mgr Joanna Grabowska-Osypiuk

Psycholog dziecięcy, Psycholog, Psychoterapeuta

Trudno mi jest powiedzieć dlaczego, ale teraz patrzę na świat zupełnie inaczej. Moje problemy już nie istnieją. Dlatego też polecam Panią Joannę, mi bardzo pomogła, więc jeszcze raz dziękuję. Marcin

Nie jestem w stanie wyrazić słowami jak bardzo dzięki Pani Asi zmieniło się moje podejście do życia. O takich ludziach mówi się, że mają dar. Ciesze się, że po kilku nieudanych terapiach udało mi się tu właśnie trafić. Dziękuję i serdecznie polecam.

najlepsza w swoim zawodzie.polecam wszystkim!!!

najlepsza w swoim zawodzie.polecam wszystkim!!!

polecam wszystkim potrzebujacym pomocy,jestem zadowolony w 100%,oby kazdy trafial do gabinetu p. Joanny i tak jak Ja poradzil sobie z problemami...

Serdecznie polecam Panią Asię, jest wspaniałym psychologiem z fantastycznym podejściem do pacjenta. Poświęca każdemu tyle czasu na ile tego wymaga terapia. Mi pomaga znakomicie w mojej bardzo trudnej sytuacji i gdyby nie Pani Joasia to nie wiem jakby potoczyły się moje losy. Jest wielkim wsparciem, mówi jasno i przejrzyście. Jeśli ktoś ma problem większy lub mniejszy to serdecznie polecam bo ja trafiłam do Pani Asi zupełnie przypadkiem i uważam,że w tym momencie mojego życia znalazłam wspaniałe wsparcie. A jeśli ktoś szuka psychologa z wielkim doświadczeniem i ogromnym zaangażowaniem to Pani Asia jest tym kogo się szuka w trudnych chwilach.

lekarz godny zaufana z bardzo duzą wiedzą poświęca tyle czasu ile pacjent wymaga przy tym jest bardzo mila co ma duże znaczenie ma cudowne podejście do pacjenta ,jest to psycholog godny polecena.mogłabym tak pisać bez końca ale jeśli ktoś ma problemy polcam z całą odpowiedzialnością.

Niestety nie zgodzę się z negatywnymi ocenami Pani Joasi, dzięki niej zaczynam normalnie funkcjonować. Bardzo mi pomogła, ale widzę, po poprzednich wpisach, że jej "konkurencja" będzie obniżać jej ocenę, ponieważ Pani Asia jest naprawdę dobra. Osobiście polecam z całego serca. Jeszcze raz dziekuję Pani Asiu.

no zgadza się. faktycznie tak jest trudno się nie zgodzić. chodziłem do tego lekarza.

chodziłam do niej, nie narzekałam. polecilam znajomej, też nie narzekała.

chodziłam do niej, nie narzekałam. polecilam znajomej, też nie narzekała.

Ciezko z kontaktem, spoznia sie na spotkania badz tez nie pojawia sie wcale, bez slowa wyjasnienia. Nie idzie sie do niej dodzwonic, probowalam ostatnio kilka dni. Mysle ze wyczuwa osoby ktorym latwiej pomoc i beda do niej przychodzic (placic) a z tymi ktore nie do konca sa pewne co robic po prostu daje sobie spokoj.