lekarz Joanna Gruszczyńska-Walczak

RTG, Ginekolog położnik, USG, Ginekolog

Najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Bardzo miła, ciepła osoba. Dokładny, kompetentny i pomocny lekarz. Bada delikatnie, tłumaczy co ma zamiar zrobić. Cierpliwie odpowiadała na moje pytania.

Bardzo sympatyczna, miła, cierpliwa pani ginekolog. Delikatna przy badaniu. Wszystko tłumaczy , bada piersi. Plus za usg wliczone w cenę wizyty. Oby więcej takich lekarzy.

z pierwszej wizyty jestem zadowolona, mam nadzieje, że przepisane leki okażą się skuteczne P. Gruszczyńska- super kobitka.

P. Gruszczyńska- super kobitka.

Bardzo sympatyczna, wszystko tłumaczy, plus za usg na każdej wizycie

Bardzo sympatyczna, wszystko tłumaczy, plus za usg na każdej wizycie

Bardzo miłe odczucia po wizycie. Miałam już dwóch ginekologów, ale żaden nie wywarł tak pozytywnego wrażenia.

Chodzę do pani dr od 4 lat. To mój pierwszy i jedyny ginekolog. Poleciła mi ją koleżanka, której prowadzi już 2 ciążę. Dr jest miła, delikatna, empatyczna, rzeczowa, kompetentna. Potrafi wysłuchać, doradzić, wyjaśnić. Co rok mam robioną cytologię, na każdej wizycie usg i badanie piersi. Ostatnio wymrażanie nadżerki. Kobieta anioł. Gorąco polecam za fachowe i ludzkie podejście do pacjenta.

Potwierdzam jak wyżej. Ja płaciłam 100złotych bo dodatkowo miałam robioną cytologie.

Pierwszy raz trafiłam na tak przemiłą i kompetentną Panią ginekolog! Bardzo dobrze dobrała mi leki, kiedy żaden inny lekarz nie umiał mnie wyleczyć. Po raz pierwszy w życiu miałam zrobione USG w dodatku wliczone w cenę wizyty - 70zł! Pani lekarz jest bardzo sympatyczna, słucha pacjenta, jest cierpliwa, delikatna i wszystko potrafi świetnie wytłumaczyć. Jestem jej stałą pacjentką i polecam ją innym!