lekarz Jerzy Gruszecki

nie zamieniłabym dr Gruszeckiego na żadnego innego. Jest kompetentny, cierpliwy, wyrozumiały. Mam nadzieję, że lata pracy nie zmienią jego stosunku do pacjentek:)

Jest kompetentny, miły i uprzejmy. Przystępnie odpowiada na pytania. Po doświadczeniach z innymi lekarzami przyznaję, że dobrze zajmuje się pacjentami.

Dzis byłam u pana doktora w nowym gabinecie. I jestem w szoku !!!! Juz nie bedę chwalić lekarza, bo to robiłam. Chcę natomiast napisac kilka słów o gabinecie. Jest wspaniały, nowoczesny, na miarę XXI wieku !!!! Będąc tam czułam się komfortowo, nie krępowałam się. Jest to gabinet, który nie przypomina gabinetu ginekologicznego. Jest cudowny i dostosowany do wymagań nowoczenej kobiety.

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam (nie zamienię go już na żadnego innego). Pełen profesjonalizm, miły, delikatny. Polecam wszystkim.

Dobry lekarz i dobry człowiek. Bardzo dobre podejście do pacjentek. Życzliwy, miły a co najważniejsze potrafi wytłumaczyć w łatwy sposób trudne zagadnienia.

Miły, ciepły, serdeczny lekarz, zawsze wszystko wytłumaczy, poświęca dużo czasu swoim pacjentkom, i ma porządny sprzęt w swoim gabinecie, polecam wszystkim ale przede wszystkim młodym dziewczynom które się wstydzą chodzić do ginekologa.

Bardzo miły uprzejmy lekarz,wzbudza zaufanie potrafi wszystko szybko wytlumaczyc jesli chodzi o chorobe i sposob leczenia...polecam go wszystkim Paniom:)

będąc w szpitalu odczułam, że traktuje mnie jak swoją pacjentkę. Poprzedni lekarz mimo wizyt prywatnych nie zapytał nigdy jak się czuję ( po porodzie ).

Miły, kompetentny, wzbudza zaufanie, poświęca mi na wizycie zawsze tyle czasu ile potrzeba. Gorąco polecam.