mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Cieszę się, że trafiłam na terapię właśnie do Pani Joanny. Pomogła mi uporać się z trudną sytuacją życiową i dzięki temu moje życie nabrało sensu. Jest kompetentnym terapeutą. Polecam!

Gdyby nie pani psycholog, pewnie dalej nie mielibyśmy pojęcia jak radzić sobie z naszym synem. Po kilku wizytach okazało się, że napady wściekłości z z którymi niedawno jeszcze sobie nie radziliśmy już nie są dla nas problemem.

Pani Joanna Grabowska zlekceważyła mój problem, nie poświęciła mi uwagi.nie polecam

Pani Joanna jest bardzo miłym,uprzejmym,przyjaznym i godnym zaufania psychologiem,ma znakomite podejście do pacjenta.Parę wizyt u Pani Asi pozwoliło mi podjąć ważne decyzje,które całkowicie zmieniły moje życie na lepsze,naprawdę bardzo mi pomogła,dlatego polecam wizytę u Pani Joanny.

Jestem bardzo zadowolona. Polecam. wielu innych osób nie potrafiło mi pomóc. kiedy nie miałam już nadziei uzyskałam uzyskałam wreszcie kompetentną pomoc.

dziękuje p.Asiu za to co pani dla mnie i mojej rodziny zrobiła.. Jest pani wspaniała:*:*

dziękuje p.Asiu za to co pani dla mnie i mojej rodziny zrobiła..
Jest pani wspaniała:*:*

P.Asia jest najlepszym psychologiem jakiego świat widział na oczy.. od kiedy zaczełam chodzić do niej moje życie diametralnie się zmieniło na lepsze:)

P.Asia jest najlepszym psychologiem jakiego świat widział na oczy..

Ma ludzkie podejście, bardzo zaangażowana w swoją pracę, inteligentna dzięki czemu wszystko świetnie tłumaczy; zawsze uważnie słucha i pozwala dużo mówić co sprawia, że jest w stanie w pełni pomóc

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA ZASZONIŁAM ABYUMÓWIĆ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ I ZASKOCZŁO MNIE ZE NIE USŁYSZAŁAM CENY TYLKO OTRZYMAŁAM BEZPŁATNĄ PORADĘ DZIĘKUJĘ

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA

Zero kompetencji. Przebadała dziecko w ciagu 30 min, na podstawie rysunków na jednej wizycie wystawiła opinię do sądu na temat relacji dziecka z drugim rodzicem i jego żoną oraz przysposobionymi dziećmi. Stronnicza, uwierzyła matce dziecka w każde słowo nie dokonując wywiadu z ojcem dziecka oraz jego nową rodziną. Mimo, że dziecko w niektórych kwestiach szło w zaparte mówiąc jej swoje zdanie na określony temat ona i tak wiedziała swoje. Nie zadała sobie żadnego trudu w zagłebienie się jakie są prawdziwe relacje dziecka z innymi członkami rodziny i zdecydowanie zajęła stanowisko anty do ojca i jego nowej rodziny - nawypisywała bzdur, dokonując oceny osób, z którymi nie zamieniła ani jednego zdania i których nie widziala na oczy. Zostaje mi pogratulować niezdrowego rozsądku i lenistwa, dobrze, że są jeszcze zdrowo myślacy psycholodzy sądowi, którzy we własciwy i kompetentny sposób przeprowadzili badania psychologiczne. A tłumaczenie" niech sie Pan nie martwi i tak dziecko wróci do Pana jak przejrzy na oczy" jest idiotyczne. Z tego co syn mowił "nie chce chodzic do tej osoby" i poki co nie chodzi wbrew temu co mowi była żona. Z mojej strony zdecydowanie nie polecam.