lekarz Joanna Chutkowska

Ginekolog, Lekarz rodzinny

2,2
2,4

Bardzo nieuprzejmy lekarz, który nie słucha pacjenta i podważa jego prawdomówność. Nie uzyskałam pomocy.

Lekarz sprawiający wrażenie „jedynej wyroczni”. Bardzo nieuprzejma. Nieszukająca rozwiązania „problemu” pazjenta. Nie dziwię się skąd taka niska ocena ogólna pacjentek tego lekarza 2.5/10.

Jest kierownikiem placowki w którym odbyłem wizite telefobiczna z lekarzem którym wiedząc że wymotuje krwa nie skierował na badanie a mam największy pakiet i mam prawonsie badać. Kobieta z brakiem empatii wspierała swojego kolego i odnowili mnie skierowanie . Nie polecam tej pani bo dla mnie lekarz to.osba empat6czna

Pani doktor poświęca wystarczająco dużo czasu na pacjenta. Sugeruje dostosowane do potrzeb leczenie.

Nie zgodzę się, że Pani doktor unika zlecania badań. Ja po rozmowie z lekarką otrzymałam wszelkie niezbędne skierowania i tym samym pomoc w ustaleniu stanu mojego zdrowia. Rzeczywiście Pani doktor należy do kobiet konkretnych i nie należy oczekiwać od niej usług psychologa.

Bardzo rzeczowa i konkretna Pani Doktor. Korzystałam z porady, kwalifikacji i założenia implantu antykoncepcyjnego. Przeczytałam negatywne opinie o tej Pani Doktor (zupełnie niepotrzebnie) ale wyszłam z założenia, że jak coś będzie nie tak to mogę nie skorzystać z usług i tyle. Ogólnie nie jest to typ lekarki, który będzie niańczyć pacjenta więc rozumiem skąd mogą być poprzednie opinie jeśli pacjenci preferują uśmiechniętych znajdujących o pogodzie lekarzy :) Ja czułam się zaopiekowana podczas wizyty. Zabieg został przeprowadzony profesjonalnie i bezboleśnie. W trakcie wizyty pani Doktor przeprowadziła ze mną pełny wywiad aby wykluczyć sytuacje jakiś przeciwwskazań do założenia implantu, poinformowała też o wszystkich skutkach ubocznych. Odpowiedziała mi profesjonalnie na każde pytanie nawet te najgłupsze w stylu czy można rękę opalać tam gdzie jest implant.
Bardzo polecam.
Opinię dodaję dla tych osób, które czytają negatywne opinie, a później stresują się pójściem do lekarza i może nawet już idą do lekarza z nastawieniem negatywnym po tych opiniach (to zależy od perspektywy)
Zachęcam też zadowolone z usług osoby do dodawania feedbacku

Nie polecam. Korzystałam z teleporady w Medicover. Pani Joanna poinformowała mnie o mojej bezpłodności nie mając umocowania i poparcia w żadnych badaniach, tym samym odmawiając mi zlecenia podstawowych badań hormonalnych. Czy również bez badań i mierzalnych wyników informuje Pani pacjentów o nowotworze? Nie oczekuję empatii, ale rzetelność to minimum, jakiego spodziewam się od lekarza.

Pani Doktor podaczas teleporady odczytała moje wyniki i powiedziała mi ,że mam fatalną hemoglobinę.Nie potrafiła pozytywnie nastawić. A przecież jednak jestem w ciąży i kobieta wtedy potrzebuje słów otuchy,tym bardziej to są moje pierwsze badania w ciąży. Ciągle słabo słychać Panią Doktor przez telefon i kobieta się denerwuje, jak ma coś powtórzyć .

Nie polecam, doktor mnie nie wysłuchała dokładnie nie było badania ginekologicznego. Wizyta nic nie wniosła. nie dostałam tez zaleceń dotyczących tego co dalej. Nic nie wytłumaczyła zupełnie nic... jak ktoś chce mieć traumę po wizycie to zapraszam

Pani która bada? nawet nie zaprosiła mnie ani razu na fotel a byłam u niej dwa razy!!!! w jaki sposób widzi co mi jest.?? Mówię, że mnie piecze i swędzi i nawet mnie nie zbadała.... nie polecam! jest niemiła i wyniosła.