lek. dent. Jarosław Małachowski

Świetny lekarz, fachowa pomoc przy moich słabych zębach. Rewelacyjnie wykonany implant bez bólu i kłopotów. Mimo że jestem z Elbląga odwiedzam tego dentystę i szczerze polecam.

Bardzo dobry lekarz. Profesjonalne i miłe podejście do mojego problemu. Lekarz z wiedzą i empatią. Wszystko dokładnie tłumaczy oraz doradza. Polecam wszystkim którzy boją się wizyt stomatologicznych.

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u dr. Małachowskiego. Ząb został usunięty szybko, bezboleśnie a cena jest przystępna. GORĄCO POLECAM.

Kapitalny dentysta godny polecenia do tego ma extra podejście do pacjenta. Moję ząbki po dwu latach w Anglii wymagały naprawy i sie bardzo cieszę , że trafiłam do doktora. Polecam.

Super lekarz. Profesjonalne podejście do problemu. Kompleksowe, bez bolesne leczenie przy równocześnie milej atmosferze i podejściu do pacjenta.

Bardzo miły lekarz, kompetentny. Jak wyrywa zęby to nie wiadomo kiedy i już jest po wszystkim. zdecydowanie polecam go każdemu.

Polecam Pana Doktora - dobre podejście do pacjenta - szczególnie do mnie a nie jestem fanką dentystów, bezboleśnie i konkretnie.

Zgłośiłem się z wielkim bólem i przekonaniem że pozostałość po zębie zostanie mi usunięta. Doktor ku mojemu zdziwieniu podjął się leczenia i uratował mi zęba .Dziękuje za pomoc.Jestem pod wrażeniem.

Pan doktor usunął mi ósemkę dolna dosłownie w 5 sekund.Najważniejsze ,że umówiony byłem na wizytę na godzinę 14,od razu zostałem poproszony do gabinetu,nie zdążyłem się nawet wystraszyć.Znieczulenie wykonane mistrzowsko. Doktor dokładnie wyjaśnił mi jak mam postępować po wyrwaniu,żeby nie było problemów. Polecam

Lekarz bardzo wrażliwy na potrzeby (strachy) pacjenta. Nigdy nie naciąga na niepotrzebne zabiegi. Ząb raz przez Niego leczony jest wyleczony skutecznie i trwałe. Delikatny, stwarza serdeczną atmosferę.