Lekarze Poznań

lekarz Joanna Dokowicz

CERTUS
ul. Grunwaldzka 156 Poznań
60-309 Poznań

Bardzo, bardzo dobra lekarka, ktora dokladnie przeanalizowala wypis ze szpitala. Kompetentna i budzaca zaufanie. Przypisujac lek tlumaczy dlaczego nalezy go stosowac i jak dlugo. Komleksowo podchodzi do pacjenta dajac skierowanie na badania patrzy na caly organizm .Godna polecenia
Opinia dodana przez: Maria

lek. dent. Sylwia Szymanuszka-Knast

ul. Gałczyńskiego 18
60-194 Poznań

Wielkie słowa uznania dla Pani doktor Sylwii. Profesjonalne rozwiązanie mojego problemu. Duża wiedza i doświadczenie. Świetne podejście do pacjenta.
Opinia dodana przez: Helena

lek. dent. Małgorzata Kerste - Kowalska

Rogera Sławskiego 11
60-682 Poznań

Pani stomatolog to bardzo miła i kontaktowa lekarka. Już w czasie pierwszej wizyty dostrzec można jej profesjonalizm - precyzję, skupienie na pacjencie i ogromną życzliwość. Zarówno w trakcie badania, jak i leczenia, jest bardzo dokładna, delikatna i zaangażowana. Przez cały czas kontroluje samopoczucie pacjenta, stwarzając jednocześnie bardzo miłą i pogodną atmosferę. W sytuacjach nagłych Pani doktor zawsze znajdzie najszybszy termin,aby pomóc pacjentowi - czego sama doświadczyłam. Wizyty w gabinecie rozpoczynają ...
Opinia dodana przez: OlaS.

technik Beata Jandy

Higienistka stomatologiczna

LUX MED Sp. z o.o.
Dwór Hamburski, Wierzbięcice 1
Poznań

Pierwszy zabieg, który wykonałem od dłuższego czasu był przeprowadzony przez Panią Beatę. Zdecydowanie polecam ponieważ wszystko było bardzo jasno i rzeczowo wytłumaczone, realizacja zdecydowanie bezbolesna a sama wizyta odbyła się w miłej atmosferze.
Opinia dodana przez: Przemek

lekarz Piotr Noworolnik

"JOT-TE" Joanna Tybuszewska
ulica Poręba 35
61-602 Poznań

Doktor Piotr to nie tylko świetny specjalista,ale przede wszystkim bardzo dobry pełen empatii człowiek. Jego podejście do pacjenta - autentyczna życzliwość i zaangażowanie (konkretna , rzetelna informacja na temat aktualnego stanu zdrowia i możliwości jego poprawy), sprawia że chory czuje się " zaopiekowany " i pełen nadziei ,a to jest bardzo istotne w procesie powrotu do zdrowia.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lek. dent. Consuelo Caraballo-Cortes

Stomatologia Bamberski Dwór NZOZ
ul. św. Wawrzyńca 1 A/17
60-539 Poznań

Dzięki takim lekarzom odzyskuje się wiarę w ludzi. Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Teraz wiem, że kanałowe leczenie zęba nie powinno trwać jedną wizytę (jak u innych stomatologów), że wymaga zrobienia zdjęcia, aby sprawdzić ile ząb ma kanałów, że wymaga użycia endometru, że przy odpowienim znieczuleniu może być ono całkowicie BEZBOLESNE. Pełen profesjonalizm i miła atmosfera. Polecam.
Opinia dodana przez: Natalia

dr n. med. Piotr Golusiński

Proktolog, Chirurg ogólny

Grochowska 50
Poznań

To był wspaniały specjalista i niezwykle sympatyczny i miły człowiek. Niósł pomoc niezależnie od pory dnia i nocy. Uratował życie dwóm osobom w mojej rodzinie.

lekarz Danuta Kwiatkowska

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Najlepszy lekarz internista z jakim się spotkałam, nie bagatelizuje żadnego problemu, wszystko tłumaczy i wyjaśnia - do tego ma wielką cierpliwość :)

dr n. med. Piotr Dąbrowski

Gastroenterolog

Hipokrates. Praximed, Bamberski Dwór
Poznań

Bylem u tego lekarza dawno temu (w 2008) z powtarzajacymi sie bolami brzucha. Lekarz przeprowadzil gastroskopie, ktorej sie dosc obawialem, ale bylem tak dobrze przygotowany i prowadzony przez niego, ze praktycznie nie bylo tak zle. Czaly czas lekarz mowi pacjentowi jak ma sie zachowywac, jak oddychac, co bedzie robil, ze to czyni zabieg praktycznie niestresujacy. Wykonal badania, przeprowadzil doklebny wywiad i postawil dobra diagnoze. Leki przepidane pomogly i nie musialem ...
Lekarz godny polecenia, wspaniały człowiek pełen empati dla chorych, cierpliwy mimo ogromu pracy zawsze znajdzie czas na rozmowę, konkretny nie owija stanu zdrowia w bawełnę , wszystkim życzę aby w tak ciężkiej chorobie mieli szczęście trafić do dr. Nyczaka. Nie tylko wybitny specjalista ale też lekarz który do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.Panie doktorze serdecznie za troskliwą opiekę. Antoni Tamioła
Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Sprzęt, wiedza , diagnoza na najwyższym poziomie. Polecam każdemu.
Opinia dodana przez: Bartosz

Beata Wolnowska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Saperska 93
61-493 Poznań

Po 11 latach tułania się po logopedach i tzw. specjalistach trafiliśmy do Pani Beaty. Dzięki jej wskazówkom dziecko teraz mówi. Kolejne dziecko, także z problemami w mowie szybko zdiagnozowane. Świetna osoba i bardzo kompetentny specjalista. Polecam całym sobą. Jestem bardzo wdzięczna Pani Beacie za okazaną pomoc.
Opinia dodana przez: Monika

prof. dr hab. n. med. Paweł Chęciński

Chirurg ogólny, Chirurg naczyniowy

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Z całego serca polecam Pana Profesora. Świetnie podejście do pacjenta jak też osób towarzyszących🙂 nie tylko świetny specjalista ale po prostu świetny człowiek 🙂
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Elżbieta Sporakowska

Gabinety Słoneczna
Słoneczna 10 a
60-286 Poznań

Córka jest pod opieką Pani Dr od pierwszych dni życia już trzy lata. Każda wizyta to przynajmniej godzina zapoznania się z problemem. Bardzo trafne diagnozy i zalecenia powodują, że nie szukam innych lekarzy. Polecam wszystkim zatroskanym rodzicom.
Opinia dodana przez: Aa

lekarz Piotr Bera

Prywatny Gabinet Lekarski
os. Stefana Batorego 82 b/lok. 1
60-687 Poznań

Polecam tego chirurga, oprócz tego, że zna się na rzeczy, będąc dobrym fachowcem jest zwyczajnym człowiekiem. Otwartym na pacjenta, nie wywyższającym się, po prostu ludzki. Młodzi lekarze powinni u takich jak on zaczynać swoją przygodę zawodową.
Opinia dodana przez: Rafal

lekarz Michał Sokólski

Internista, Kardiolog

ul. Władysława Stanisława Reymonta 17 A
60-791 Poznań

LEKARZ KTÓRY POMÓGŁ MI WROCIC Z DALEKIEJ KRAINY.WYREGÓLWAŁ MI LEKI ZNALAZL ZACZATKI INNEJ CHOROBY POSWIECIL MI DUZO CZASU TŁUMACZĄC MI MÓJ PRZYPADEK DAŁ MI OPROCZ FACHOWEJ WIEDZY DUZE WSPARCIE MORALNE.GORĄCO POLECAM
Opinia dodana przez: Eugeniusz

lekarz Witold Mańko

Anestezjolog

entrum Medyczne Św. Jerzego Sp. z o.o.
ulica Jasielska 14
60-476 Poznań

Wspaniały fachowiec i człowiek . Wiedza medyczna , opieka lekarza oraz pracowników Oddziału K1 Intensywnej terapii i leczenia bólu szpitala im. Heliodora Święcickiego ul Przybyszewskiego uratowały naszego naszego syna Michała , który trafił na Oddział powypadku z poważnym urazem głowy. Dziś syn zdrowy jest razem z nami . Serdecznie dziękujemy, życząc dalszych sukcesów zawodowych . Polecamy lekarza jako wspaniałego specjalistę i człowieka , który nigdy nie traci nadziei walcząc o ...
Opinia dodana przez: Zdzisława

lekarz Dariusz Krupa

Centrum Dializ Fresenius
al. Solidarności 13
61-696 Poznań

Lekarz bardzo kompetentny,wzbudzający zaufanie i traktujący pacjenta z pełną wagą i uszanowaniem.Życzę wszystkim takiego lekarza rodzinnego.

lek. dent. Renata Ratajszczak

Śniadeckich 16
60-774 Poznań

Pani doktor jest niezwykle uprzejma i cierpliwa. Podjęła się z pasją pokonania nietypowego problemu za co bardzo dziękuję. Polecam
Opinia dodana przez: Anna

lek. med. Anna Tomaszewska

Internista, Kardiolog

Szpital św Wojciecha
Bolesława Krzywoustego 114
61-144 Poznań

Miła konpetetna rezolutna Pani doktor nie tak jak inni lekarze specjaliści siedzą za biurkiem i w myślach mówią po co przyszedł zawracać głowe a tu Miłe zaskoczenie słucham pana i zaczął się wywiad , badanie, diagnoza,I zalecenia, Polecam lekarza a marudom szukajcie dalej Ja Polecam, Świetny Fachowiec Miła Pani Doktor Życzę Wszystko Najlepsze Samych sukcesów Zawodowych i Prywatnych zadowolony Pacjent 😃😃😃😃
Opinia dodana przez: Janusz