lekarz Joanna Grzesiewska

Psychiatra

3,9
3,7

Bardzo kompetentny lekarz psychiatra z obszerną wiedzą i doświadczeniem. Miałam okazję uczestniczyć w prowadzonych przez Panią doktor diagnozach w fundacji SYNAPSIS. Niesamowicie spostrzegawczy lekarz, który celnie interpretuje zachowanie pacjentów i wyciąga trafne wnioski. Wyważona, empatyczna, potrafiąca wczuć się w sytuację rodziców/opiekunów pacjenta. Sposób, w jaki Pani doktor potrafi przekazać rodzicom „ciężką” diagnozę zasługuje na wyróżnienie i sprawia, że ludzie są w stanie przyjąć do wiadomości, to co ma im do przekazania. Jest to nie lada sztuka i ogromny atut tego lekarza. Oby więcej takich profesjonalistów! Bardzo polecam.

Nie polecam tego lekarza. Diagnoza autyzmu u synka dwuletniego. Na pierwszą wizytę nie przyszła i nie uprzedziła- w zamian za to dostaliśmy zniżkę. Zależało nam na czasie, więc plus dla tej pani, że zajęła się nami tylko na jednym spotkaniu. Sprawiała wrażenie jakby chciała postawić diagnozę autyzmu, ponieważ przyporządkowywała zachowania synka do choroby, chociaż wiele objawów nie pasowała. Poza tym zasugerowała wprowadzenie diety wszelakiej, ponieważ nasz syn na pewno ma zespół cieknącego jelita (czasem ma przykry zapach z buzi). Po pół roku okazało się, że przykry zapach oraz brak reakcji na imię wynika z przerostu trzeciego migdałka oraz przez to również niedosłuchu. Moim zdaniem diagnoza postawiona "na siłę". Odradzam!!

Pani dr. Joanna Grzesiewska jest wspaniałym lekarzem ma duże doświadczenie zarówno z psychiatrii jak i z psychologii. Jest przy tym bardzo miła i na pewno w wielu rzeczach które trapią człowieka pomoże skutecznie. POLECAM "L"

Nie polecam! Oschła. Wydaje się jakby nie słuchała co się do niej mówi. Przede wszystkich nie wzbudza zaufania a to w psychiatrii najważniejsza sprawa :(

Dwie poprzednie opinie chyba napisała ta sama osoba, bo jakoś w jednym czasie. Tez się zdarzyło, że się z panią doktor nie dogadałam i miałam mieszane wrażenia po pierwszej wizycie. Ale nie zrezygnowałam (i nie wypisałam impulsywnie serii komentarzy negatywnych) tylko dałam kobiecie szanse i powiem szczerze to była świetna decyzja. Zna się zdecydowanie na tym co robi, może nie jest przesadnie wylewna ale na pewno jest uważna,stara się pomóc i robi to profesjonalnie. Jak dla mnie godna polecenia. A miejsce może mało fajne na zewnątrz, za to gabinet naprawdę pięknie urzdzony:) Polecam

Zupełnie nie zgadzam się z poprzednim komentarzem. Pani doktor nalegała żebym ropoczeła psychoterapię, mimo że inny lekarz od razu sugerował że jestem do leczenia ona mnie uspokajała i mówiła że w mojej sytuacji życiowej mam prawo tak się czuc. Wiem że jest też psychoterapeutą ale nie zachecala mnie żebym do niej przyszła, powiedziała że muszę sie zastanowic czy mi odpowiada, bo wybór terapeuty to ważna decyzja i nie warto się spieszy. Poswięciła mi prawie póltorej godziny i zapłaciłam za godzinę. Mam bardzo dobre doswiadczenie z Panią Grzesiewską, polecam ją zdecydowanie,jeśli ktoś poszukuje zaangażowanego lekarza.

Bardzo dobry lekarz który jest psychiatra oraz psychologiem. Naprawdę godny polecenia

pani doktor jest osobą uprzejma i bardzo wnikliwą pozwala pacjentowi na pełen komfort podczas wizyty, co do gabinetu jest super zupełnie jak u Freuda. Zdecydowanie polecam.

polecam z całego serca. Pani Joanna prowadziła moją terapię bulimii.

polecam z całego serca. Pani Joanna prowadziła moją terapię bulimii.

Pełen profesjonalizm. Pani dr bardzo uprzejma i wzbudza zaufanie. Bardzo mi pomogła za co serdecznie dziękuję :) Polecam