dr n. med. Jarosław Ucieklak

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

Lekarz godny polecenia, kompetentny i "ludzki". Potrafi wysluchac, wytlumaczyc oraz poswiecic czas zanim postawi ostateczna diagnozę.

Super lekarz i mądry czlowiek. Pomógł mi bardzo gdy inni rozkładanie ręce w paskudny zwyrodnienie kręgosłupa.

Bardzo dobry ortopeda, a przy tym sympatyczny i przystępny. Będąc ordynatorem oddziału wysłucha każdego pacjenta, który się do niego zwróci. Lekarz z powołania - PROFESJONALISTA godny polecenia. Po wymianie stawu biodrowego, a mam już 82 lata zaczęłam chodzić bez kul po upływie 8 tygodni. Nie było żadnych komplikacji. Jestem szczęśliwa, gdyż nic mnie nie boli. Bardzo dziękuję Panu ordynatorowi. Zawsze wdzięczna pacjentka.

Bardzo dziękuję Panu ordynatorowi.

Zawsze wdzięczna pacjentka.

Zdecydowanie odradzam lekarza. Przy złamaniu 5 kości śródręcza polecił mi założenie szmacianej szyny ortopedycznej. Konsekwencje - przemieszczenie kości. Jak poszedłem do innego lekarza, to był w szoku, że nie miałem łapy w gipsie, kolejne zdjęcie RTG tylko potwierdziło jego obawy. Operacja, druty Kirschnera, żmudna rehabilitacja. Zamiast 5-6 tyg spokojnego leczenia, skończyło się na 4 miesiącach. Wygląda na to, że lekarz po prostu zbagatelizował mój uraz

Wygląda na to, że lekarz po prostu zbagatelizował mój uraz

Lekarz godny polecenia. Człowiek jak człowiek często ma różne humory ale najważniejsza jest jego wiedza i równe podejście do pacjentów, co w dzisiejszych czasach najważniejsze bezinteresowany ! Dziękuję za drugie kolony i czwartą operację.

Dziękuję za drugie kolony i czwartą operację.

Dr Ucieklak jest najlepszym ortopedą z jakim miałam do czynienia przy okazji leczenia kolana. Leżałam w szpitalu, gdzie jest orydanatorem i nie zawiodłam się ani na samym dr Ucieklaku, ani na personelu oddziału. Z całego serca polecam ten szpital ( Czerniakowski) i wszystkich lekarzy pracujących na oddziale ortopedii.

Doktor Ucieklak jest przemiłym człowiekiem i znakomitym fachowcem. Dzięki niemu mogę znowu normalnie żyć. Wielki szacunek dla Jego pracy.

Doktor Ucieklak zoperował mój poguchotany nadgarstek i dzisiaj zupełnie normalnie posługuję się moją prawą ręką. Najlepszy ortopeda.

Świetny profesjonalista w każdym calu. Dzięki niemu szybko wróciłam do normalnego życia po paskudnym wypadku.

fachowiec, dzięki niemu ponownie po rekonstrukcji wiązadeł jeżdże na nartach . JBP

Wciąż poszukujesz "Chirurg ogólny Warszawa"?

Premium Medical
Kobielska 23/BR3
LUXMED
ul. Jerozolimskie 65/79 (budynek hotelu Mariott)
Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49