dr n. med. Jarosław Ucieklak

Chirurg ogólny, Ortopeda, Traumatolog

Uprzejmy, rzeczowy i kompetentny lekarz. Najlepszy ortopeda jakiego mialem okazje poznac.

Nadzwyczaj kompetetny lekarz, a przy tym bardzo sympatyczny. Podjął się mojego leczenia, chociaż był to bardzo trudny przypadek, bo trzeba było poprawiać po innych "specjalistach". Wynik leczenia jest rewelacyjny. Polecam

Dr Ucieklak jest najlepszym ortopedą z jakim miałam do czynienia przy okazji leczenia kolana. Leżałam w szpitalu, gdzie jest orydanatorem i nie zawiodłam się ani na samym dr Ucieklaku, ani na personelu oddziału. Z całego serca polecam ten szpital ( Czerniakowski) i wszystkich lekarzy pracujących na oddziale ortopedii.

wizyta twała 10 mn, wyszłam z skierowaniem po zatem nie usłuszałam ani słowana temat mojej dolegliwośći. Nic nie wytłumaczył. Nie interesował się mojego problemu. 5mn redagował w komputeże coś (raport wymagany przez przychodnia luxmed). i tyle, dowidzenia. Ja wychodziłam z jego gabinetu sfrustrowana. Pomyślełam sobie że może on był zmęczony... przepraszam za ortografie, jestem obcokrajowcą i przezweczajona że lekaże dużo rozmawiają z pacjentkami, się interesują. Lubie wytłumaczenia. Szkoda bo może to jest bardzo dobre lekarz ale komunikacja międze pacjent i lekarz jest też bardzo ważna.

Niezwykle uprzejmy i miły lekarz, leczyłam się u niego w szpitalu LuxMed na Puławskiej. Jestem bardzo zadowolona z przebiegu i wyniku leczenia. Profesjonalista w każdym calu. Polecam

Do Szpitala Czerniakowskiego trafiłam z powodu bardzo paskudnego złamania nogi. Operował mnie doktor Ucieklak ze świetnym rezultatem. Uważam, że pod każdym względem jest on wzorem do naśladowania.

Pan ordynator Ucieklak wymienił mi oba stawy kolanowe, od tej pory zaczęłam nowe życie, mogę znowu normalnie chodzić i zapomniałam o bólu, który tak długo mi towarzyszył. Super specjalista!

Bardzo sympatyczny lekarz, ale przede wszystkim dobry fachowiec, wcześniej byłam u kilku innych ortopedów, ale nie pomogli mi. Doktor Ucieklak szybko poznał co jest przyczyną bólu i zaordynował leczenie, teraz moge normalnie chodzić.

znakomity lekarz, polecam, szczegółowo przedstawił mi możliwości leczenia i ewentualne ryzyko z nim związane, następnie operował mnie z doskonałym wynikiem

Nie polecam!!!! Duże komplikacje z endoprotezą!!!

Nie polecam!!!!
Duże komplikacje z endoprotezą!!!