lekarz Jerzy Kuleta

Endokrynolog

2,4
2,5
2,5

Może i dobry lekarz,ale nadęty bufon i nieprzystępny w rozmowie. Zabija wzrokiem i strach sie odezwać. Nie zleca badań, tylko to głupie TSH. Po czterech latach leczenia przydałoby sie USG kontrolne - a tu figa z makiem. Najlepiej gdyby pacjent zrobił badania na własny koszt i przedstawił Doktorkowi. Zachowuje sie nie jak lekarz tylko fabrykant. Zdecydowanie odradzam. Ja tez szukam innego.

Uwazam ze jest bardzo dobrym lekarzem, jednak jest dosc nieprzyjemny, glownie przy poczatkowych kontaktach, kiedy pacjent chce wiedziec jak najwiecej. Mimo tego, uwazam ze jest bardzo kompetentny i warto sie do niego chodzic. Nie zmienilabym na innego.

Moje schorzenie jest natury dziedzicznej i u Pana Doktora Kulety leczę się od ponad roku. Pan Doktor od razu objął mnie fachową opieką, a ponieważ stosuję się do zaleceń, to naprawdę szybko było widać efekty leczenia. Jest to bardzo konkretny i kompetentny lekarz, zawsze uprzejmy i kulturalny w stosunku do pacjenta. Jestem naprawdę zadowolona, że trafiłam do takiego lekarza. Polecam.

zgadzam się z opiniami powyżej, ze szpitala w którym leżałam 2 tygodnie było wskazanie leczenie w poradni endykronologicznej trafilam na pana jerzego i co? 5 min zeskanowal w miute 4 str wypisu ze szpitala i na tym koniec! a czekalam 4 mies na nfz! zle sie czuje i nie mam ochoty miesiacami czekac w kolejce do innego w innej poradni i zamierzam pojsc prywatnie może ktos okarze mi szacunek i zrozumienie oraz skieruje na odpowiednie badania.

W moim przypadku - faktycznie poświęcił mało czasu na wizytę, ale uważam, że więcej czasu nie potrzebowałem. Doktor zrobił wywiad, zbadał, zlecił badania, może jedynie za mało tłumaczy (co do zleconych badań). Szkoda, że w jednej poradni tak rzadko przyjmuję. Raczej polecam.

Zdecydowanie odradzam. Na każdego pacjenta poświęca mniej niż 5 minut, nawet podczas pierwszej wizyty. Nie podchodzi do pacjenta kompleksowo, nie robi wywiadu o dolegliwościach czy innych chorobach. Nie zleca badań, a na moja prośbę powiedział żebym sobie prywatnie zrobiła hormonalne badania !!! Co do kompetencji to mam wątpliwości ogromne: zakwestionował rozpoznanie choroby, które stwierdziło u mnie dwóch porządnych lekarzy W ogóle mało mówi i jest nieuprzejmy. Strata czasu!

Leczyłam się na NFZ. Z racji przewlekłości choroby - wizyty składałam regularnie - co 2-3 m-ce. Dr raczej nie tłumaczył choroby, ale o sposobie postępowania owszem. Z wizyty na wizytę zlecał badania. Było usg. Krótko, na temat, bez zbędnych uprzejmości. Mimo wszystko raczej polecam.

To jest raczej urzędnik a nie lekarz.Marynarka,koszula krawacik i takie samo podejście.Nie zleca badań.Mimo,że miałam zdjagnozowanego guza tarczycy (pierwsze USG przy przyjęciu)po trzech latach leczenia nie zrobił żadnych innych badań za wyjątkiem TSH.Nigdy nie zlecił mi badań hormonów tarczycy ,ani ponownego usg tarczycy nie wykonał,.Jak się do niego przychodzi to pyta-jak się Pani czuje- i na tym koniec leczenia.Daje lek i dowidzenia.# minuty i następny pacjent.Fabryka i masówka,nie jakość leczenia tylko ilość.