lekarz Joanna Grzesiewska

Psychiatra

2,9
2,7

Bardzo dobry lekarz który jest psychiatra oraz psychologiem. Naprawdę godny polecenia

polecam z całego serca. Pani Joanna prowadziła moją terapię bulimii.

polecam z całego serca. Pani Joanna prowadziła moją terapię bulimii.

Wszytko na wielkie TAK. I jakby ktoś miał wątpliwości, nie jest to euforia wywołana farmakologicznie.

Wszytko na wielkie TAK.
I jakby ktoś miał wątpliwości, nie jest to euforia wywołana farmakologicznie.

Pełen profesjonalizm. Pani dr bardzo uprzejma i wzbudza zaufanie. Bardzo mi pomogła za co serdecznie dziękuję :) Polecam

pani doktor jest osobą uprzejma i bardzo wnikliwą pozwala pacjentowi na pełen komfort podczas wizyty, co do gabinetu jest super zupełnie jak u Freuda. Zdecydowanie polecam.

Dwie poprzednie opinie chyba napisała ta sama osoba, bo jakoś w jednym czasie. Tez się zdarzyło, że się z panią doktor nie dogadałam i miałam mieszane wrażenia po pierwszej wizycie. Ale nie zrezygnowałam (i nie wypisałam impulsywnie serii komentarzy negatywnych) tylko dałam kobiecie szanse i powiem szczerze to była świetna decyzja. Zna się zdecydowanie na tym co robi, może nie jest przesadnie wylewna ale na pewno jest uważna,stara się pomóc i robi to profesjonalnie. Jak dla mnie godna polecenia. A miejsce może mało fajne na zewnątrz, za to gabinet naprawdę pięknie urzdzony:) Polecam

Boże drogi, omijajcie tę babę z daleka! Jakaś masakra!

Boże drogi, omijajcie tę babę z daleka! Jakaś masakra!

jak się człowiek umawia na wizytę, to wypadało by przyjść, a jak się nie może to przynajmniej dać znać, że coś się stało.. nie polecam, gabinet ulokowany w nieciekawym miejscu

Zupełnie nie zgadzam się z poprzednim komentarzem. Pani doktor nalegała żebym ropoczeła psychoterapię, mimo że inny lekarz od razu sugerował że jestem do leczenia ona mnie uspokajała i mówiła że w mojej sytuacji życiowej mam prawo tak się czuc. Wiem że jest też psychoterapeutą ale nie zachecala mnie żebym do niej przyszła, powiedziała że muszę sie zastanowic czy mi odpowiada, bo wybór terapeuty to ważna decyzja i nie warto się spieszy. Poswięciła mi prawie póltorej godziny i zapłaciłam za godzinę. Mam bardzo dobre doswiadczenie z Panią Grzesiewską, polecam ją zdecydowanie,jeśli ktoś poszukuje zaangażowanego lekarza.

Lekarz zdecydowanie zorientowany na farmakoterapię, nawet gdy nie jest konieczna. Stawia ostre (obciążające) diagnozy i faszeruje lekami. Niezbyt uprzejma w rozmowie. Nie polecam.