lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Wreszcie koniec problemu z ginekomastią - na siłce mogę wreszcie wypracować spoko rzeźbę dzięki modelowaniu vaserem. Dzięki Doktorku :)

Polecam Pana doktora! Naprawił to, co niekompetentna kosmetyczka zepsuła. Bałam się, że moja twarz zostanie już w opłakanym stanie. Miałam ogromne szczęście, że trafiłam na tak doświadczonego specjalistę. Kilka drobnych zabiegów wystarczyło, żebym mogła znowu, bez kompleksów spojrzeć w lustro. Z czystym sumieniem polecam wszystkim dr Wilka!

Nie rozumiem tak krzywdzących opinii skierowanych pod adresem tak świetnego lekarza. Z doświadczenia doktora Wilka korzystam od lat i zawsze mogę liczyć na jego fachową poradę. Przy zabiegu liposukcji brzucha, zresztą świetnie wykonanej, chciałam jednocześnie wykonać również zabieg korekty powiek, a mimo to doktor odradził mi tego pomysłu. Mówił, że to zbyt obciążające dla organizmu naraz. Więc skąd takie opinie nie mam pojęcia, może jakieś działanie konkurencji ? Ja mogę z całego serca polecić Doktora zarówno jako lekarza estetycznego jak i specjalistę chirurga :)

Unikac z daleka kolo nie ma pojecia co gdzie jak robil mi safer przeszczep wlosow to jakies kpiny ta jego chochsztaplerska dzialalnosc powinien zmienic profesje na inkasenta na tym sie facio dobrze zna tacy jak on pseudo lekarzyki nadaja jedynie ujme temu zawodowi

Byłem na II zabiegu przeszczepu włosu 6 miesięcy temu. Rzeczywiście jest tak jak doktor Wilk mówił. Zakola zniknęły, a z obszaru pobrania włosów nie ma żadnych ubytków. Świetna robota!

Doskonały chirurg ! Dokładny i rzetelny, a przy tym bardzo pomocny i przyjazny. Pozdrawiam serdecznie

Mialam ogromne szczescie, ze trafilam na tak znakomitego lekarza. Kilka miesiecy temu, uczestniczylam w wypadku w Belgii i mialam rozcieta cala gorna i dolna warge. Bylam u kilku lekarzy, ale zaden nie dal mi gwarancji, ze odzyskam dawny wyglad. Dopiero pan doktor Wilk zdecydowal sie na chirurgiczny zabieg, dzieki ktoremu moja twarz wyglada tak samo, a po wypadku nie ma zadnego sladu. Jestem bardzo wdzieczna panu doktorowi i z cala odpowiedzialnoscia moge polecic tak znakomitego specjaliste.

Robiłam sobie nici u Pana doktora Wilka ale za bardzo się spieszył i niestety zrobił to nierówno o czym mówiłam na następnej wizycie ale stwierdził że jest w porządku.Na poprawę nie mogłam liczyć bo stwierdził że muszę sobie kolejne 4 wciągnąć za 2000zł.Pojechałam do Warszawy i robiłam poprawkę,gdzie doktor od razu zauważył nierówność.

Do Pana doktora Wilka chodzimy z całą rodziną już od dobrych kilku lat. Zabiegi wykonywane są bardzo precyzyjnie, a po wypalaniu laserem nie pozostają żadne blizny na skórze. Jestem bardzo zadowolona z efektów. Jedyne co mi przeszkadza, to pośpiech podczas wizyt. Pozdrawiam Ewa Ch.

Bardzo dziękuję za wykonanie zabiegu "korekta powiek dolnych". Jestem bardzo zadowolona z efektu, jest dokładnie taki, jaki oczekiwałam. Gorąco polecam pana doktora Wilka