mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Gorąco polecam Panią Joannę, moje problemy już nie ciążą mi jak dawniej, nie wiem jak Pani Joanna to robi, ale może życie nabrało sensu. Dziękuje Pani Joanno.

Ma ludzkie podejście, bardzo zaangażowana w swoją pracę, inteligentna dzięki czemu wszystko świetnie tłumaczy; zawsze uważnie słucha i pozwala dużo mówić co sprawia, że jest w stanie w pełni pomóc

najlepsza w swoim zawodzie.polecam wszystkim!!!

najlepsza w swoim zawodzie.polecam wszystkim!!!

Pani Psycholog zdecydowanie powinna przypomnieć sobie czym jest prawdziwa terapia, a nie pseudo porady cioci kloci - niestety do profesjonalnej terapii jest tu bardzo daleko, możecie równie dobrze porozmawiać z koleżanką która coś poczytała o psychologii - będzie taniej

Dobra podejście do problemu, pomocne rady, polecam.

Dobra podejście do problemu, pomocne rady, polecam.

P.Asia jest najlepszym psychologiem jakiego świat widział na oczy.. od kiedy zaczełam chodzić do niej moje życie diametralnie się zmieniło na lepsze:)

P.Asia jest najlepszym psychologiem jakiego świat widział na oczy..

Jestem bardzo zadowolona. Polecam. wielu innych osób nie potrafiło mi pomóc. kiedy nie miałam już nadziei uzyskałam uzyskałam wreszcie kompetentną pomoc.

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA ZASZONIŁAM ABYUMÓWIĆ SIĘ NA PIERWSZĄ WIZYTĘ I ZASKOCZŁO MNIE ZE NIE USŁYSZAŁAM CENY TYLKO OTRZYMAŁAM BEZPŁATNĄ PORADĘ DZIĘKUJĘ

BARDZO JESTEM ZADOWOLONA

Bardzo miła i przyjemna Pani psycholog. Jako jedyna pomogła rozwiązać nasze problemy z dzieckiem. Szczerze polecam.

dziękuje p.Asiu za to co pani dla mnie i mojej rodziny zrobiła.. Jest pani wspaniała:*:*

dziękuje p.Asiu za to co pani dla mnie i mojej rodziny zrobiła..
Jest pani wspaniała:*:*