2,1
1,9
1,8
1,3
1,8

Bardzo niemily I nieuprzejmy chirurg. Cale szczescie bylam tylko na konsultacji I po przeczytaniu opinii na pewno nie pojde do niego na wyrwanie zeba. Traktowal mnie jako zlo konieczne, zero wyjasnien tylko niemile komentarze.

Napiszę krótko, najgorszy lekarz u którego byłam. Pacjenta traktuje jak zło konieczne. Zresztą nie tylko pacjenta bo pracującą z nim pielęgniarkę również. Nie potrafi przygotować pacjenta do zabiegu ekstrakcji, a potem szarpie za twarz i wali głupie komentarze. Najgorszemu wrogowi nie życzę żeby

Napiszę krótko, najgorszy lekarz u którego byłam.
Najgorszemu wrogowi nie życzę żeby

Wyrywanie zębów nie należy do przyjemności, tak więc jeśli już się zdecydujemy je usuwać musimy wiedzieć, że to nie jest zabieg relaksacyjny i nie będzie zbyt przyjemnie!!!! A nazywanie Pana Doktora "kowalem" czy "sadystą" to brednie.Polecam tego lekarza w 100 % ten człowiek po prostu wyrywa zęby i wie co robi. Drugi raz zdecydowałam się na wizytę u Pana Matysika i żałuję, że dopiero teraz wystawiłam opinię.

Bardzo solidna osobowość, zawodowo bez zarzutu, polecam serdecznie. Jestem pacjentem od wielu lat, a mam ich 70 i uśmiecham się "pełną gębą". Nad każdym pacjentem i jego problemami pochyla się z pełną odpowiedzialnością.

Jak bardzo żałuję, że nie przeczytałam tych opinii, zanim się do tego pana wybrałam! Dzisiaj rano również padłam ofiarą owego "kowala" podczas ekstrakcji zęba mądrości. Na wszystkie wstępne pytania odpowiadał "nie wiem" lub podobnie, przy czym w ogóle na mnie nie patrzył, tylko w komputer. Bardzo siłowo szarpał mi twarz w stronę światła, nie trafił strzykawką ze znieczuleniem, w skutek czego wylało mi się ono do buzi, więc wyplułam płyn do zlewu. Zostałam zrugana "po co pani pluje, myśli że jak u dentysty to trzeba od razu pluć". Po znieczuleniu ...

Po znieczuleniu rozciął mi dolne dziąsło skalpelem i rozwiercił kość. Ząb był wyrżnięty częsciowo, widać było może 1/5.
A Pan Doktor mówi do mnie "teraz będzie nieprzyjemnie, bo będę wyważał". O niczym takim nie słyszałam, bo w internecie wszędzie pisze się o dłutowaniu.
Owo "wyważanie" było najgorszym bólem z jakim miałam styczność w życiu. Zaczęłam krzyczeć z bólu i kurczowo skrzyżowałam ręce i nogi.
Reakcja doktora "niech Pani nie krzyczy bo mnie uszy bolą",
ja na to poprzez waciki "a mnie ząb",
doktor "to nie mój ząb"
ja "to nie moje uszy"
po czym doktor się odwrócił i nazwał mnie pod nosem w sposób, którego nie przytoczę publicznie.
Obecnie nie mogę spać, bo gdy zamknę oczy widzę tę scenę i znów czuję ból i zaciskam kurczowo ręce i nogi. Myślę że podobny stan odczuwają ofiary tortur i żołnierze, bo trauma powraca z takim samym bólem.
Nie zostawię tej sprawy bez konsekwencji.

Kowal z uprawnieniami dentysty. Zabieg usunięcia ósemki trwał godzinę , drugi tydzień schodzi mi opuchlizna i gigantyczny krwiak ,którego zawdzięczam obiciu twarzy i policzka od środka narzędziami. Gardło granatowe. Szczękościsk trzyma cały czas czyli również drugi tydzień mimo ćwiczeń. Opinia dwóch dentystów po konsultacji "brutalna ekstrakcja". Informacja co do przebiegu zabiegu czy zaleceń jak postepować w domu ZEROWA! ODRADZAM !!!!! Nigdy więcej!

ODRADZAM !!!!! Nigdy więcej!

Może uprzejmy nie jest, ale wyrwanie ósemki rosnącej płasko było jak należy. Do p. Matysika trzeba podchodzić z dystansem, spokojem, a już na pewno nie użalać się i nie kłócić, bo to nic nie da.

Ten człowiek to jakis sadysta. Powinien pracowac gdzies gdzie nie mialby styczności z ludzmi. Ból ogromny i jeszcze bezczelnie mi mówi ze to nie boli. Dorosla kobieta płakała na fotelu jak dziecko. Ludzie nie idzcie do niego. Lepiej poczekać do innego specjalisty

Dzisiaj byłam na usunięciu ósemki, zabieg? Trwał 10 min, razem z wejściem, obejrzeniem prześwietlenia, dostaniem znieczulenia i wyrwaniem zęba. Każdy kto miał wyrywanego zęba mówi, że nic się nie czuje? Ja, dorosła osoba, popłakałam sie z bólu, gdyż wydaje mi się ze Pan konował za krótko czekał aż znieczulenie zacznie działać. Kiedy mówiłam, że mnie boli, usłyszałam "To jest ostatnia wizyta Pani u mnie". Człowieku, łaski bez, taki konował jak Ty nie powinien być lekarzem. Sadysta.

Lekarz nie miły, nie potrafi odpowiedziec na "dzien dobry" czy "do widzenia". Stosunek olewający wobec pacjentów - najlepiej przyjść i się nie odzywać, o nic nie prosić. Pan najwidoczniej jest znudzony swoja pracą, chyba czas na emeryturę. Wszytko robi z łaską. Może dlatego ze byłem przez nfz ? Jeden pacjent nazwał go kowalem a nie chirurgiem, zgadzam się 100%