lekarz Joanna Chutkowska

Ginekolog, Lekarz rodzinny

2,2
2,4

Pani przedkłada swoje widzimisię nad potrzeby pacjentki. Nie pyta o plany na dzieci, tylko wie, że mogę mieć jeszcze kiedyś (na starość chyba), więc nie zaproponuje mi leczenia. Nie ma limitu pacjentów wyrobionego, więc muszę udać się na badanie dowcipne, jak chcę tylko skierowanie na usg piersi. Narzuca brak antykoncepcji, bo skoro nie mogę mieć hormonalnej ani spirali to ... ona nie wskaże gdzie mogę wykonać zabieg. Który notabene jest zgodny z naszym prawem. Jak bym była ubezwłasnowolniona. Tej pani nie interesuje, czy możesz jeszcze rodzić albo czy planujesz. Ona wie, że możesz mieć dzieci. Jesteś brzuchem.
Fakt, że dobrze leczy stany zapalne pochwy.

Fatalna lekarka, antypatyczna i nieprofesjonalna! Zero zaangażowania w sytuacje pacjenta, niedbałość w sprawdzaniu wyników badań oraz brak istotnych wpisów w książeczce ciążowej.

Fatalna lekarka, antypatyczna i nieprofesjonalna! Zero zaangażowania