lek. med. Jerzy Kośmider

1,3
1,6
1,1

Wszystkie opinie napisane tutaj są prawda! Lekarz niekompetentny, nie obejrzał stopy po złamaniu, do tego bardzo niesympatyczny

Wszystkie opinie napisane tutaj są prawda!

Ta wizyta to porażka!!! Byłam w gabinecie dosłownie cztery minuty, dwie z jakich lekarz rozmiawaw prywatnie przez telefon. Zalecane leczenie nawet bez spojrzenia wyników RTG.

Żenada... Lekarz nie położył mnie nawet na leżance... Gdyby nie fakt, że byłam u fizjoterapeuty i wiem co mi jest, a do ortopedy wybrałam się żeby mieć dokumentację medyczną i zrobić rezonans na nfz to nie wiem po co miałabym tam pójść, bo raczej nie po diagnozę. Wyobrażam sobie że prywatnie wygląda to inaczej, ale! To że przyszłam na nfz nie oznacza że mnie nie stać na wizytę prywatną, tylko uważam że mi się ona na nfz po prostu należy za te niemałe odprowadzane co miesiąc składki. Ale traktowanie ludzi z taką pogardą i obojętnością jest karygodne. Na dodatek usłyszałam, że Pan doktor może mi przepisać zastrzyki na moją dolegliwość, ale one są drogie. Cóż, cena jest raczej rzeczą względną i nie jemu ocenić czy mnie stać. Tylko czy pomoże. No dramat.

Cytuję ortopedę o nazwisku Kośmider - "z tym można żyć", a że nie można chodzić, pracować, czy to ważne?, oddycham i powinienem z tego się cieszyć(mam 41 lat)

Cała poradnia to kpina, usg za trzy miesiące, a prywatnie lista oczekujących, Pani w rejestracji sama nie wie o czym mówi, pomijając fakt że nie jest odpowiednią osobą do wykonywania takiej pracy (proponuję salon makijażu). Wszędzie tylko nie tam i nie wizyta u kogoś kto niby jest ortopedą (Kośmider) tempy, jakich teraz wiele, nie pomaga, ma ludzkie zdrowie głęboko w d.....

To nie lekarz, unikajcie tego gościa, bo lekarzem nie można tego kogoś nazywać.Byle nie trafił na kogoś nerwowego, bo będzie potrzebował długiej wizyty u chirurga szczękowego.Brak słów!!!!!!!!

Tragedia ... Nigdy więcej zero podejścia, zero grzeczności ,zero kultury CAŁOŚĆ WIELKIE ZERO !!! Już wiem czemu tylko u pana doktora ortopedy tylko wolne miejsca ... Bardzo przykra wizyta ... a może na przyszłość warto obejrzeć chociaż bolące miejsce a nie tak z sufitu ocenić i guzik pomóc ŻENADA !!!

Tragedia ... Nigdy więcej zero podejścia,

Po złamanej kostce w stopie 2-tyg gipsu i 4 tyg ortezie p. doktor nie zlecił kontrolnego rtg a rehabilitacje polecił prywatne. Mówiąc że boli mnie stopa i nie mogę chodzić * tak ma być, nic nie poradzę*

Tragedia, wizyta trwała 3 minuty, ale nie czas jest największym problemem. Przyszłam z dużą dokumentacją medyczną - niejednoznaczna diagnoza na pogotowiu. Lekarz bez oglądania ani dokumentacji, ani co gorsza nogi (!) stwierdził, że gips nie jest już potrzebny, że przechodzimy na ortezę. Diagnoza całkowicie bezdotykowa. Rehabilitacji bym nie dostała, gdybym wyraźnie o nią nie poprosiła. Skwitował komentarzem, że mi wypisze, ale i tak terminy są na za rok. Potem zapytał się o zwolnienie lekarskie - tak stan nogi nie jest ważny, zwolnienie jest. Szczerze odradzam! To nie jest lekarz.

Chciałabym potwierdzić wszystkie wyżej wymienione opinie,wizyta trwa 2minuty ,lekarz nawet nie spojrzał na moje kolano i zastrzyki od zaraz .Nie polecam .Nigdy nie wrócę do tego lekarza .