2,1
1,9
1,8
1,3
1,8

To wszystko prawda co tu wypisują - nie jest to "pan do pogaduszek". Super przyjemnie też nie jest. Ale - usunęłam u niego wszystkie skomplikowane ósemki - i myślę, że nikt nie zrobiłby tego lepiej. OK - rwie jak "konował", można się nieźle wystraszyć tą jego niedelikatnością- ale w efekcie szybko i konkretnie, bez przysparzania większego bólu. Wolę 15 minut u tego chirurga niż 2 godziny na dłutowaniu korzeni przez kogoś milszego. Wiele komentarzy jest z zeszłych lat - teraz doktor chyba się trochę postarzał i "złagodniał" :)

STANOWCZO ODRADZAM! Ten 'specjalista' przy ekstrakcji pozostawił mi kawałek zęba, to było moje pierwsze wyrywanie i myślałem,że tak musi boleć. Dopiero inny dentysta-chirurg obejrzał to, i stwierdził ,że tak długo mnie boli itd, bo zabieg nie był dobrze wykonany i to on własnie zobaczył resztki korzenia... ( późniejsze prześwietlenie to potwierdziło )

STANOWCZO ODRADZAM!

PRZESTROGA DLA MATEK Z DZIEĆMI wybierających się do stomatologa pana MATYSIK!!! Brak odpowiedniego podejścia do dziecka co wzbudza lęk i niepewność, a w konsekwencji strach przed wizytami u dentysty. Gdy córka szlochała po usunięciu zęba usłyszałam cytuje:"Przestań wydawać z siebie te dziwne dźwięki,przeszkadzasz ni tym w pracy!A jak nie to wychodź z gabinetu! Wtedy nie wytrzymałam i zwróciłam uwagę panu Matysik. Był oburzony tym faktem, bo chyba uraziłam jego ego. Ogólnie nie polecam tego pana za nieprofesjonalne podejście, a w szczególności zachowanie!!!

Absolutnie odradzam. Tragedia, pacjenta strasnie boli a lekarz nic sobie z tego nie robi. Nie jestem specjalistą ale znam wielu ludzi po usunięciu zęba i wszyscy twierdzą że samo wyrywanie nie boli tylko potem a tu jak jakies tortury.

nie polecam! Gdy przyszłam na konsultacje nawet nie spojrzał na mojego zęba tylko powiedział, że mam się zapisać na wizytę. to po co była ta konsultacja? Lekarz nie miły, wulgarny, nie przyjemny.

NIE POLECAM!NIBY CHIRURG A RWIE JAK U KOWALA 100 LAT TEMU!!!Z DALA OD TEGO "SPECJALISTY"!