najmniej widoczne. Wszystko zagoiło się błyskawicznie, nie ma zrostów, nie było powikłań. Poprostu najlepszy lekarz w CZMP. Polecam

Lekarz myślący , chirurg który nie "rzuca" się na ślepo ze skalpelem .Dzięki dokładnej analizie mojej choroby przez Pana doktora- uniknęłam operacji . Skierował mnie na badania krwi i na usg do kolejnego rewelacyjnego lekarza Pana Kozarzewskiego. Wstępnie konsultuje wyniki badań i bieżący stan zdrowia przez telefon. Koszt wizyty standardowej z badaniem 100 zł , ale konsultacje w trakcie leczenia czy wypisanie recepty liczy taniej . POLECAM

Wstępnie konsultuje wyniki badań i bieżący stan zdrowia przez telefon.
POLECAM

bardzo sypatyczny człowiek , bardzo cierpliwy lekarz, wielka kultura , wizyta bezstresowa (jeśli może być taka u ginekologa:) , bardzo dobra atmosfera podczas wizyty , zachowana intymnośc pacjenta i szacunek . Polecam . Byłam pierwszy raz u tego lekarza na rutynowej okresowej kontroli , Następny raz też pójdę i polecę każdemu :)

jedyny lekarz w Klinice Ginekologii Operacyjnej CZMP, który pacjentki traktuje poważnie, udziela dokładnych i obszernych odpowiedzi na zadane pytania, kilka dni temu operował mnie - przekazał mi wyczerpujące wyjaśnienia na temat szczegółów zabiegu, zmieniam swojego dotychczasowego lekarza na Pana Doktora, ponieważ u niego mogę liczyć na fachową opiekę. polecam!!!

Zdecydowanie nie polecam tego lekarza!! Przez całą ciążę miałam infekcję, która została zbagatelizowana, w rezultacie urodziłam dziecko ale zaraziło się ode mnie, obecnie synek leży na intensywnej terapii, jest już lepiej ale otarł się o śmierć. A przecież można było skierować mnie na wymaz, albo chociaż na cesarkę, a nie narażać moje dziecko!! Leczyłam się prywatnie aby wszystko było w jak najlepszym porządku i totalnie się zawiodłam. Lekarz miły i sympatyczny ale nic poza tym...

Bardzo polecam!Prowadzi moją drugą ciążę, jest bardzo cierpliwy, niezwykle uprzejmy. Nigdy nie odczułam, że jestem za długo w gabinecie lub np moje pytanie było niestosowne. 100% kompetencji, do tego jest to człowiek pomocny, który zajmuje się problemem całościowo i nigdy nie zostawi w trudnej sytuacji.