lek. med. Jerzy Kośmider

1,3
1,6
1,1

byłam u dr 2 razy z bólem kolan .Diagnoza uszkodzenie chrząstek ,leczenie blokady .Jednym słowem jest to specjalista od blokad,nie polecam

mojej matce, która wyczekała się ok. 3 godz na wizytę, i ma niedowład prawej ręki, kazał SAMEJ ZDJĄĆ SOBIE OPATRUNEK. On chyba ma coś z głową

KONOWAŁ, KONOWAŁ i jeszcze raz KONOWAŁ.Od pierwszego kontaktu dało się zauważyć wyraźne nastawienie na wyciągnięcie kasy!!! Rozpierdzielił mi kolano!!! Poszedłem z bólem po upadku a on bez żadnych badań wpakował mi w to kolano sześć zastrzyków ze sterydów czym rozpuścił mi chrząstkę stawową!!! Wynik: 4 miesiące zwolnienia, pobyt w szpitalu (artroskopia) i potem leczenie i rehabilitacja. Łącznie w wyniku jego niekompetencji byłem do tyłu jakieś 4 tyś, nie licząc bólu!!! PS. Sprawa miała miejsce w 2007 roku, ale teraz znalazłem ten serwis.

PS. Sprawa miała miejsce w 2007 roku, ale teraz znalazłem ten serwis.

naciąga pacjenta na drogie leki, zaleca wykupienie recepty w aptece należącej do Magnusa (pewnie ma z tego profity). uważam że zwierząt też nie powinien leczyć!

Pan doktór powinien zająć się leczeniem zwierząt a nie ludzi

Pan doktór powinien zająć się leczeniem zwierząt a nie ludzi

zamiast leczyc achillesa doprowadza do zerwania poprzez sterydy zdecydowanie odradzam tego KONOWALA

nie polecam, pan nie ma czasu, nawet nie patrzy na chore stawy

nie polecam, pan nie ma czasu, nawet nie patrzy na chore stawy

polecona przez kolezanke ktorej operowal haluxa ze swietnym rezultatem poddalam sie operacji i jestem bardzo zadowolona świetny fachowiec i bardzo miły

pan doktor operował mi haluksa zrobil ze mnie kaleke byłam na konsultacij u innych lekarzy i złapali sie za głowe co mi zrobił teraz czekam u innego lekarz na naprawe stopy mam nadzjeje ze sie uda zastanawiam sie czy panu doktorowi nie wytoczyć sprawy ludzie nie operujcie sie u niego