lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Pozdrawiam Pana Doktora Wilka i dziękuję za fachową pomoc, poradę i opiekę nad moją mamą. Dzięki leczeniu moja mama może znowu sprawnie chodzić, nie odczuwa bólu i nic nie stoi jej na przeszkodzie w zabawie z wnuczkami. Gorąco polecam

Zdecydowałam się na zabieg w klinice dr Wilka i nie żałuję. Efekt po zabiegach przeszedł moje wszelkie oczekiwania. Pozbyłam się okropnych zmarszczek, wypełniłam ubytki, a skóra wygląda bardzo naturalnie. Naprawdę nie spodziewałam się takiej zmiany. Pozdrawiam serdecznie

Serdecznie dziękuję Panu doktorowi za bardzo profesjonalną opiekę nad moją skórę oraz dobór odpowiednich zabiegów. Po moim szpetnym znamieniu nie pozostał żaden ślad. Na pewno z przyjemnością powrócę na inne zabiegi. Pozdrawiam cały Personel

Polecam Pana doktora! Naprawił to, co niekompetentna kosmetyczka zepsuła. Bałam się, że moja twarz zostanie już w opłakanym stanie. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tak doświadczonego specjalistę. Kilka drobnych zabiegów wystarczyło, żebym mogła znowu, bez kompleksów spojrzeć w lustro. Z czystym sumieniem polecam wszystkim dr Wilka!

Do Pana doktora Wilka chodzimy z całą rodziną już od dobrych kilku lat. Zabiegi wykonywane są bardzo precyzyjnie, a po wypalaniu laserem nie pozostają żadne blizny na skórze. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Jedyne co mi przeszkadza, to pośpiech podczas wizyt. Pozdrawiam Ewa Ch.

Jestem po 3 zabiegach depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona. Zanim zdecydowałam się na zabieg, szukałam informacji na temat efektów usuwania zbędnego owłosienia laserem i pozytywnie opinie skłoniły mnie na zapisanie się do pana Wilka. Już po pierwszym zabiegu miałam mniej nowych włosków! Żadnych poparzeń i wrastających cebulek. Polecam

Byłem na II zabiegu przeszczepu włosu 6 miesięcy temu. Rzeczywiście jest tak jak doktor Wilk mówił. Zakola zniknęły, a z obszaru pobrania włosów nie ma żadnych ubytków. Świetna robota!

Wreszcie koniec problemu z ginekomastią - na siłce mogę wreszcie wypracować spoko rzeźbę dzięki modelowaniu vaserem. Dzięki Doktorku :)

Doskonały chirurg ! Dokładny i rzetelny, a przy tym bardzo pomocny i przyjazny. Pozdrawiam serdecznie

Bardzo dziękuję za wykonanie zabiegu "korekta powiek dolnych". Jestem bardzo zadowolona z efektu, jest dokładnie taki, jaki oczekiwałam. Gorąco polecam pana doktora Wilka