lekarz Joanna Kordusiak

Psychiatra

Pani Doktor, indywidualne podejście do pacjenta, rozmowa, empatia, profesjonalizm, poświęcony czas, polecam Panią Doktor:)

Pani Doktor,
polecam Panią Doktor:)

Pani doktor jest przemiła! Bardzo mi pomogła z moją nerwicą lękową. Już po tygodniu czułam się znacznie lepiej. Jest bardzo wspierająca w trakcie leczenia, odpowie na każde pytanie, uspokoi. W pełni pośiwięca uwagę pacjentowi!

Pani Doktor leczy mnie od 05/2014 i uważam że jest bardzo dobrym specjalistą. Polecam. Jest bardzo miła, zainteresowana pacjentem i skuteczna.

Świetny specjalista, bardzo polecam. Pani doktor jest uprzejma, profesjonalna, godna zaufania i bardzo dobrze dobiera leki. Skupia się na pacjencie a nie tylko na szybkim załatwieniu wizyty. Jedynym minusem jest to, że umawia kilku pacjentów na jedną godzinę przez co tworzą się kolejki i nie można zaplanować sobie dnia bo nie wiadomo jak długo będzie się czekało.

Zanim trafiłam do Pani Kordusiak wędrowałam od lekarza do lekarza. Nikt nie potrafił mi pomóc. Według kardiologa, laryngologa, neurologa była okazem zdrowia. A jednak serce kołatało, ręce się pociły, twarz sztywniała, ciało przechodziły dreszcze. Nigdy nie pomyślałabym, że cierpię na depresję. Pani Kordusiak zastosowała kurację idealną, od pierwszej wizyty. Po dwóch dniach czułam się świetnie. Jestem w trakcie odstawiania lekarstw i mogę Bogu dziękować (a zwłaszcza mojej mamie) że trafiłam na takiego specjalistę!

witam leczyłem się u kilku lekarzy i muszę stwierdzić szczeże że Pani doktor jest właściwą osobą na właściwym miejscu. Jest bardzo miła. Porozmawia, posłucha i poradzi. Polecam Panią dr każdemu kto potrzebuje pomocy. Myślałem, że nikt już mi nie pomoże a jednak się myliłem. Wielki szacunek. W tak młodym wieku mieć takie doświadczenie.w

Powiem szczerze ze ta Pani podchodzi fachowo do problemu i bardzo mi pomogla jest bardzo miła i poświęca odpowiednią ilość czau pacjentowi jak narazie leczenie idzie w dobra strone leki ktore biore pomagaja i zaczynam zapominac o moich dolegliwosciach a wczesniej nie radziłem sobie z tym bardzo polecam ta lekarke

super lekarz,jestem bardzo zadowolona z wizyt.polecam :)

super lekarz,jestem bardzo zadowolona z wizyt.polecam :)

Bardzo dobry lekarz POLECAM WSZYSTKIM !!!

Bardzo dobry lekarz POLECAM WSZYSTKIM !!!

Pani Doktor jest super profesjonalistką, nigdy nie odmówiła mi pomocy. Dzięki Niej lepiej mi się żyje, lepiej się czuję i odnalzałem to, czego szukałem.

Wciąż poszukujesz "Psychiatra Leszno"?

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
64-100 Trzebiny
Leszczyńskie Centrum Medyczne "VENTRICULUS" Sp. z o.o.
Słowiańska 41
NZOZ- PZP MEDULLITUS- LESZNO UL.KARASIA 20