dr n. med. Jerzy Olas

Psychiatra

2,7

Lekarz przez parę miesięcy; przyjaciel w mojej głowie, do końca życia.

Lekarz przez parę miesięcy; przyjaciel w mojej głowie, do końca życia.

Zero kompetencji zawodowych,kasa,kasa,kasa

Zero kompetencji zawodowych,kasa,kasa,kasa

Z całą odpowiedzialnoscia polecam tego lekarza. Byłem u pięciu innych lekarzy w swoim życiu, żaden nie mógł poradzić na moja chorobę, brałem leki w różnych dawkach, nic nie pomagało. Dopiero kiedy pojawiłem sie u doktora moje życie nabrało innego sensu. Przepisał mi odpowiednie dawki leków, po dwóch tygodniach objawy ustąpiły jak ręka odjął. To nie prawda, ze przepisuje tylko leki, mój znajomy jeździ do niego na psychoterapie i też jest bardzo zadowolony. Lekarz z dużym doświadczeniem i prawdziwa żywiczliwoscia dla pacjenta.

Lekarz z dużym doświadczeniem i prawdziwa żywiczliwoscia dla pacjenta.

byłem u wielu ale on mi pomógł, wszyscy leczą a on wyleczy człowieka, prawdziwy specjalista ten dr

byłem u wielu ale on mi pomógł, wszyscy leczą a on wyleczy człowieka, prawdziwy

specjalista ten dr

Psychiatra-jest godny zaufania i można polecać innym

Psychiatra-jest godny zaufania i można polecać innym

No tak, tak, człowiek zdecydowanie po studiach choć czasami informacje są cenniejsze od pieniędzy

Masakra! Jak najdalej od doktora Olasa, interesuję go tylko kasa, pacjęnta ma głęboko gdzieś, podaję leki bardzo mocne..zdecedowanie nie polecam!!!

Po kilku wizytach u tego lekarza czuje się o wielie gorzej niż przed tym, traktował mnie jak powietrze, wypisywał jakieś tam leki i to wszystko. Zdecydowanie nie polecam!

To prawda, podaję końskie dawki bardzo drogich leków. W dzień chodzisz jak nakręcony, a w nocy śpisz 4 godziny jak zabity. Leczyłem się 5 lat i jestem zmuszony iść do szpitala na oddział uzależnień.Wciska leki z od poszczególnych firm farmateutycznych. Pierwsza wizyta na publiczna,potem kombinuję,aby trafić na prywatną! Podobno bada pacjentki nie tylko emocjonalnie, ale fizycznie też. TRZYMAJCIE SIĘ JAK NAJDALEJ OD TEGO "NIBY LEKARZA"!!!

NIE POLECAM TEGO LEKARZA!!!!!! KOŃSKIE DAWKI JAKIE ZAPISUJE PROWADZĄ NIE TYLKO DO SILNEGO UZALEŻNIENIA, ALE WYŁĄCZAJĄ CZŁOWIEKA Z NORMALENGO ŻYCIA. JEŻELI LECZENIE MA POLEGAĆ NA SPANIU PO LEKACH PRZEZ 20 GODZIN NA DOBĘ TO ON JEST W TEJ METODZIE "SPECJALISTĄ". POZA TYM LECZENIE U TEGO LEKARZA TRWA WIELE LAT BEZ EFEKTÓW. NIE POLECAM