mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Pani Asia jest kompetentną osobą, która z zaangażowaniem podchodzi do problemów, z którymi zgłaszają się osoby potrzebujące pomocy.Zdecydowanie nie zgadzam sie zopinią Pana, który językiem "rodem z magla"obsmarował niesłusznie Panią Psycholog. Zgłosiłam się do Pani Asi z głęboką depresją i problemami z których nie widziałam wyjścia. Dostałam fachowe porady, które pomogły mi ułożyć sobie życie, za co jestem bardzo wdzieczna Kochanej Pani Psycholog!!!!

Jestem osobą dorosłą. Męczyłem się ze swoimi problemami długimi latami. W ”telegraficznym skrócie” Pani Asia otworzyła mi oczy, wskazała drogę i napełniła przeogromną dawką nadziei, która z biegiem czasu zaczęła się urzeczywistniać. Widać, że lubi swoją prace i czerpie ogromną satysfakcję z pomocy innym. Wychodzi jej to doskonale i do niedawna nie wierzyłem, że jakikolwiek psycholog będzie w stanie mi pomóc. Ta Kobieta mimo swojego młodego wieku posiada niesamowitą wiedzę i „to coś” czego nie jestem w stanie opisać słowami. Znając moją sytuacje finansową niejednokrotnie nie pobierała opłaty za wizytę. ...

Znając moją sytuacje finansową niejednokrotnie nie pobierała opłaty za wizytę.
Jestem oburzony opinią mojego poprzednika i przekonany, że Pani Asia na taki komentarz nie zasługuje. Łatwo kogoś oczernić, szczególnie jako Anonim nie podając ku temu żadnych rozsądnych argumentów. „Poczytałem coś o psychologii” więc bardzo gorąco zachęcam Pana Anonima na terapię ze mną – będzie taniej. 796476004. Tomasz

Pani Psycholog zdecydowanie powinna przypomnieć sobie czym jest prawdziwa terapia, a nie pseudo porady cioci kloci - niestety do profesjonalnej terapii jest tu bardzo daleko, możecie równie dobrze porozmawiać z koleżanką która coś poczytała o psychologii - będzie taniej

Pani Joanna bardzo mi pomogła w trudnym okresie mojego życia. Dzięki niej pogodziłam się z tym co mnie spotkało, nauczyła mnie patrzenia na świat i ludzi z innej perspektywy. Droga którą przeszłam była kręta oraz wyboista, ale pokonałam depresję i rozpacz właśnie dzieki temu, że Pani Joanna stała u mego boku.

Miła, otwarta, sympatyczna i naprawdę zaangażowana psycholog. Uzmysłowiła mi wiele faktów z których istnienia nie zdawałem sobie wcześniej sprawy. Wiem, że długa droga przede mną zanim uporządkuję swoje sprawy rodzinne ale i tak po pierwszym spotkaniu Pani Joasia tchnęła we mnie dużo nadziei. Gorąco polecam.

Dobra podejście do problemu, pomocne rady, polecam.

Dobra podejście do problemu, pomocne rady, polecam.

Bardzo kompetentna Pani, życzliwa, miła ale przede wszystkim skuteczna. Już po pierwszej wizycie poczułam "grunt pod nogami". Aż trudno uwierzyć.Polecam.

Trafiłam do Pani Joanny mając już doświadczenie z różnymi psychologami, więc dość sceptycznie. Już po pierwszej wizycie byłam miło zaskoczona.Dzięki współpracy z Panią Joanną czuje, że wreszcie ktoś mnie rozumie i chce mi pomóc. Dzięki tym spotkaniom zaczęłam wierzyć w to, że mogę być znowu szczęśliwa w swoim życiu.

Pani Joanna jest wspaniałym psychologiem,miałam problemy z 12-letnim dzieckiem,byłam u kilku lekarzy żaden nie potrafił pomóc,straciłam nadzieje,myślałam,że nie ma wyjścia z mojej sytuacji...aż weszłam na tą stronę i przeczytałam opinie na temat P.Joanny i stwierdziłam że ostatni raz spróbuję...i udało się,moje problemy zaczęły się rozwiązywać,dzięki P.Joannie wiem jak sobie radzić w trudnych sytuacjach,żałuję tylko że tak póżno do niej trafiłam.Jest młodą ale bardzo skuteczną i bardzo zaangażowaną P.psycholog.Polecam wszystkim.

Miła, uprzejma, sprawiająca wrażenie czującej się jak ryba w wodzie jeśli chodzi o bycie psychologiem. Niby wszystko OK. Problem w tym, że od lekarza na wizycie prywatnej oczekuje czegoś więcej, niż tego, czego można dowiedzieć się oglądając TV czy czytając prasę bądź Internet. Poświęciła mi godzinę, ale po 40 minutach zacząłem już "ziewać". Powtarza się w kółko i w zasadzie cała wizyta mogła by się skończyć maksymalnie po 30 minutach. Ale ogólnie pozytywnie.