Lekarze Poznań

lekarz Tomasz Andrzejewski

Credus Clinic
Dolna Wilda 6
61-552 Poznań

Pan doktor bardzo miły, a do tego kompetentny. Zbadał dokładnie, nie poprzestając na jednej bolącej kończynie. Bardzo szczegółowo objaśnił co widać na usg, a jestem bardzo dociekliwą pacjentką. Był bardzo cierpliwy i podzielił się ze mną swoją wiedzą. Uzgodniliśmy plan leczenia i umówiliśmy się na wizytę kontrolną. Jestem bardzo zadowolona, że właśnie jego wybrałam posiłkując się komentarzami innych pacjentów. Wierzę, że leczenie przyniesie rezultaty. Gorąco polecam pana doktora.
Opinia dodana przez: Martyna

mgr Paulina Szczechowicz

Dietetyk dziecięcy, Dietetyk

Gabinety
Naramowicka
61-614 Poznań

Byliśmy u pani Pauliny jakiś miesiąc temu, z córką. Małą była niejadkiem, a na dodatek na niektóre składniki diety reagowała coś nieprzyjemnie (biegunka). Od drugich konsultacji minęły dwa tygodnie i zauważamy sporą poprawę. Jest lepiej, bo wyeliminowaliśmy kilka elementów, które wcześniej były obecne w diecie. Pani magister dobrze zdiagnozowała przyczynę problemu, badania zlecone przez nią potwierdziły przypuszczenia. Teraz musimy czekać, bo dieta będzie urozmaicana, ale jesteśmy dobrej myśli. Poprzedni lekarz ...
Opinia dodana przez: Karol
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Ortopeda
                                       lekarz Maciej Kasprzyk

lekarz Maciej Kasprzyk

Indywidualna Praktyka Lekarska Maciej Kasprzyk
os. Stefana Batorego 59e
Poznań

POLECAM! Z całego serca! Pan Doktor bardzo uprzejmy,super podejście do Pacjenta,bardzo szybka diagnoza,pełen profesjonalizm!!! Termin wizyty bez problemu,bez wyczekiwania po kilka tygodni... Naprawdę specjalista godny polecenia bez żadnych zastrzeżeń!!! Jeśli ktoś poszukuje ortopedy,który się zna na tym co robi,to tylko i wyłącznie do tego Pana.
Opinia dodana przez: Klaudia

lekarz Andrzej Lisiewicz

Ginekolog plastyczny

intimArt
Idzikowskiego 4, Poznań
98-200 Poznań

Jeżeli chcesz poczuć się zaopiekowana to polecam tego doktora. Przemiła atmosfera, szczegółowo tłumaczy i odpowiada na każde zadane pytanie podczas wizyty jak i po :) Uprzejmy, sumienny i staranny. Szkoda, że dopiero teraz trafiłam na tak dobrego ginekologa.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Cezary Piwkowski

Torakochirurg

szpital pulmunologiczny
WCPiT, Poznań, Szamarzewskiego 62
Poznań

uprzejmy z mega wiedzą, którą zawsze przekaże w obszarze chorego. duże poczucie humoru, które nigdy nie wykracza poza granice szacunku do pacjenta. nie poznałam lepszego lekarza
Opinia dodana przez: Anna

Ewa Gordziej-Niewczyk

Psycholog dziecięcy

Poznań

Najlepszy psycholog w Poznaniu oprócz pracy z emocjami stosuje dietę sensoryczną i daje zalecenia do pracy w sferze SI nie naciąga na wizyty dzieli się wiedzą i stara usamodzielnić rodziców tak żeby sami radzili sobie lepiej z trudnościami. Ciężko się dostać ale baaardzo polecam.

dr n. med. Rafał Garstecki

Os. Kosmonautów 104 A
61-642 Poznań

Pan Doktor Rafał Garstecki to profesjonalista najwyższej klasy. Rewelacyjne podejście do pacjenta podczas badań endoskopowych, niebywała życzliwość, imponująca wiedza medyczna, kunszt lekarski, niepowtarzalna intuicja chirurgiczna - to cechy Pana Doktora. Dziękuję Bogu, że trafiłam do tak zaufanego i doświadczonego specjalisty. Justyna
Opinia dodana przez: Justyna

lek. dent. Katarzyna Plandowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Świebodzińska 42 lok. 1
60-162 Poznań

Pani Katarzyna cechuje się bardzo profesjonalnym i pewnym podejściem do pacjenta i co najważniejsze - leczenie u Pani Katarzyny jest bezbolesne!
Opinia dodana przez: Alexander

lekarz Krzysztof Koziełek

Radiolog

Euromedic Onkoterapia Sp. z o.o.
ulica 28 Czerwca 1956 r. 193
61-485 Poznań

Znakomity! Doktor oprócz wykonania samego badania USG były też w stanie ocenić mój stan zdrowia na podstawie wyników i objawów, więc posiada też wiedzę z dziedziny hematologii. Doktor podczas wizyty jak i samego badania nigdzie się nie śpieszył, poświęcił odpowiednią ilość czasu. Sposób w jaki tłumaczył i opisywał badanie i samą chorobę nie pozostawiły żadnych wątpliwości u mnie co do jego wiedzy i kompetencji. Pełen profesjonalizmy. Gdyby każdy ,,lekarz" był ...
Opinia dodana przez: Jakub

prof. dr hab. n. med. Marek Niedziela

Endokrynolog dziecięcy

Klinika Endokrynologii i Reumatologii Dziecięcej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu
ul. Szpitalna 27/33
Poznań

Cudowny człowiek trafiłam do Niego z dzieckiem po pobycie w szpitalu dziecięcym w którym nie potrafili postawić nawet prawidłowej diagnozy. Zostałyśmy przyjęte na oddział, córka miała szereg różnych kosztownych badań i teraz jesteśmy pod stałą opieką poradni. To cudowny człowiek który przywrócił mi nadzieję w lekarzy.

lekarz Paweł Kasperczyk

Psychiatra

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Paweł Kasperczyk
Poznań

Pan Doktor skutecznie pomógł mi w poradzeniu sobie z z moim problemem. Jestem bardzo zadowolona z procesu leczenia oraz jego efektów. Mogę z czystym sumieniem polecić wizytę u Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Barbara

dr Piotr Magnowski

Ginekolog położnik, Ginekolog onkolog

Ginekologiczno-Położniczy Szpital Kliniczny Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
ulica Polna 33
60-535 Poznań

Witam Na wstępie chciałabym wszystkim Paniom polecić Dr Piotra Magnowskiego. Jest to wspaniały lekarz, ale przede wszystkim dobry psycholog. Trafiłam do Pana Doktora przez przypadek. Szukałam lekarza w mojej (nowej -od 3 miesięcy) okolicy. Szukałam placówek, które są partnerami mojego ubezpieczenia, znalazłam ją nawet w tej samej miejscowości, w której teraz mieszkam. Bardzo bałam się wizyty kolejnej u kolejnego ginekologa, ponieważ czułam się ciągle lekceważona. Inni lekarze nie brali pod ...
Opinia dodana przez: JOanna

dr Marek Szulc

Chirurg stomatolog, Stomatolog

ulica Dojazd 34
60-637 Poznań

U pana doktora byłam trzykrotnie, usuwał mi ósemki. Bardzo profesjonalna obsługa, fachowa pomoc, a także wysoka kultura osobista. Pan Szulc był miły, zarażał spokojem, dzięki czemu sam zabieg, który przecież z reguły nie należy do najprzyjemniejszych, przebiegł bezproblemowo, bez bólu, na spokojnie. Pan doktor poinstruował mnie o higienie po zabiegu oraz spodziewanych efektach po ustąpieniu znieczulenia. Jeśli ktoś ma do wykonania stomatologiczny zabieg chirurgiczny, nieustannie odsyłam do Pana doktora Marka ...
Opinia dodana przez: Maria