mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Trafiłam do Pani Joanny z polecenia pedagoga szkolnego i był to strzał w dziesiątkę! Pomaga moim dzieciom wyjść z trudnej dla nich sytuacji i pomogła również mnie bardzo wiele zrozumieć i wyjść na prostą po czymś, co dla mnie było zupełnym szokiem. Zadziwiająco zna ludzką naturę, a jej przepowiednie sie sprawdzają:). Pewnie bez niej nie dałabym rady. Bardzo dziękuję i polecę wszystkim z pełną świadomością, że trafią pod fachowe skrzydła. Anna

Zadziwiająco zna ludzką naturę, a jej przepowiednie sie sprawdzają:).
Pewnie bez niej nie dałabym rady.
Anna

Pani Asia jest kompetentną osobą, która z zaangażowaniem podchodzi do problemów, z którymi zgłaszają się osoby potrzebujące pomocy.Zdecydowanie nie zgadzam sie zopinią Pana, który językiem "rodem z magla"obsmarował niesłusznie Panią Psycholog. Zgłosiłam się do Pani Asi z głęboką depresją i problemami z których nie widziałam wyjścia. Dostałam fachowe porady, które pomogły mi ułożyć sobie życie, za co jestem bardzo wdzieczna Kochanej Pani Psycholog!!!!

Pani Joanna jest wspaniałym psychologiem,miałam problemy z 12-letnim dzieckiem,byłam u kilku lekarzy żaden nie potrafił pomóc,straciłam nadzieje,myślałam,że nie ma wyjścia z mojej sytuacji...aż weszłam na tą stronę i przeczytałam opinie na temat P.Joanny i stwierdziłam że ostatni raz spróbuję...i udało się,moje problemy zaczęły się rozwiązywać,dzięki P.Joannie wiem jak sobie radzić w trudnych sytuacjach,żałuję tylko że tak póżno do niej trafiłam.Jest młodą ale bardzo skuteczną i bardzo zaangażowaną P.psycholog.Polecam wszystkim.

Pani Joanna bardzo mi pomogła w trudnym okresie mojego życia. Dzięki niej pogodziłam się z tym co mnie spotkało, nauczyła mnie patrzenia na świat i ludzi z innej perspektywy. Droga którą przeszłam była kręta oraz wyboista, ale pokonałam depresję i rozpacz właśnie dzieki temu, że Pani Joanna stała u mego boku.

Trafiłam do Pani Joanny mając już doświadczenie z różnymi psychologami, więc dość sceptycznie. Już po pierwszej wizycie byłam miło zaskoczona.Dzięki współpracy z Panią Joanną czuje, że wreszcie ktoś mnie rozumie i chce mi pomóc. Dzięki tym spotkaniom zaczęłam wierzyć w to, że mogę być znowu szczęśliwa w swoim życiu.

Miła, otwarta, sympatyczna i naprawdę zaangażowana psycholog. Uzmysłowiła mi wiele faktów z których istnienia nie zdawałem sobie wcześniej sprawy. Wiem, że długa droga przede mną zanim uporządkuję swoje sprawy rodzinne ale i tak po pierwszym spotkaniu Pani Joasia tchnęła we mnie dużo nadziei. Gorąco polecam.

lekarz godny zaufana z bardzo duzą wiedzą poświęca tyle czasu ile pacjent wymaga przy tym jest bardzo mila co ma duże znaczenie ma cudowne podejście do pacjenta ,jest to psycholog godny polecena.mogłabym tak pisać bez końca ale jeśli ktoś ma problemy polcam z całą odpowiedzialnością.

Niestety nie zgodzę się z negatywnymi ocenami Pani Joasi, dzięki niej zaczynam normalnie funkcjonować. Bardzo mi pomogła, ale widzę, po poprzednich wpisach, że jej "konkurencja" będzie obniżać jej ocenę, ponieważ Pani Asia jest naprawdę dobra. Osobiście polecam z całego serca. Jeszcze raz dziekuję Pani Asiu.

Nie jestem w stanie wyrazić słowami jak bardzo dzięki Pani Asi zmieniło się moje podejście do życia. O takich ludziach mówi się, że mają dar. Ciesze się, że po kilku nieudanych terapiach udało mi się tu właśnie trafić. Dziękuję i serdecznie polecam.

Pani Joanna posiada wysokie kompetencje i potrafi pomoc lecz jej podejscie do pacjenta jako osoby sa lekcewazace. Umawia spotkania,a nastepnie na nie nie przychodzi bez slowa wyjasnienia.