Lekarze Poznań

dzięki szybkiej i zdecydowanej reakcji Pan doktor uratował mnie od śmierci głodowej.Dzis z pełnym uznaniem mogę polecić Pana doktora za jego zaanazowanie w pomoc ludziiom wyczerpnym z powodu niedozywienia
Chciałam napisać to wcześniej, ale jakoś nie wiedziałam. Krzysztof Pietrzak leczył naszego synka z powodu stopy końsko-szpotawej. Leczył go w Ortop Poliklinice w Poznaniu. Od zakończenia leczenia minęły 2 lata. Stopa jest idealna. Brakowało mi trochę odwagi, żeby podziękować i polecić Pana w sieci. Naprwadę, dziękujemy Panu za wszystko
Opinia dodana przez: monika

lekarz Patrycja Wysocka

Szewska 5/6
Poznań

Pierwszy lekarz rodzinny, którego mogę nazwać kompetentnym. Kolejki do niej zawsze sa horrendalne, rejestracja graniczy z cudem, opóźnienia w przyjęciach sięgają 40 minut. Dlaczego? Nie patrzy na zegarek, nie "odhacza" pacjentów, z każdym porozmawia, poświęca mu czas. Tłumaczy, co się dzieje, z czego może dany objaw wynikać, z czym to może być powiązane. Wypisuje skierowania na badania. Analizuje. Hmmm... traktuje chorego podmiotowo, nie przedmiotowo. Człowiek od razu wychodzi z gabinetu ...
Opinia dodana przez: M.

lekarz Danuta Mądra-Rogacka

Alergolog

ul. Słowackiego 17 lok. 3
60-822 Poznań

Polecam całym sercem spotkać tak wspaniałego lekarza to rzadkość a trzeba dodać że na NFZ a nie prywatnie przemiła przesympatyczna osoba zaangażowana w to co robi polecam

lekarz Witold Porzucek

Chirurg dziecięcy

Ułańska 19
Poznań

Wspaniały sympatyczny, podejście do dziecka niesamowite, rozmowa z rodzicem idealna, mega spokojny gdybyśmy mieli takich lekarzy wszystkich medycyna była by piękna i pacjęci też byli by inni. Gorąco polecam wszystkim tego chirurga.
Opinia dodana przez: Justyna Żylińska
Jestem po pierwszej wizycie, która mnie mile zaskoczyła. Wszedłem na wizytę bardzo zestresowany, a wyszedłem uspokojony, poinformowany o stanie mojego zdrowia i sposobie dalszego leczenia. Pan doktor jest miły, w sposób przystępny i zrozumiały tłumaczył na czym polega problem i jak będzie przebiegało leczenie.
Opinia dodana przez: Stefan
Pani Doktor uprzejma, miła, cierpliwa! Z super podejściem do dzieci, u mnie "ratowała" dwójkę maluchów po różnych akcjach i atrakcjach. Zawsze trafnie, bez nadużywania antybiotyków czy sterydów. Polecam całym sercem od ponad 5 lat :-)
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Hubert Bochyński

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Polna 33
60-535 Poznań

Pragnę podziękować Panu dr Hubertowi Bochyńskiemu za, dynamiczne, konkretne, decyzyjne przyjęcie mnie w poradni przy szpitalnej w Poznaniu ul. Polnej 33. Zważywszy na moją dużą odległość 144 km od miejsca zamieszkania, jak i również od obostrzeń epidemicznych, działanie względem logistycznym było wspaniałe !!! I tak kolejno: mierzenie temperatury ciała w namiocie. Badanie lekarskie - (cytologia) Pobranie krwi w laboratorium. Badanie densytometryczne. Osiągnełam doskonały limit czasowy, do podróży powrotnej do domu. ...

dr Jacek Olejniczak

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

ulica Grunwaldzka 42/2
60-786 Poznań

Panie Doktorze bardzo serdecznie dziękuję za usunięcie kaszkaów na głowie. Zabieg Pan Doktor przeprowadził bardzo profesjonalnie. Mimo mojego stresu i zdenerwowania bardzo szybko przez swoje miłe podejście mnie uspokoił. Wszystko przebiegło szybko i bezboleśnie. Miejsca po wycięciu goją się piękne . I nie mam problemów z kaszakami, które bardzo mi przeszkadzały. Panie Doktorze jeszcze raz bardzo dziękuję. Polecam Pana Doktora pacjentom potrzebujacym pomocy chirurgicznej otrzymacie Panstwo dobrą, profesjonalną pomoc oraz ...
Opinia dodana przez: Beata

dr Grzegorz Pfeiffer

Medicor
ul.Za Groblą 3/4
Poznań

Od lat leczę się u p. dra Grzegorza Pfeiffera. Cenię sobie Jego profesjonalizm. Cenię sobie Jego cierpliwość i wyrozumiałość zwłaszcza w odniesieniu do interpretacji wyników badań. Lechosław Dworak
Opinia dodana przez: Lechosław

Tomasz Musiej

Os. Wł. Jagiełly 12 D/36
60-694 Poznań

Pan Doktor jest bardzo profesjonalny i rzeczowy. Miałem leczenie kanałowe pod mikroskopem oraz odbudowę zęba z koroną. Mogę z czystym sumieniem polecić tego lekarza, punktualny i skrupulatny.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Marcin Malingowski

HELP sp. z o.o. sp. k.
ulica Głogowska 82
60-741 Poznań

Okazuje się, że nawet do wyrywania ósemek można mieć pasję. Dr Marcin Malingowski podszedł do problemu trudno umiejscowionej ósemki z cierpliwością i empatią. Zwiększył znieczulenie, kiedy było konieczne, a i pożartował w krytycznym momencie dłutowania. Polecam! Ps. Aktualnie dzień po zabiegu -niezapomniany czas konsumowania wszelkiego rodzaju past, papek i kleików z ketonalem w tle! 😂mniam.
Opinia dodana przez: Joanna
Pani doktor jest sympatyczna i zawsze wysłucha pacjenta! Poza tym personel przychodni w rejestracji jest kompetentny a nade wszystko informatyk!;-)
Opinia dodana przez: pacjent

lekarz Krystyna Król-Berdzik

Psychiatra

Zdrowie Psychiczne Specjalistyczny Ośrodek Terapii i Promocji Zdrowia Psychicznego
ul. Śniadeckich 42
Poznań

Lekarz z powołania. Jestem trzecim pokoleniem, ktore korzysta z pomocy Pani Doktor. Indiwidualne podejscie do pacjenta, rozmowa pełna troski i ciepła. Pomaga czlowiekowi żyć na nowo. Z calego serca polecam.
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Adrian Stępiński

SOLUMED
Ul. Wyrzyska 18
60-425 Poznań

Polecam przede wszystkim za bardzo duże doświadczenie i godne podziwu podejście do pacjenta. Dla pana doktora nie ma problemu nie do rozwiązania, mnie potrafiła pomóc już sama rozmowa z nim
Opinia dodana przez: ULA
Lekarz z prawdziwego zdarzenia. Zainteresowany zdrowiem pacjenta. Bardzo grzeczny podczas wizyty. Spokojny, zrównoważony, a co najważniejsze kompetentny. Wzór lekarza z powołaniem.Takiego lekarza spotyka się w Polsce bardzo rzadko. Życzę mu samych sukcesów i aby się nie zminiał.
Opinia dodana przez: Zbigniew W

lek. dent. Karolina Wolnik-Płoszaj

NZOZ Eurodent
ulica Katowicka 77 D
61-131 Poznań

Witam, Polecam Panią Doktor Karolinę Wolnik-Płoszaj!!!!! :-))) Niesamowite podejście do pacjenta,!!! profesjonalizm!!! plus serce ipełne zaangażowanie, cierpliwość na maksa, wytłumaczenie od a do z. Rewelacja!!!! Szkoda ze na tak mało profesjonalistów z sercem w tej naszej służbie zdrowia się spotykamy. Pani Doktor...... urzekła mnie Pani swoim podejściem, cierpliwością i wiadomo profesjonalizmem. Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Katarzyna Gruczyńska
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Sandra Radzicka

NZOZ Twoja Przychodnia
ulica Blacharska 2
61-006 Poznań

Pani Doktor jest bardzo zaangażowana, wszystko cierpliwie tłumaczy i odpowiada na pytania. Jako pacjentka w ciąży czuje się zapopiekowana i bardzo bezpieczna. Prowadzę ciąże u Pani Doktor i co dodatkowo szczególnie doceniam to szybki kontakt w razie potrzeby. Zdecydowanie polecam! 😊
Opinia dodana przez: Daria

dr n. med. Ismail-zade Fikret

Ardent Poradnie Lekarsko-Stomatologiczne
ulica Źródlana 48
60-643 Poznań

Do tego lekarza trafiłem 40 lat temu. Praktycznie nie chodziłem. Ból kręgosłupa był niesamowity. Choroby nie rozpoznano wtedy. Później okazało się, że było to ZZSK. Klinika Leczenia Bólu w szpitalu ortopedycznym w Poznaniu była dla mnie ostatnią nadzieją. Na zabieg zostałem zaniesiony, bo chodzić nie mogłem. Do domu wróciłem samodzielnie. Zabiegi kontynuowałem przez prawie 2 lata. Do dzisiaj choroba prawie nie postąpiła. Została zahamowana. Czy zabiegami akupunktury dr. Ismaila? Może. ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

dr n. med. Karol Piątkowski

Laryngolog

Medical Prestige
Barana 15, os. Zodiak (wjazd od strony ul. Kurlandzkiej)
61-244 Poznań

Pan doktor Karol Piatkowski to bardzo dobry specjlista i przemily czlowiek.Cierpliwy,spokojny,wyrozumialy,EMPATYCZNY :-)!!.Lekarz z powolania z dobrym sercem.Ma szcunek do swoich małych pacjentow i ich rodzicow,moge mowic o nim tylko w samych superlatywach.Juz kilka lat temu moj najstarszy syn byl pacjentem pana doktora i mial wycinany trzeci migdalek,a 29 sierpnia kolejny syn przechodzil ten zabieg oczywiscie u doktora Piatkowskiego.Wszystko jak po masle,dzieciaki po zabiegu czuja sie naprawdę bardzo dobrze mysle,ze miedzy ...
Opinia dodana przez: Ania