lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Jestem po 3 zabiegach depilacji laserowej i jestem bardzo zadowolona. Zanim zdecydowałam się na zabieg, szukałam informacji na temat efektów usuwania zbędnego owłosienia laserem i pozytywnie opinie skłoniły mnie na zapisanie się do pana Wilka. Już po pierwszym zabiegu miałam mniej nowych włosków! Żadnych poparzeń i wrastających cebulek. Polecam

Nici Aptos z jakich korzysta Pan Dr Wilk, to fantastyczna sprawa, całkowicie zredukowały mi zmarszczki. Trochę bolą przez jakiś czas po założeniu. Efekt Wow! Polecam:)

Byłem u doktora pod koniec grudnia na przeszczepie włosów metodą Safer. Jest to fantastyczna sprawa dla faceta, bo z postępującym łysieniem i zakolami borykam się od 3 czy 4 lat (obecnie mam 34 lata). Faktem jest, żę zabieg jest czasochłonny - trwał około 6 godzin. Ta metoda safer wyciąga cały korzeń włosa, który następnie jest aplikowany w łysiejące miejsce - w ten sposób zyskałem okoł 500 nowych cebulek włosów na zakolach, dzięki czemu czuję znów jak 20 latek. Jakie są minusy? Na pewno zabieg jest czasochłonny, więc trzeba wziąć dzień ...

Jakie są minusy? Na pewno zabieg jest czasochłonny, więc trzeba wziąć dzień wolny w pracy. Przez pierwsze dwa tygodnie trzeba nosić specjalną opaskę chroniącą głowę w miejscu, gdzie był przeszczep, aby włosy mogły się w pełni zakorzenić - ale cóż trzeba pocierpieć, aby nie straszyć łysiną. Może doktor mógłby mi dokładniej zaznaczyć jak długo potrawa zabieg oraz jeszcze dobitniej wyłożyć jak sobie radzić po zabiegu, ale jak dzwoniłem później to wszystko mi jeszcze raz wyjaśnił i nie było problemu. Naprawdę polecam!

Bardzo gorąco polecam gabinet dr Wilka!!!!!! Wykonywałam u doktora szereg zabiegów, w tym między innymi od miesiąca stycznia bieżącego roku zabiegi laserowe twarzy - laserem co2 (4 zabiegi co 3 tygodnie). Muszę przyznać, że efekty są doskonałe. Skóra twarzy przybrała promienny wygląd, jest napięta, świeża i pozbawiona plam. Oczywiście jest to efekt na który musiałam troszkę zaczekać, ale jak to bywa przy zabiegach laserowych efekty uwidaczniają się po 1 miesiącu od wykonania ostatniego zabiegu. Po kompletnej regeneracji laserowej wykonałam u doktora również mezoterapię kwasem hialuronowym (kilkakrotnie), z której jestem również ...

Bardzo gorąco polecam gabinet dr Wilka!!!!!!
Po kompletnej regeneracji laserowej wykonałam u doktora również mezoterapię kwasem hialuronowym (kilkakrotnie), z której jestem również bardzo zadowolona. Była dla mnie niezbędna dla podtrzymania efektu oraz dla nawilżenia mojej skóry po zabiegach laserowych.
Muszę przyznać, iż dr Wilk jest doskonałym fachowcem, a do tego pasjonatem i niezwykłym znawcą technik laserowych.
Jeśli mogę polecić, to jak najbardziej polecam Jego gabinet ze względu na doskonałe techniki, zauważalne efekty oraz bardzo miłą atmosferę.

Polecam Pana Doktora Wilka ze szczerego serca. Zabiegi przeprowadzone szybko i bezboleśnie. Jestem zachwycona jakością usług, profesjonalizmem a przede wszystkim efektami po zabiegach.

Bardzo dobry specjalista! Wstrzykiwałam sobie botox i kwas hialuronowy ponad rok temu i efekt nadal widoczny:)

Bardzo dobry specjalista.Laserowo usuwał mi żylaki i efekt był po pierwszym zabiegu już widoczny. Powiększyłam sobie usta i policzki- ok.8 miesięcy temu i nadal jest widoczne:)

Szczerze nie polecam! Doktor zle wykonał zabieg liposukcji brody, blizna jest bardzo widoczna, wygląda gorzej niż przed zabiegiem, powiększałam usta i efekt był opłakany, po miesiącu kwas się wchłonął i nie było śladu. Mojemu znajomemu pomagał pozbyć się laserowo blizny, skasował go za 5 wizyt 2000 i nie ma efektów! To jakaś porażka..

Uwaga szarlatan i oszust! zmarnował mi zdrowie i życie! To nie jest chirurg plastyk a tylko zwykły chirurg a raczej rzeźnik!Namówił mnie na operację powiek dolnych i zniszczył mi twarz! Wpadłam w kompleksy, nałogi i depresję. Od 3 lat poddałam sie klku zabiegom rekonstrukcji w najlepszych klinikach w polsce i efekt mierny mimo wydania ponad 100 000 /sto tysiecy/ ,Tak to nie żart! Fachowcy z prawdziwych klinik twierdza ,ze czegoś takiego nie widzieli , ze on powinien stracic prawo do wykonywania zawodu! ja nie strasze a tylko mowie o faktach!zrobił ...

Uwaga szarlatan i oszust!
zmarnował mi zdrowie i życie! To nie jest chirurg plastyk a tylko zwykły chirurg a raczej rzeźnik!Namówił mnie na operację powiek dolnych i zniszczył mi twarz! Wpadłam w kompleksy, nałogi i depresję. Od 3 lat poddałam sie klku zabiegom rekonstrukcji w najlepszych klinikach w polsce i efekt mierny mimo wydania ponad 100 000 /sto tysiecy/ ,Tak to nie żart! Fachowcy z prawdziwych klinik twierdza ,ze czegoś takiego nie widzieli , ze on powinien stracic prawo do wykonywania zawodu! ja nie strasze a tylko mowie o faktach!zrobił ze mnie krołika doswiadczalnego! Przestrzegam! Omijajcie z daleka jesli nie chcecie stracic czasu zdrowia i pieniedzy!!!!!

dr. miał mi laserowo usunąć naczynka i żylaki, orzekł, że są potrzebne 3 wizyty każda 1000zł byłam na 1 wizycie i żałuję bez usg podjął się zamykania naczyń. ostrzykna-znieczulił i laser. efekt:twarde ,bolące guzy po 9o dniach łagodnieją, wykonał o,10 tego co miało być0,30.spartolił,poprawy nie ma niepolecam!!!