dr n. med. Jerzy Olas

Psychiatra

2,7

najlepszy lekarz psychiatra,bardzo mi pomógł.chodziłem do innego psychiatry przez kilka lat i żadnej poprawy.od pierwszej wizyty u pana Jerzego Olasa po dwóch miesiącach nastąpiła znaczna poprawa.chorowałem na nerwicę natręctw.po roku leczenia u pana doktora choroba prawie całkowicie ustąpiła.jestem mu bardzo wdzięczny.szacunek

pan Jerzy Olas najlepszy lekarz psychiatra jaki może być.jako jedyny wyleczył mnie z choroby,a było ze mną tak ciężko,że miałem liczne próby samobójcze,cierpiałem na nerwicę natręctw i schizofrenie.po dwóch miesiącach leczenia u pana Olasa nastąpiła ogromna poprawa.od ponad 3 lat od pierwszej wizyty choroba przeszła jak ręką odjął!znakomity lekarz

Lekarz niekompetentny (źle wypisana recepta bez możliwości zrealizowania w aptece) i w dodatku strasznie drogi (400 zł za wizytę) Opis choroby na poziomie dziecka z podstawówki. Absolutnie nie polecam. Na każdej wizycie wycisnąć finansowo klienta i nic poza tym.

Absolutnie nie polecam! Nie słucha pacjenta, nie poświęca mu czasu, od razu przepisuje leki.Po konsultacji z innym lekarzem okazuje się, że leki są zbyt mocne! Jak tu zaufać lekarzowi, jak dla niego liczy się tylko kasa?! Lekarz bez powołania,bez empatii,bez podejścia do pacjenta. Moim zdaniem sam wymaga leczenia.

Jerzy Olas jako jedyny wyciągnął mojego brata z choroby I pomógł mu. Kilkakrotnie był w szpitalu i tam nie potrafili mu pomóc tłumaczyli że nic nie da się więcej zrobić a doktor Olas zastosował najnowocześniejsze leki które fakt drogie ale skuteczne...

15 lat temu wydał na m nie wyrok. po 5 minutach wywiadu.Panie doktorze....gdzie orzysięga Hipokratesa?W Rosji obowiązuje ta sama.

Zgadzam się z innymi komentarzami, przepisuje leki drogie i jak się później okazuje... niepotrzebne. Zdecydowanie odradzam wizytę u tego lekarza. Bierze duże pieniądze, a leczenie nie pomaga, dlatego byłem zmuszony zmienić lekarza po dwóch latach...

zrobil slabe wrazenie na mnie, i zdecydowanie za drogo 200zl

zrobil slabe wrazenie na mnie, i zdecydowanie za drogo 200zl

brak fachowości totalne zero . przy opiniach jako biegły nie prowadzi wywiadu opisuje bzdury które sąd ma uznać jako wiarygodny dowód w dodatku poświadcza nie prawdę i zastanawiam się czy nie zgłosić do prokuratury . ostatnia miernota

Niewiem gdzie mozna spodkac lepszego lekarza , polecam wszystkim naprawde, troche za malo tylko poswieca czasu , ale przy tak duzej liczbie pacjetow jakie zawsze tam oczekuja na niego , to niema sie co dziwic.