Lekarze Poznań

dr n. med. Roman Stępień

Wiślana 36a
60-401 Poznań

Bardzo dobry diagnosta, lekarz z powołania, co jest rzadkością w dzisiejszych czasach, kardiolog-pasjonat! Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Ela
Pani doktor wykryła wady wzroku u naszych dzieci, córka jeszcze chwilę, a przestanie nosić okulary - 6 lat, syn idelane widzenie wiek 9 lat trenuje piłkę nożną. Doskonałe i fachowe podejście, skuteczne leczenie, dla mnie dobrze dobrane leki... No i cena w porównaniu z innymi gabinetami prywatnymi naprawdę atrakcyjna. Polecam.

lekarz Piotr Przygoda

ulica Hetmańska 15-19
60-254 Poznań

Lekarz o dużej wiedzy, empatii. Sprawny operator. Do tego duża kultura osobista. Polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: pacjentka

lekarz Marek Stajgis

Os. Pod Lipami 7
Poznań

Wyjątkowy lekarz.Moja mama,córka i ja jesteśmy pacjentkami doktora.Z USG czy wynikiem biopsji nie mam potrzeby wracać do specjalisty.Ma ogromną wiedzę i lekarze innych specjalności widząc Jego podpis nie mają nic do dodania.Imponująca wiedza. 100% zaufania.Każdy komu poleciłam doktora Stajgisa podziela moje zdanie.Warto poczekać na wizytę.🙂
Opinia dodana przez: Joanna

lek. med. Wiesława Donat

Kardiolog, Kardiolog dziecięcy

Przychodnia Medycyny Wieku Rozwojowego
Sporna 16
61-709 Poznań

Polecam wizytę u Pani doktor rodzicom małych pacjentów. Skrupulatnie sprawdziła serduszko naszej kilkumiesięcznej córki. Jest przy tym ciepłym człowiekiem ze wspaniałym podejściem do dzieci. U Pani doktor nie ma pośpiechu i wszystko cierpliwie tłumaczy. Lekarz z powołania. Wizyta na nfz
Opinia dodana przez: Agata

dr hab. n. med. Jerzy Zakrzewski

Laryngolog

Szydłowska 36a
60-651 Poznań

Człowiek z wielkim doświadczeniem zawodowym. Mimo tytułów (nie tylko naukowych) nie wynosi się i nie wymądrza się przed pacjentem. Jeśli jest taka potrzeba kieruje na dodatkowe badania (mnie skierował -oprócz audiogramu- na NMR oraz na konsultację neurochirurgiczną i wyszło... oprócz uszkodzenia ucha wewnętrznego, uszkodzenie pourazowe rdzenia kręgowego). Zauważam że Pan Prof. Jerzy Zakrzewski posiada nie tylko dużą wiedzę w zakresie otorynolaryngologii, ale też w pokrewnych dziedzinach medycyny.
Leczę się u prof. Jaracza już prawie 9 lat i w życiu bym nie zamienił tego wspaniałego człowieka na innego lekarza. Wszystkie powyższe opinie potwierdzam, a dodam jeszcze, że jestem trudnym pacjentem, a on mnie prowadzi z dużą cierpliwością. Zawsze otwarty, miły, z ogromną kulturą osobistą. Precyzyjnie wysłuchuje pacjenta i prowadzi rzetelną dokumentację przebiegu leczenia. Czasami się zastanawiam czy on ma w ogóle życie prywatne, bo leczy i w szpitalu ...
Opinia dodana przez: Jarek

Grażyna Gołuchowska

Psycholog

CEIBA Pracownia Psychoterapeutyczna
ul. Sczanieckiej 5A/1
60-215 Poznań

Bardzo cenię Panią Grażynę. Za profesjonalizm, nieocenione wsparcie, oraz za to, że jest bardzo serdeczną, ciepłą osobą. Z każdą sesją czułam, że wychodzę bogatsza, silniejsza, patrząca na moje problemy z zupełnie innej perspektywy. Pani Grażyna nie tylko pomogła mi przetrwać w trudnym dla mnie momencie, lecz wyposażyła mnie w wiedzę i umiejętności, dzięki którym potrafię samodzielnie zmierzyć się z wieloma niełatwymi sytuacjami. I za to jej bardzo dziękuję.

lek. dent. Monika Lądowska

Endodoncja

Dr Piosik Stomatologia
Piątkowska 133/1
60-648 Poznań

skorzystałam z bezpłatnej konsultacji u pani doktor.poświęciła mi bardzo duzo czasu jak na prywatna wizyte ktora nic nie kosztuje...pani doktor powiedziała uczciwie ze nie warto inwestować w mojego zęba bo koszty sa duze-dochodziły koszty wkładów i korony-a rokowanie niepewne...bardzo mi sie ta szczera i otwarta postawa spodobała bo do tej pory wydawało mi sie ze kazdy przeciez chce zarobić...doktor zaznaczyła ze nikomu nie odmowi leczenia ale trzeba byc świadomym możliwości ...

lekarz Magdalena Zajkowska

Dermatolog, Wenerolog

ANGIODIABETICA
Przemysłowa 46a
Poznań

Ciągle pozostaję pod wrażeniem oczarowania, które wywołała wizyta u Pani Magdy. Pełen profesjonalizm, znakomita komunikacja, cechy, które dzisiaj można szukać już chyba tylko w literaturze lub rezerwatach przyrody. Znakomity diagnosta. Wywiad zebrany szczegółowo niczym w filmie " Dr House", plus doświadczenie i wiedza Pani Doktor pozwoliły na postawienie właściwiej diagnozy i rozwiązanie zagadki, z którą od 10 lat nie mógł poradzić sobie żaden dermatolog.
Opinia dodana przez: Edyta

dr n. med. Nedal Aidi

Ortodonta

ORTO-AIDI Poradnia Stomatologiczna
Strzeszyńska 198
60-479 Poznań

Wnuczka nosiła aparat przez 2 lata, gdy później zobaczyłam wcześniejsze zdjęcia nie mogłam uwierzyć! Jestem zachwycona! Polecam wszystkim!
Opinia dodana przez: Elzbieta

lek. dent. Piotr Dombek

Prywatny Gabinet Lekarski
Morawskiego 1 lok. 1
60-239 Poznań

Bardzo dobry fachowiec. Profesjonalny, kompetentny i sympatyczny. Leczę się w gabinetach DOMBEK od lat. Wcześniej korzystałem z pomocy medycznej udzielanej przez rodziców Pana Doktora Piotra. Zawsze byłem zadowolony z efektów leczenia. Szczerze polecam ten gabinet.
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Przemysław Tomaszewski

os. Lotnictwa Polskiego 9g lok. 2
60-406 Poznań

Najlepszy ortopeda, u jakiego byłam, a proszę mi wierzyć, że mając niepełnosprawność umiarkowaną na kręgosłup odwiedziłam wielu specjalistów w całym kraju. Kompetentny, kulturalny, empatyczny, uprzejmy, cierpliwy. Na pewno wrócę. Wizyta trwała 40 min, badanie poprzedził obszerny wywiad, skoncentrowany na rozwiązaniach, lekarz był informujący i pytający. Ja takiego lekarza po prostu dotąd NIGDY nie spotkałam. Serdecznie POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Paweł Mularczyk

Pro Fizjo
Wyspiańskiego 10
60-749 Poznań

Bardzo dobry lekarz,jest bardzo uprzejmy,miły i ma wyjątkowy szacunek dla pacjentów.Bardzo rzadko spotyka się tak kompetentnego i taktownego lekarza.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Helena Pawłowska

Neurolog

NZOZ Centrum Medycyny Pracy
ulica Kórnicka 24
61-141 Poznań

bardzo miła pacjentowi poświęca dużo czasu wnikliwie tłumaczy przebieg choroby pania dr poleciłam znajomym są bardzo zadowoleni z przebiegu leczenia .gdyby nie pani dr może już bym nie pisała tej opini mam tętniaki po drugiej wizycie podejrzewała co to może być bardzo dziękuję i polecam.

lekarz Grażyna Proma-Kornobis

os.łecha 120
os. Rusa 11 lok. 17
61-245 Poznań

Bardzo dobre podejście do dzieci i dobra diagnoza.

lek. dent. Aleksandra Kordasiewicz

Jugosłowiańska 75
Poznań

znakomita stomatolog, wyleczyła mi zęba którego inni dentyści chcieli wyrwać. Ząb jest odbudowany, wyszlifowany i posłurzy mi jeszcze przez kolejne 20 lat. A myślałam, że nic z tego nie będzie.
Opinia dodana przez: Monika
Jak najbardziej polecam panią Sylwię. To kompetentna,serdeczna, sympatyczna i przemiła osoba. Odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wszelkie wątpliwości. Spotkanie przed porodem uspokaja przyszłą mamę i rozjaśnia wiele kwestii, wszystko dokładnie tłumaczy i doradzi w razie wątpliwości - która młoda mama ich nie ma. Doskonały kontakt, zarówno osobisty jak i telefoniczny. Duże zaangażowanie, wspaniały kontakt z dzieckiem i rodzicami. Super kobieta, profesjonalistka w 100% a przy okazji dobry człowiek. Bardzo ...

dr n. med. Eugeniusz Błaszczyk

Specjalistyczny Gabinet Pediatryczny
Na Stoku 5
61-663 Poznań

Rewelacyjny specjalista. Poswieca duzo czasu malemu pacjentowi, przeprowadza dokladny wywiad z rodzicem. Wspaniale podejscie do pacjenta!
Opinia dodana przez: K

lekarz Halina Mańczak

Saperska 55/3
61-493 Poznań

Bardzo kompetentna, szalenie miła, wszystko wytłumaczy. Cały czas wizyty poświęca wyłącznie pacjentowi. Dostosowuje terminy kolejnych wizyt do wymagań pacjenta. Po raz pierwszy od wielu lat mam dobrane szkła kontaktowe do choroby- wreszcie mogłam zobaczyć świat.Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Dorota