lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Niekompetentny madrala. Spartolil mojej mamie oczy po czym zaproponowal laser aby jeszcze zarobic dodatkowo. Dla kobiety wyglad jest bardzo wazny i przez niego moja mama cierpi. Nie polecam zdecydowanie.

Od jakiegos czasu czułam pewien dyskomfort, ponieważ na rękach pojawiły si się szpecące kurzajki. Chciałam swój problem rozwiązać jak najszybciej, ale nie wiedziałam, którego z lekarzy wybrać, gdyż nigdy wcześniej nie byłam na podobnym zabiegu. Zdecydowałam się zgłosić do Pana Doktora Wilka i nie żałuję. Usuwanie brodawek z rąk było bezbolesne, a co najważniejsze nie mam po nich żadnego śladu! Cały zabieg trwał zaledwie kilka minut przy pomocy lasera. Bardzo polecam pana doktora, jest bardzo dobry

Bardzo polecam pana doktora, jest bardzo dobry

Z usług doktora Wilka pierwszy raz miałem okazję korzystać okresie krótkiego urlopu, w październiku 2011. Byłem bardzo zadowolony. Zależało mi na wyjeździe wypoczynkowym do Kotliny Jeleniogórskiej połączonym z wizytą w gabinecie chirurgii laserowej. Zależało mi na odmłodzeniu mojej skóry - bardziej inwazyjne zabiegi nie wchodziły w grę. Słyszałem i czytałem sporo o zabiegach Radiofrekwencji, które odbudowują kolagen w skórze. Wybór gabinetu doktora Wilka był strzałem w dziesiątkę, jego fachowa opieka oraz świetnie przeprowadzony zabieg odmłodziły znacznie moją skórę twarzy. Ha po raz kolejny 18 latek ze mnie:)