lek. med. Jarosław Wilk

Medycyna estetyczna, Chirurg ogólny

Nici Aptos z jakich korzysta Pan Dr Wilk, to fantastyczna sprawa, całkowicie zredukowały mi zmarszczki. Trochę bolą przez jakiś czas po założeniu. Efekt Wow! Polecam:)

Polecam Pana Doktora Wilka ze szczerego serca. Zabiegi przeprowadzone szybko i bezboleśnie. Jestem zachwycona jakością usług, profesjonalizmem a przede wszystkim efektami po zabiegach.

Z usług doktora Wilka pierwszy raz miałem okazję korzystać okresie krótkiego urlopu, w październiku 2011. Byłem bardzo zadowolony. Zależało mi na wyjeździe wypoczynkowym do Kotliny Jeleniogórskiej połączonym z wizytą w gabinecie chirurgii laserowej. Zależało mi na odmłodzeniu mojej skóry - bardziej inwazyjne zabiegi nie wchodziły w grę. Słyszałem i czytałem sporo o zabiegach Radiofrekwencji, które odbudowują kolagen w skórze. Wybór gabinetu doktora Wilka był strzałem w dziesiątkę, jego fachowa opieka oraz świetnie przeprowadzony zabieg odmłodziły znacznie moją skórę twarzy. Ha po raz kolejny 18 latek ze mnie:)

Robiłam sobie nici u Pana doktora Wilka ale za bardzo się spieszył i niestety zrobił to nierówno o czym mówiłam na następnej wizycie ale stwierdził że jest w porządku.Na poprawę nie mogłam liczyć bo stwierdził że muszę sobie kolejne 4 wciągnąć za 2000zł.Pojechałam do Warszawy i robiłam poprawkę,gdzie doktor od razu zauważył nierówność.

Unikac z daleka kolo nie ma pojecia co gdzie jak robil mi safer przeszczep wlosow to jakies kpiny ta jego chochsztaplerska dzialalnosc powinien zmienic profesje na inkasenta na tym sie facio dobrze zna tacy jak on pseudo lekarzyki nadaja jedynie ujme temu zawodowi

Od jakiegos czasu czułam pewien dyskomfort, ponieważ na rękach pojawiły si się szpecące kurzajki. Chciałam swój problem rozwiązać jak najszybciej, ale nie wiedziałam, którego z lekarzy wybrać, gdyż nigdy wcześniej nie byłam na podobnym zabiegu. Zdecydowałam się zgłosić do Pana Doktora Wilka i nie żałuję. Usuwanie brodawek z rąk było bezbolesne, a co najważniejsze nie mam po nich żadnego śladu! Cały zabieg trwał zaledwie kilka minut przy pomocy lasera. Bardzo polecam pana doktora, jest bardzo dobry

Bardzo polecam pana doktora, jest bardzo dobry

Bardzo dobry specjalista.Laserowo usuwał mi żylaki i efekt był po pierwszym zabiegu już widoczny. Powiększyłam sobie usta i policzki- ok.8 miesięcy temu i nadal jest widoczne:)

Bardzo dobry specjalista! Wstrzykiwałam sobie botox i kwas hialuronowy ponad rok temu i efekt nadal widoczny:)

Uwaga szarlatan i oszust! zmarnował mi zdrowie i życie! To nie jest chirurg plastyk a tylko zwykły chirurg a raczej rzeźnik!Namówił mnie na operację powiek dolnych i zniszczył mi twarz! Wpadłam w kompleksy, nałogi i depresję. Od 3 lat poddałam sie klku zabiegom rekonstrukcji w najlepszych klinikach w polsce i efekt mierny mimo wydania ponad 100 000 /sto tysiecy/ ,Tak to nie żart! Fachowcy z prawdziwych klinik twierdza ,ze czegoś takiego nie widzieli , ze on powinien stracic prawo do wykonywania zawodu! ja nie strasze a tylko mowie o faktach!zrobił ...

Uwaga szarlatan i oszust!
zmarnował mi zdrowie i życie! To nie jest chirurg plastyk a tylko zwykły chirurg a raczej rzeźnik!Namówił mnie na operację powiek dolnych i zniszczył mi twarz! Wpadłam w kompleksy, nałogi i depresję. Od 3 lat poddałam sie klku zabiegom rekonstrukcji w najlepszych klinikach w polsce i efekt mierny mimo wydania ponad 100 000 /sto tysiecy/ ,Tak to nie żart! Fachowcy z prawdziwych klinik twierdza ,ze czegoś takiego nie widzieli , ze on powinien stracic prawo do wykonywania zawodu! ja nie strasze a tylko mowie o faktach!zrobił ze mnie krołika doswiadczalnego! Przestrzegam! Omijajcie z daleka jesli nie chcecie stracic czasu zdrowia i pieniedzy!!!!!

dr. miał mi laserowo usunąć naczynka i żylaki, orzekł, że są potrzebne 3 wizyty każda 1000zł byłam na 1 wizycie i żałuję bez usg podjął się zamykania naczyń. ostrzykna-znieczulił i laser. efekt:twarde ,bolące guzy po 9o dniach łagodnieją, wykonał o,10 tego co miało być0,30.spartolił,poprawy nie ma niepolecam!!!