dr n. med. Jerzy Zbrzezny

Laryngolog

2,4

Leczę się u Pana doktora od wielu lat, jest bardzo dobrym lekarzem, uprzejmy, dowcipny, ale przede wszystkim kompetentny. Mój 2 letni syn, który płacze przy każdym badaniu lekarskim spotkanie i badanie u Pana doktora pzreszedł bez problemu. Dlatego zupełnie nie rozumiem opinii powyżej.

Jako specjalista - świetny. Jetem zadowolona z leczenia zarówno mnie jak i mojego syna. Nawracające zapalenie ucha i krtani odeszły w zapomnienie. A poczucie humoru pana doktora pecyficzne, cóż......dla inteligentnych ;). Poleciłam kilku znajomym i wszyscy raczej zadowoleni więc nie rozumiem komentarzy...

Dziwny czlowiek,dziwny lekarz.Nie powinien pracowac, tak aby nie szkodzil ludziom.Powierzchownosc budzaca cheć wycofania sie z gabinetu.

Coś strasznego. Nie wiem dlaczego ten człowiek wykonuje jeszcze swój zawód.

Coś strasznego. Nie wiem dlaczego ten człowiek wykonuje jeszcze swój zawód.

dla mnie to rzeźnik...robił mi opatrunek pooperacyjny: szybko nie czekał aż zacznie działać znieczulenie i strasznie boleśnie....koszmar odradzam....

Nie polecam nikomu tego lekarza,nieuprzejmy,niekompetentny,nic nie można dowiedziec się na temat choroby ,opryskliwy i zbywający pacjenta.

odradzam niekompetentny nieuprzejmy zbywa pacjenta byle szybko udaje wszechwiedzacego

odradzam niekompetentny nieuprzejmy
zbywa pacjenta byle szybko
udaje wszechwiedzacego

Polecam, jest bardzo kompetentny, ma właściwe podejście dla dorosłych i dla dzieci

Moje dziecko jest pacjentem pana doktora od kilku miesięcy. Podczas każdej wizyty lekarz poświęca nam dużo czasu. Chętnie wykonuje zabiegi (np. płukanie uszu, przedmuchiwanie trąbek słuchowych, zabieg Proetza), co - jak wynika z moich obserwacji - jest rzadkością wśród laryngologów.

Nie zlokalizował problemu,polecił kupić w sklepie spozywczym ibuprofen (?).Opryskliwy!!!