lek. med. Jerzy Kośmider

Ortopeda

1,3
1,6
1,1

Żenada... Lekarz nie położył mnie nawet na leżance... Gdyby nie fakt, że byłam u fizjoterapeuty i wiem co mi jest, a do ortopedy wybrałam się żeby mieć dokumentację medyczną i zrobić rezonans na nfz to nie wiem po co miałabym tam pójść, bo raczej nie po diagnozę. Wyobrażam sobie że prywatnie wygląda to inaczej, ale! To że przyszłam na nfz nie oznacza że mnie nie stać na wizytę prywatną, tylko uważam że mi się ona na nfz po prostu należy za te niemałe odprowadzane co miesiąc składki. Ale traktowanie ludzi z taką pogardą i obojętnością jest karygodne. Na dodatek usłyszałam, że Pan doktor może mi przepisać zastrzyki na moją dolegliwość, ale one są drogie. Cóż, cena jest raczej rzeczą względną i nie jemu ocenić czy mnie stać. Tylko czy pomoże. No dramat.

Nie polecam tego lekarza jak i całej kliniki Medical Magnus. Mam złamaną V kość śródstopia i zaczęły mi sinieć palce więc wybrałam tą przychodnie przez całkowity przypadek, gdyż zależało mi na szybkim przyjęciu i owszem przyjęto mnie jeszcze tego samego dnia.U lekarza w gabinecie spędziłam max 5min. , kazał zgłosić się na drugi dzień, aby założyć ortezę, którą polecił zakupić w sklepie znajdującym się na terenie kliniki-tak też zrobiłam (całe szczęście, że orteza zakupiona na NFZ)Następnego dnia zgłaszam się do rejestracji a tam Piekielna pani rejestrator krzyczy na mnie i miała pretensje że nie wiem do jakiego lekarza się zgłaszam ( dzień wcześniej nie dostałam nazwiska lekarza a może mi umknęło-nie wiem) na dodatek nie ma mojej karty i to też jest moja wina.Po kilkunastu minutach karta odnaleziona idę wiec do lekarza,tam zostaje mi zdjęty gips i dostaje informacje że mogę już iść.Odpowiadam ,że może chociaż orteze mi lekarz założy ,bo nie jestem wstanie wstać i pójść bez niczego na stopie. Z wielką łaską zostaje mi założona orteza.Mijają 4 tyg. zgłaszam się do innej poradni i czego się dowiaduje , że kość nie zrośnięta i że wogóle nie powinnam mieć ortezy,bo stopa musi być całkowicie nieruchoma.Czekają mnie teraz kolejne tygodnie w gipsie :( Podsumowując lekarz ten przyjmując pacjentów myśli tyko jak wyciągnąć od nich kasę a nie wyleczyć.

Tragedia, wizyta trwała 3 minuty, ale nie czas jest największym problemem. Przyszłam z dużą dokumentacją medyczną - niejednoznaczna diagnoza na pogotowiu. Lekarz bez oglądania ani dokumentacji, ani co gorsza nogi (!) stwierdził, że gips nie jest już potrzebny, że przechodzimy na ortezę. Diagnoza całkowicie bezdotykowa. Rehabilitacji bym nie dostała, gdybym wyraźnie o nią nie poprosiła. Skwitował komentarzem, że mi wypisze, ale i tak terminy są na za rok. Potem zapytał się o zwolnienie lekarskie - tak stan nogi nie jest ważny, zwolnienie jest. Szczerze odradzam! To nie jest lekarz.

Po złamanej kostce w stopie 2-tyg gipsu i 4 tyg ortezie p. doktor nie zlecił kontrolnego rtg a rehabilitacje polecił prywatne. Mówiąc że boli mnie stopa i nie mogę chodzić * tak ma być, nic nie poradzę*

Cała poradnia to kpina, usg za trzy miesiące, a prywatnie lista oczekujących, Pani w rejestracji sama nie wie o czym mówi, pomijając fakt że nie jest odpowiednią osobą do wykonywania takiej pracy (proponuję salon makijażu). Wszędzie tylko nie tam i nie wizyta u kogoś kto niby jest ortopedą (Kośmider) tempy, jakich teraz wiele, nie pomaga, ma ludzkie zdrowie głęboko w d.....

Tragedia ... Nigdy więcej zero podejścia, zero grzeczności ,zero kultury CAŁOŚĆ WIELKIE ZERO !!! Już wiem czemu tylko u pana doktora ortopedy tylko wolne miejsca ... Bardzo przykra wizyta ... a może na przyszłość warto obejrzeć chociaż bolące miejsce a nie tak z sufitu ocenić i guzik pomóc ŻENADA !!!

Tragedia ... Nigdy więcej zero podejścia,

Cytuję ortopedę o nazwisku Kośmider - "z tym można żyć", a że nie można chodzić, pracować, czy to ważne?, oddycham i powinienem z tego się cieszyć(mam 41 lat)

To nie lekarz, unikajcie tego gościa, bo lekarzem nie można tego kogoś nazywać.Byle nie trafił na kogoś nerwowego, bo będzie potrzebował długiej wizyty u chirurga szczękowego.Brak słów!!!!!!!!

Nie polecam i MMC również. Nie szanuje czasu pacjentów i nie obejrzy dokładnie nogi, ale to reguła u łódzkich ortopedów. Mój przypadek ze stopą do rekonstrukcji zwyczajnie olał przepisując jedynie rehabilitację i zastrzyki sterydowe (polecił mi aptekę kliniki, bo rzekomo wyjdzie taniej). Nawet nie zainteresował się moim płaskostopiem! Kazał mi sprawdzić sobie, przy okazji badania cholesterolu, poziom kwasu moczowego, tylko po co??? Lekarka opisująca RTG (opis 15 zł) w miejscu powiększonym, gdzie czuję ból i nawet ich ortopeda stwierdził stan zapalny, stwierdza w tylko jednym zdaniu, że wszystko jest OK!

Podpisuje się pod wyższymi opiniami. Emerytkę naciągać na drogie zastrzyki i wmawiając niech dzieci pomogą jak ich nie ma się. Zero poprawy jedynie kasy nie ma i tylko ból ten sam. Dziwie się, że taki pseudo lekarz ma jeszcze zatrudnienie. Chyba pracuje na usługi pobliskiej apteki.....