lekarz Jerzy Gruszecki

Byłam u pana doktora wczoraj na usg 4 d prenatalnym :) Najlepszy lekarz u jakiego kiedykolwiek byłam :) naprawde godny polecenia :) usg bardzo dokładne :) lekarz wszystko po kolei bardzo dokładnie tlumaczył i pokazywał na monitorze :) bylismy razem z mężem :) i oboje jestesmy pod wielkim wrażeniem wiedzy pana doktora mimo jego młodego wieku :) szkoda tylko że wizyty takie drogie..bo z chęcia bym do niego chodziła z ciążą :) ale napewno jeszcze raz pójdziemy na usg między 18 a 24 tc :) żeby sprawdzic serduszko naszego maleństwa :) i polecam wszystkim kobietom takie badanie :) Można zobaczyć czy dzidzuś jest zdrowy :)no i niesamowite przeżycie :) i płytka z filmem jest na pamiatkę :)

Byłam kilka razy na wizycie u doktora Gruszeckiego i właśnie porzucam swego wieloletniego lekarza dla Niego ;) Ma najświeższą wiedzę i kompetencje. Doświadczenie wyniesione ze szpitala też jest nie do przecenienia. To właśnie w szpitalu zetknęłam się z Nim po raz pierwszy i tam też sprawdził się w 100%. A nawet na 200%, bo przyczynił się do uratowania mi życia. A poza tym, to fajny gość :)

A poza tym, to fajny gość :)

Bardzo dobry lekarz.Jestem jego pacjetką od kilku miesięcy i czuję sie dobrze"zaopiekowana".Na każde pytanie przewrażliwionej kobiety w ciąży odpowiada cierpliwie i wyczerpująco.Nie bagatelizuje żadnego sygału z mojej strony. Dziękuje,Panie doktorze.

Dziękuje,Panie doktorze.

Jest to mój pierwszy lekarz ginekolog i z czystym sumieniem polecam Go każdemu. jestem w pierwszej ciąży, zawsze odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy tak jakbym tego oczekiwała. wizyta nie wywołuje żadnego stresu, Pan Doktor jest osobą kompetentna i godną zaufania. Jest bardzo miły i delikatny.

Wszystko spoko, gabinet ladny, doktorek mily chociaz czasami zachowuje sie dziwnie, aczkolwiek ma byc kompetentny a nie slodzic pacjentce i generalnie naprawde jestem zadowolona z niego ale 140 za wizyte to chyba lekka przesada.

Witam :) Gorąco polecam wizytę u Doktora Gruszeckiego! Znam już wielu specjalistów w dziedzinie ginekologii, ale żaden z nich nie poświęcił mi tak dużo swojego czasu, tłumacząc wszystko krok po kroku i będąc przy tym bardzo miłym. Wyposażenie gabinetu bardzo nowoczesne, są także jednorazowe spódniczki, które na pewno zapewniają lepszy komfort psychiczny pacjentce. Naprawdę polecam !

chciałabym napisać tyle wspaniałych słów pod adresem dr. Gruszeckiego że aż nie wiem od czego zacząć.poprostu dzięki Panu moje dziecko jest dziś na świecie. bardzo Panu dziękuje.

Polecam wszystkim. Cierpliwy, uprzejmy i fachowy. Wizyta nie powoduje stresu u pacjentek - jest bardzo miła atmosfera. Nigdy nie ma się wrażenia, że Pan Doktor się spieszy czy ma gorszy dzień - poświęca każdemu dużo czasu, cierpliwie tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Miłe, życzliwe podejście do pacjentki. Gabinet bardzo ładny i nowoczesny. Pierwszy raz spotkałam się z jednorazowymi klapkami dla pacjentki. Gdy trafiłam do szpitala na zabieg po poronieniu interesował się moim stanem zdrowia, pytał jak się czuję.polecam serdecznie

Dzis byłam u pana doktora w nowym gabinecie. I jestem w szoku !!!! Juz nie bedę chwalić lekarza, bo to robiłam. Chcę natomiast napisac kilka słów o gabinecie. Jest wspaniały, nowoczesny, na miarę XXI wieku !!!! Będąc tam czułam się komfortowo, nie krępowałam się. Jest to gabinet, który nie przypomina gabinetu ginekologicznego. Jest cudowny i dostosowany do wymagań nowoczenej kobiety.