Byłem u doktora pod koniec grudnia na przeszczepie włosów metodą Safer. Jest to fantastyczna sprawa dla faceta, bo z postępującym łysieniem i zakolami borykam się od 3 czy 4 lat (obecnie mam 34 lata). Faktem jest, żę zabieg jest czasochłonny - trwał około 6 godzin. Ta metoda safer wyciąga cały korzeń włosa, który następnie jest aplikowany w łysiejące miejsce - w ten sposób zyskałem okoł 500 nowych cebulek włosów na zakolach, dzięki czemu czuję znów jak 20 latek. Jakie są minusy? Na pewno zabieg jest czasochłonny, więc trzeba wziąć dzień ...

Jakie są minusy? Na pewno zabieg jest czasochłonny, więc trzeba wziąć dzień wolny w pracy. Przez pierwsze dwa tygodnie trzeba nosić specjalną opaskę chroniącą głowę w miejscu, gdzie był przeszczep, aby włosy mogły się w pełni zakorzenić - ale cóż trzeba pocierpieć, aby nie straszyć łysiną. Może doktor mógłby mi dokładniej zaznaczyć jak długo potrawa zabieg oraz jeszcze dobitniej wyłożyć jak sobie radzić po zabiegu, ale jak dzwoniłem później to wszystko mi jeszcze raz wyjaśnił i nie było problemu. Naprawdę polecam!

Bardzo kompetentny, z ogromną wiedzą lekarz, który jest godzien polecenia. Po konsultacji doktor Wilk zaproponował mi kompleksowe zabiegi, dzięki którym moja skóra jest gładka, bez blizn potrądzikowych i przebarwień, które od lat szpeciły moją twarz. Dodatkowo zmarszczki zostały zredukowane i co najważniejsze, nie mam efektu maski. Jestem bardzo zadowolona z naturalnego efektu, jaki udało nam się osiągnąć. Z pewnością wrócę

Bardzo gorąco polecam gabinet dr Wilka!!!!!! Wykonywałam u doktora szereg zabiegów, w tym między innymi od miesiąca stycznia bieżącego roku zabiegi laserowe twarzy - laserem co2 (4 zabiegi co 3 tygodnie). Muszę przyznać, że efekty są doskonałe. Skóra twarzy przybrała promienny wygląd, jest napięta, świeża i pozbawiona plam. Oczywiście jest to efekt na który musiałam troszkę zaczekać, ale jak to bywa przy zabiegach laserowych efekty uwidaczniają się po 1 miesiącu od wykonania ostatniego zabiegu. Po kompletnej regeneracji laserowej wykonałam u doktora również mezoterapię kwasem hialuronowym (kilkakrotnie), z której jestem również ...

Bardzo gorąco polecam gabinet dr Wilka!!!!!!
Po kompletnej regeneracji laserowej wykonałam u doktora również mezoterapię kwasem hialuronowym (kilkakrotnie), z której jestem również bardzo zadowolona. Była dla mnie niezbędna dla podtrzymania efektu oraz dla nawilżenia mojej skóry po zabiegach laserowych.
Muszę przyznać, iż dr Wilk jest doskonałym fachowcem, a do tego pasjonatem i niezwykłym znawcą technik laserowych.
Jeśli mogę polecić, to jak najbardziej polecam Jego gabinet ze względu na doskonałe techniki, zauważalne efekty oraz bardzo miłą atmosferę.

Nie rozumiem tak krzywdzących opinii skierowanych pod adresem tak świetnego lekarza. Z doświadczenia doktora Wilka korzystam od lat i zawsze mogę liczyć na jego fachową poradę. Przy zabiegu liposukcji brzucha, zresztą świetnie wykonanej, chciałam jednocześnie wykonać również zabieg korekty powiek, a mimo to doktor odradził mi tego pomysłu. Mówił, że to zbyt obciążające dla organizmu naraz. Więc skąd takie opinie nie mam pojęcia, może jakieś działanie konkurencji ? Ja mogę z całego serca polecić Doktora zarówno jako lekarza estetycznego jak i specjalistę chirurga :)

Pan Jarosław już przy pierwszej wizycie zdobył moje zaufanie.Niezwykle profesjonalne i empatyczne podejście do mojego problemu. Efekt zabiegu przerósł moje oczekiwania! Pana Doktora polecam wszystkim, szczególnie tym którzy wstydzą się swojego problemu I zwlekają z pójściem na zabieg.

Mialam ogromne szczescie, ze trafilam na tak znakomitego lekarza. Kilka miesiecy temu, uczestniczylam w wypadku w Belgii i mialam rozcieta cala gorna i dolna warge. Bylam u kilku lekarzy, ale zaden nie dal mi gwarancji, ze odzyskam dawny wyglad. Dopiero pan doktor Wilk zdecydowal sie na chirurgiczny zabieg, dzieki ktoremu moja twarz wyglada tak samo, a po wypadku nie ma zadnego sladu. Jestem bardzo wdzieczna panu doktorowi i z cala odpowiedzialnoscia moge polecic tak znakomitego specjaliste.

Chciałabym w tym miejscu podziękować Panu doktorowi za rzetelne podejście do mojego problemu. Pan doktor zlecił mi zrobienie badań i zaproponował terapię osoczem bogatopłytkowym. Po kilku zabiegach wracam do swojej poprzedniej sprawności przed wypadkiem i nie muszę przejmować się bólem. Jestem bardzo wdzięczna za pomoc w leczeniu.

Odmłodziłam sobie spojrzenie o całe lata, robiąc u doktora powieki. Trzeba mu przyznać, że z niego oryginał i fachowiec pierwsza klasa. Polecam :D

Świetny i miły lekarz, zawsze służy poradą. Nici liftingujące starczą na kilka ładnych lat <3 Zabieg powtórzyłam dopiero po 3 latach :D

Pozdrawiam Pana Doktora Wilka i dziękuję za fachową pomoc, poradę i opiekę nad moją mamą. Dzięki leczeniu moja mama może znowu sprawnie chodzić, nie odczuwa bólu i nic nie stoi jej na przeszkodzie w zabawie z wnuczkami. Gorąco polecam