dr n. med. Jarosław Lewy

jedyny lekarz w Klinice Ginekologii Operacyjnej CZMP, który pacjentki traktuje poważnie, udziela dokładnych i obszernych odpowiedzi na zadane pytania, kilka dni temu operował mnie - przekazał mi wyczerpujące wyjaśnienia na temat szczegółów zabiegu, zmieniam swojego dotychczasowego lekarza na Pana Doktora, ponieważ u niego mogę liczyć na fachową opiekę. polecam!!!

bardzo sypatyczny człowiek , bardzo cierpliwy lekarz, wielka kultura , wizyta bezstresowa (jeśli może być taka u ginekologa:) , bardzo dobra atmosfera podczas wizyty , zachowana intymnośc pacjenta i szacunek . Polecam . Byłam pierwszy raz u tego lekarza na rutynowej okresowej kontroli , Następny raz też pójdę i polecę każdemu :)

Prowadził mnie przy pierwszej ciąży.Polecam każdej kobiecie takiego lekarza:) Mam prośbę podeślijcie nr do doktora:)722 304 522 z góry dziękuje:)Pozdrawiam wszystkich

lekarz super mam nadzieje ze bedzie odbieral moj porod

lekarz super mam nadzieje ze bedzie odbieral moj porod

Bardzo polecam!Prowadzi moją drugą ciążę, jest bardzo cierpliwy, niezwykle uprzejmy. Nigdy nie odczułam, że jestem za długo w gabinecie lub np moje pytanie było niestosowne. 100% kompetencji, do tego jest to człowiek pomocny, który zajmuje się problemem całościowo i nigdy nie zostawi w trudnej sytuacji.

Super lekarz!!! Sama leczyłam sie u niego, a teraz prowadzi ciążę mojej córki. I ja i ona jesteśmy zachwycone fachowościa i życzliwością p.doktora. Polecam wszystkim!

To jest najlepszy lekarz, jakiego do tej pory w życiu spotkałam. Pomógł mi w najcięższym momencie mojego życia. Do końca był niesamowicie uprzejmy i życzliwy, a do tego bardzo delikatny. Dziękuję Mu bardzo za wszystko.

bardzo ciepły i sympatyczny człowiek a do tego kompetentny lekarz . prowadził całą ciąże i wszystko tłumaczył ci i jak polecam wszystkim

Super fachowiec. Godny pelecenia i zaufania. Ciąża przebiegała bez problemu, poród oczywiście w obecności Pana doktora. Super opieka po porodzie. Polecam wszystkim przyszłym mamom.

Prowadzona ciąża przebiegała bez problemu, poród z przyczyn niezależnych - cesarka, wszystko wytłumaczone w sposób zrozumiały dla pacjenta.