Lekarze Częstochowa

lekarz Paweł Kidawa

Szpital Specjalistyczny Parkitka
Bialska 104/118
42-200 Częstochowa

Serdecznie polecam Pana doktora, jeździmy z tatą do szpitala w Czestochowie gdzie Pan doktor przyjmuje, pełen profesjonalizm, wytłumaczył wszystko na spokojnie, interesuje go stan zdrowia taty, w Gliwicach zostaliśmy potraktowani jak kolejny numerek, a tu Pan doktor podszedł z pełnym zaangażowaniem, mam nadzieję ze nikomu nie będzie potrzebna pomoc onkologa ale jak nie ma wyjścia to polecam doktora Kidawa

lekarz Magdalena Słomian

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz i cudowna, empatyczna osoba. Wspaniale prowadzi opiekę nad chorym. Wszystko uprzejmie wyjaśnią, znajduje na to czas. Bardzo mi pomogła.
Opinia dodana przez: Ewa

Anna Polak

Ortodonta, Stomatolog

Nowowiejskiego 14 lok. 62
42-200 Częstochowa

Gorąco polecam tą Panią doktor, chodziłam do niej kilka lat temu ale bardzo dobra oraz godna polecenia specjalistka, miałam bardzo krzywe zęby nosząc aparat ortodontyczny wybrany przez panią doktor oraz przez regularne wizyty i kontrole mam teraz piękne proste ząbki. NAPRAWĘ POLECAM

Anna Kimel

Częstochowa

Wszystko wporządku. Pełen profesjonalizm, polecam.

lekarz Ewa Wieczorek

Dermatolog

Rakowska
Częstochowa

Najlepszy dermatolog w mieście. Bez dodatkowych badań potrafi postawić prawidłową diagnozę.....leczy bardzo szybko i skutecznie. POLECAM!!!!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Teresa Kotkowska

ZMARŁA W 2011 R.
Czarnieckiego 1/3
42-200 Częstochowa

bardzo dobry z powołania lekarz, miły , uprzejmy,

lekarz Paweł Klimczyk

Pulmonolog, Pediatra

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

super lekarz i fachowiec, chodzę z córką od dwóch lat i gorąco polecam nie ma lepszego w Częstochowie i okolicach
Kompetentna, uprzejma, skuteczna i sympatyczna. Dziękuję za wszystkie wizyty.

lekarz William Fisher

Kardiolog

Lisiniec
42-200 Częstochowa

Mimo bardzo młodego wieku(25lata)jest nad wyraz dobrym specjalistą. Pewnie dzięki temu,że studiował w USA(Amerykanin polskiego pochodzenia - matka Polka). Od kilku tygodni przyjmuje w domu swojej babci na Lisińcu. Wilhelm Rybak - spolszczone imię i nazwisko - to pierwszy prywatny-socjalny lekarz w Częstochowie. Jest tylko jeden minus z nim, mówi bardzo amerykańskim akcentem, więc niektóre jego słowa wypowiadane po polsku brzmią dość "dziwnie".

lekarz Jacek Serwan

Neurolog, Rehabilitant

DENTAL CLINIC
Łódzka 3
40-216 Częstochowa

Polecam. Miły i kompetentny lekarz.Zna się na swojej pracy.

lekarz Jarosław Pojda

Neurolog dziecięcy, USG

Axomed Praktyka Lekarska
Al. Wolności 46 lok. 95 i 96
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia. Jest bardzo kompetentny i zawsze pomocny. Córka miała padaczkę, ale już od ponad 9 lat jest bez napadów i od 4-5 lat nie bierze żadnych leków i uczy się bardzo dobrze.
Wspaniała Pani Doktor. Polecam osobom panicznie bojącym się dentysty. rewelacyjne podejście do pacjenta, duża wiedza i umiejętności ! Polecam !!!
Pierwszy i z pewnością jedyny specjalista w Polsce, który o przewodach limfatycznych wie wszystko. Od ponad 20 lat szukałam lekarza w całej Polsce, który będzie potrafił "coś" zrobić z moją "limfą" i dopiero profesor Hantke uwolnił mnie od "schorzenia". Za to co zrobił dla Polskiej medycyny powinni oddać jego rodzinie pałacyk, który utracili.

lekarz Sergiusz Iljin

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wszyscy lekarze powinni być tacy jak doktor Iljin. Jest kompetentny, konkretny i przy tym uprzejmy i po stronie pacjenta a nie ograniczeń jakie na niego nakładają.
Opinia dodana przez: Wdzięczna pacjentka

lekarz Edyta Pasterczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej INTERMED
ulica Kopernika 38
42-200 Częstochowa

Wspaniała lekarka o gołębi sercu uprzejmą cierpliwa zajmuje się profesjonalnie pacjentem a co najważniejsze ma ogromny zasób wiedzy medycznej bardzo godna polecenia

lekarz Marta Dubarek

SP ZOZ Szpital w Lublińcu
ulica Sobieskiego 9
42-700 Częstochowa

Najlepszy ginekolog na jakiego trafiłam. Dr Marta jest bardzo dobrym lekarzem, pełnym pozytywnego nastawienia i o wielkim sercu. Leczy z powołania i naprawdę bardzo dba o swoje pacjentki. Polecam z całego serca Panią doktor.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Wojciech Sobczyński

Urolog, Ginekolog

NZOZ ORTHOmedica
ulica 1-go Maja 40b
42-200 Częstochowa

rozumie chorego poświęca czas tłumaczy godny polecenia.Prawdziwy lekarz z powołania .Życzę aby każdy chory,cierpiący spotykał takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Tomasz Stadnicki

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Księżycowa"
ulica Księżycowa 5
42-200 Częstochowa

lekarz godny polecenia uprzejmosc poswiecony czas dla pacyjet zaufanie do kompetencji podejscie do pacyjeta polecam
Opinia dodana przez: bogdan

lekarz Joanna Wnęk

wss
Północna 33
42-200 Częstochowa

Najwspanialsza onkolog i w ogóle lekarka. Życzliwa, spokojna, kulturalna, traktująca pacjenta godziwie. CUDOWNY człowiek, CUDOWNA lekarka!
Opinia dodana przez: Tomek

lekarz Krzysztof Stanior

ul. Dobrzyńska 132
42-202 Częstochowa

Taki powinien być każdy Lekarz to Doktor z powołania jak się mówi ze świecą w tych czasach szukać. Naprawdę polecam!!!
Opinia dodana przez: Robert