lekarz Jerzy Gruszecki

Jest to mój pierwszy lekarz ginekolog i z czystym sumieniem polecam Go każdemu. jestem w pierwszej ciąży, zawsze odpowiada na wszystkie pytania, wszystko tłumaczy tak jakbym tego oczekiwała. wizyta nie wywołuje żadnego stresu, Pan Doktor jest osobą kompetentna i godną zaufania. Jest bardzo miły i delikatny.

doktor prowadził moją ciążę, kiedy rodziłam był na dyżurze zajrzał do mnie tylko raz na 2 minuty ja miałam skurcze od 8 rano ale nie byłam w stanie urodzić naturalnie. doktor skończył dyżur o 14.00 i pewnie popędził do swojej kliniki nic nie zrobił żeby mi pomóc. Uważam że kompetentny lekarz prowadzi swoją pacjętkę do rozwiązania i nie zostawia jej w najtrudniejszym momencie. Widząc że mam duże problemy z porodem. Nie polecam tego lekarza.

Gorąco polecam doktora Gruszeckiego. Miły, delikatny, kompetentny, odpowiada wyczerpująco na pytania i dokładnie tłumaczy.

Nareszcie trafiłam na konkretnego lekarza. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, zbadał, wytłumaczył co mi dolega, jak mam się leczyć. Polecam, bo niewielu jest takich lekarzy, zwłaszcza w Mielcu.

Młody,sympatyczny i pełny profesjonalizmu lekarz!!!!A gabinet w 100% nowoczesny.Polecam każdemu!!!!!

Polecam wszystkim. Cierpliwy, uprzejmy i fachowy. Wizyta nie powoduje stresu u pacjentek - jest bardzo miła atmosfera. Nigdy nie ma się wrażenia, że Pan Doktor się spieszy czy ma gorszy dzień - poświęca każdemu dużo czasu, cierpliwie tłumaczy i rozwiewa wszelkie wątpliwości.

Byłam dzisiaj u Pana doktora pierwszy raz i powiem szczerze że zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, jest miły, wszystko tłumaczy naprawdę super polecam.

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Prowadził moja zagrożoną ciąże. Super opieka. Nie zamienię go na żadnego innego.

Witam :) Gorąco polecam wizytę u Doktora Gruszeckiego! Znam już wielu specjalistów w dziedzinie ginekologii, ale żaden z nich nie poświęcił mi tak dużo swojego czasu, tłumacząc wszystko krok po kroku i będąc przy tym bardzo miłym. Wyposażenie gabinetu bardzo nowoczesne, są także jednorazowe spódniczki, które na pewno zapewniają lepszy komfort psychiczny pacjentce. Naprawdę polecam !

Chodziłam do wielu lekarzy w Mielcu i zawsze było coś nie tak!albo gabinet ciasny,gigantyczna kolejka,zdawkowe wypowiedzi lekarza.A u pana dr.Gruszeckiego wszystko jak talala!!Miła atmosfera,super gabinet,a przede wszystkim fachowe podejście!I co najważniejsze naprawdę wiesz że lekarz się tobą interesuje!i skupia całą uwagę na tobie i twoim dziecku!Szczerze POLECAM:)