lek. dent. Jarosław Małachowski

Moim zdaniem bardzo dobry lekarz o wyjątkowym podejściu do pacjenta pełnym empatii i zrozumienia. Do tego widać, że jest to prawdziwy fachowiec potrafiący uspokoić pacjenta i wszystko mu wyjaśnić. Ja polecam.

Na wizytę do doktora trafiłam z bólem zęba. Okazało się, ze wymaga on ponownego leczenia kanałowego ze względu na stan zapalny. Cały zabieg był bezbolesny. Jestem bardzo zadowolona.

Doskonały stomatolog, niezwykle kulturalny, sympatyczny i bardzo kompetentny. Byłam już na kilku wizytach i jestem absolutnie zadowolona. Bezbolesne, bardzo dokładne leczenie, doktor na każdym kroku informuje o sytuacji,

Profesjonalne podejście do leczenia zębów. Zabiegi odbywają się bez bólu i niepotrzebnych utrudnień. Polecam jeśli szukacie osoby która doprowadzi wasze zęby do idealnego stanu.

Przestrzegam przed tym dentysta.Zaczyna pracę i często nie kończy.Nie przychodzi na umówione wizyty.Czesto nawala.Uczy się na pacjentach.Bardzo długi trwa u Niego leczenie.A ceny jak w clinice.Mi ostatnio źle oczyścił kanały i wigilię nie skończył.Musialem znalesc innego dentystę.I dwa razy za to samo zapłaciłem.Ponadto dentysta Jarosław Małachowski źle wykonał mi implanty.Zeby wystają tzn implanty znacznie do przodu.Bede zmuszony robić je od nowa.Koszt tej usługi mnie wyniósł ponad 8000zl.JesCze raz przestrzegam przed tym panem.Jest dużo fajnych a przede wszystkim uczciwych i rzetelnych dentystów.

Bardzo polecam :) widać, że doktor wie co robi, ma fach w ręku, zero bolu, zero strachu :) do tego przesympatyczny i bardzo otwarty.

Pan dr. Jarosław profesjonalista,w każdym calu, wyrywałem zęba,wszystko przebiegło dobrze. Polecam!