mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Naprawdę wspaniała pani. Kompetentna i przemiła. Bardzo pomogła mojemu synkowi, a inni nie umieli. Podczas wizyty poświęca się cała problemowi i pacjentowi, mój synek wręcz ją pokochał

Uzyskaliśmy pomoc zarówno dla naszego dzeicka jak też i dla nas samych. Nie wiedzieliśmy jak bardzo nasze własne problemy wpływają na nasze życie rodzinne. Wreszcie ktoś nam to pokazał i wytłumaczył. Pani Asia pokazała nam tez wiele technik, z których mogliśmy korzystać w sytuacjach dla nas trudnych. Polecam. Żałuję, że czekaliśmy tak długo ;)

wracajac do wpisu jednego nieuprzejmego Pana to porady "cioci kloci" sa bardzo pomocne i przydaja sie w zyciu.

Trudno mi jest powiedzieć dlaczego, ale teraz patrzę na świat zupełnie inaczej. Moje problemy już nie istnieją. Dlatego też polecam Panią Joannę, mi bardzo pomogła, więc jeszcze raz dziękuję. Marcin

polecam wszystkim potrzebujacym pomocy,jestem zadowolony w 100%,oby kazdy trafial do gabinetu p. Joanny i tak jak Ja poradzil sobie z problemami...

Bardzo kompetentna Pani, życzliwa, miła ale przede wszystkim skuteczna. Już po pierwszej wizycie poczułam "grunt pod nogami". Aż trudno uwierzyć.Polecam.

Gdyby nie pani psycholog, pewnie dalej nie mielibyśmy pojęcia jak radzić sobie z naszym synem. Po kilku wizytach okazało się, że napady wściekłości z z którymi niedawno jeszcze sobie nie radziliśmy już nie są dla nas problemem.

Pani Joanna jest bardzo miłym,uprzejmym,przyjaznym i godnym zaufania psychologiem,ma znakomite podejście do pacjenta.Parę wizyt u Pani Asi pozwoliło mi podjąć ważne decyzje,które całkowicie zmieniły moje życie na lepsze,naprawdę bardzo mi pomogła,dlatego polecam wizytę u Pani Joanny.

Miałam duży problem z relacjami z moim mężem. Po kilku wizytach u Pani Joanny powoli zaczyna rozmawiać o problemach. Nie wierzyłam że to możliwe, a jednak. Szczerze polecam !!!

Cieszę się, że trafiłam na terapię właśnie do Pani Joanny. Pomogła mi uporać się z trudną sytuacją życiową i dzięki temu moje życie nabrało sensu. Jest kompetentnym terapeutą. Polecam!