dr n. med. Jerzy Olas

Psychiatra

2,7

wydaje mi się że te pozytywne opinie to sam sobie pisze :) albo ktoś mu pomaga, wystarczy przeczytać parę komentarzy i widać o co chodzi

nie polecam, sam wygląda jak by na lekach non stop był, jakiś przymulony i niekompetentny, za drogi, przepisuje lekarstwa które potem leżą w szafie bo okazały się niepotrzebne, potem przepisuje inne - że niby lepsze, pieniądze wydane, a człowiek bierze nie te leki co potrzeba... żenada

Trudno powiedzieć - przy terapii zostały przepisane leki, które mają interakcję z zażywanymi na inne schorzenia. Pan doktor patrząc w ścianę nie raczył zapytać, jakie leki są zażywane. To, co przepisał tłumaczył tylko na moją prośbę. W końcu to nie ja kończyłem studia medyczne. Poza tym bucowatość oceniam na 5/5. Jego Lexus notorycznie parkuje na chodniku 1,5 metra od wejścia do poradni w Turku. Po wizycie nie mam o nim dobrego zdania.

Też się zraziłam do lekarza ze względu na stronę finansową .Podczas wizyty miałam wrażenie żeby już kończyć .200 zł za receptę .szok.

''jako specjalsta wspaniły i potrfi leczyć właściwie'' nie wiem kto pisze takie opinie, ale z całym szacunkiem chyba jest lekko kopnięty. Zgadzam się z poprzednimi sensownymi komentarzami, kompetencje tego lekarza.. pozostawiają wiele do życzenia, a koszt wizyty u dr Olasa są 2-3 razy większe niż u prof. hab. RADA: Jeśli chcecie leczyć się skutecznie, to trafiliście pod zły adres

Nie polecam, tylko kasa brak zainteresowania pacjentem.

Nie polecam, tylko kasa brak zainteresowania pacjentem.

Kilka razy byłam u tego lekarza, za samo otwieranie drzwi płacisz 200-300 zł..ja trafiłam na 300 zł..!!! z tego miałam tylko wypisane 2-recepty..jak poszłam do apteki jeden lek kosztował 150 zł..czyli razem za dwa leki zapłaciłam ok 300 kolejne zł..!!! nic mi to nie dało..musiałam poszukać innego lekarza..dr Olasa obchodzą tylko pieniądze..bo pacjenta ma naprawdę gdzieś..kiedy czułam się naprawdę źle to poszłam do dr Olasa i poprosiłam o 1-tydzień zwolnienia bo uważam, że w takim stanie nie jestem zdolna pracować..usłyszałam że to będzie kosztowało 500 zł + 200 zł wizyta..bo on też musi z tego coś mieć..!!! Wyszłam bo nie stać mnie na zapłacenie 700 zł za jedną wizytę..poszłam do innego lekarza i teraz jest wszystko dobrze..!!! Rada: z daleka od tego Pana, zgadzam się całkowicie z innymi podobnymi komentarzami!!! ten Pan nie nadaje się na lekarza..uważajcie na niego..chyba że macie fortunę w kiszeni..!!!

bardzo zdolny i z szacunkiem się odnosi do ludzi,jako specjalsta wspaniły i potrfi leczyć właściwie.POLECAM!!!

Bardzo dobry człowiek ,wspaniale leczy i rozumie człowieka,POLECAM!'

Bardzo dobry człowiek ,wspaniale leczy i rozumie człowieka,POLECAM!'

Widzę że nie tylko ja zapłaciłem tyle za wizytę!!! Koszt wizyty to jakiś to rozbój w biały dzień. Polecam ranking innych lekarzy gdzie cena wizyty zaczyna się od 80 zł do 100zł. Metoda leczenia!!! brak słów... nie wiem skąd się biorą tacy ludzie i kto daje takim uprawnienia!