Lekarze Częstochowa

lekarz Monika Pachura

Kiedrzyńska 61/40
42-200 Częstochowa

Ja nie zgodzę się z poprzednią opinią. Pani doktor wskazała dla syna badania u specjalistów, które trzeba wykonać. Daje antybiotyk - i bardzo dobrze, przedtem dziecko miało katar cały miesiąc i było leczony wielką ilością syropów, które nie działały, teraz jest doleczony i zaczynamy uodpornienie. Pan Doktor zawsze znajdzie czas i miejsce, żeby dzieci zbadać, choćby Jej nie było w gabinecie. Cierpliwie udziela też rad telefonicznie. Jeśli nie może rozmawiać ...
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Grzegorz Płachecki

Centrum Medyczne "Medyk - Centrum"
Aleja Wolności 34
42-200 Częstochowa

Bardzo polecam Pana Doktora!!! Bardzo dobry specjalista, kompetentny. Profesjonalne podejście. Bardzo życzliwy, pomocny, empatyczny….lista zalet jest ogromnie długa. Pan Doktor bardzo uważnie słucha, dokładnie przeprowadza wywiad, opowiada o badaniu, odpowiada na każde pytanie. Zawsze pozytywnie nastawiony, daje poczucie bezpieczeństwa. Pozdrawiam serdecznie:)!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Halina Mikulska-Gutowska

Dermatolog, Wenerolog

Worcella 48 lok. 2
42-200 Częstochowa

Witam. Po niezadowoleniu z mojego wczesniejszego dermatologa trafilem do p. Mikulskiej. Opowiadajac Jej o szpikowaniu sie lekami i brakiem efektów, najpierw kazała mi zrobic wymaz twarzy by znowu niepotrzebnie nie brać leków i na podstawie którego poźniej przepisała mi antybiotyki. Antybiotyki te nie dały ani efektu ani spokoju p. Mikulskiej, ponieważ uwazała ze po tych lekach powinna nastąpić poprawa. Kazała wiec zrobic mi badanie na obecnośc helikobakterii w krwi i ...

lek. dent. Iwona Żuławińska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Przychodnia Stomatologiczna " DENTARIA"
ulica Stroma 12
42-200 Częstochowa

Nigdy w życiu nie spotkałam się z tak cierpliwym, uprzejmy lekarzem jak Pani Iwona Żuławińska. Wytłumaczył krok po kroku co się dzieje z zębem jaka jest przyczyna, uspokoiła po prostu 😇 anioł. Wojtuś zadowolony, nic go nie bolało, podczas zabiegu oglądał wybraną bajkę. Po wizycie opowiadał jakby był na ulubionych zajęciach a nie u dentysty ze stanem zapalnym. Bardzo, bardzo dziękuję 😘 😘 😘 i szczerze polecam!!!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Waldemar Tyrek

Chirurg dziecięcy

Zawierciańska 12
Częstochowa

Po wypadku karetka przywiozła mnie na SOR i trafiłem właśnie na tego człowieka. Lepiej nie wchodzić mu w drogę, bo jest on dość specyficzny, jednak jeśli pacjent załatwia po dobroci to i doktor jest w porządku. Właśnie dlatego ocena za uprzejmość jest niższa. Poza tym nie mam żadnych innych zastrzeżeń co do tego lekarza.

lekarz Wojciech Jędryka

Wały Dwernickiego 91/93
42-200 Częstochowa

Najlepszy ginekolog jakiego miałam przyjemność poznać. Bardzo miły i uprzejmy. Podczas wizyty czułam się komfortowo. Szczerze mogę polecić tego lekarza!

lek. med. Andrzej Chmielarz

Chirurg onkolog

SULIGA
Meliorantów 3 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Serdecznie dziękuję Panie doktorze za przeprowadzenie skomplikowanej operacji i mojej mamy. Dokonał Pan niemożliwego i za to będziemy Panu dozgonnie wdzięczne. Natalia i Grażyna Witczak

lekarz Włodzimierz Makuch

Traumatolog, Ortopeda

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Polecam. Super lekarz. Kompetentny , zrozumiale tłumaczy jak wygląda leczenie. Więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Danuta
Wspaniały lekarz - dobrze postawiona diagnoza uratowała mojego syna przed dalszym cierpieniem po wielogodzinnym bólu. Miły z podejściem do dziecka, wszystko wytłumaczył i zmienił leki naprawiając błędy koleżanki. Polecam - wspaniały człowiek i kompetentny okulista!
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Mariola Wochal

Przychodnia Specjalistyczna OPTIMAX - FENIG
al. Aleja Wolności 37
42-200 Częstochowa

Wspaniała p doktor. Życzliwa,uśmiechnięta, a to rozładowuje napięcie. Profesjonalne podejście do tematu. Szybko i bezbolesny zabieg ekstrakcji.
Opinia dodana przez: Ula G

lekarz Anna Kucharska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Trzech Wieszczów"
ul. Zana 4
42-200 Częstochowa

Bardzo cierpliwa i uprzejma Pani doktor. Stawia prawidłowe diagnozy i dobiera skuteczne leczenie. Polecam szczerze.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

lekarz Przemysław Kutrzyk

Internista, Endokrynolog

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Polecam, bardzo kompetentny lekarz, wszystko dokładnie wyjaśnia. Leczy kompleksowo, nie tylko w wąskiej dziedzinie czego innym lekarzom często brakuje.

Elżbieta Steczkowska-Lejman

Logopeda

Gajcego 8 lok. 13
42-200 Częstochowa

wyjątkowy człowiek, kompetentny, cierpliwy, dociekliwy- fachowiec

lekarz Agata Żak

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Pani Doktor bardzo ogarnięta. Ogarnia moje dzieci od kilu lat. Dzieci ją uwielbiają. Bardzo konkretna i zawsze trafiona diagnoza. Polecam wszystkim mamą. Zosia
Opinia dodana przez: Zosia

lekarz Agnieszka Strózik

Gabinet
al. Aleja Pokoju
42-200 Częstochowa

Dr Agnieszka Strózik jest świetnie przygotowanym i oddanym swojej pracy fachowcem. Mądra, rzeczowa, cierpliwa, indywidualizuje metody leczenia. Wzbudza swoimi kompetencjami zaufanie. Jestem Jej pacjentką od kilku lat i mimo zmiany miejsca zamieszkania chcę być Jej pacjentką nadal.

lekarz Żaneta Parchańska

Reumatolog

ulica Pużaka 13 m. 3
42-224 Częstochowa

Bardzo kompetentna i miła osoba, leczę się u niej od 2003 roku. Wyprowadziła mnie bardzo ciężkiego stanu. Dzięki niej czuję się b. dobrze, żyję i pracuję normalnie (a to jest dla mnie bardzo ważne). Nigdy nie odmawia w potrzebie chociaż ma zawsze bardzo dużo pacjentów w przychodni i dużo pracy na oddziale, bo jest zastępcą ordynatora. Polecam wszystkim.
mila i sympatyczna.leczyla ma zeba ktory juz wczesniej sporo przeszedl.minelo juz sporo czasu i. wszystko jest ok.tlumaczy wszystko spokojnie i uprzedza przed faktem o cenie.

lekarz Mariusz Malicki

Internista, Kardiolog

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Kilka tygodni temu, byłem na wizycie u dr Malickiego w CM Klara i muszę powiedzieć, że dawno nie spotkałem tak kompetentnego lekarza. Chodziłem do wielu specjalistów, ale żaden z nich nie był taki jak dr Malicki. Jego podejście do pacjenta,czas poświęcony na badanie oraz wytłumaczenie choroby jest czymś, czego nie zaznałem u innych lekarzy. Przepisał mi odpowiednie leki, które NARESZCIE mi pomagają. Z czystym sumieniem polecam doktora Malickiego. Dziękuję Panie ...
Opinia dodana przez: Bartek85

lek. dent. Dorota Małanij

Gabinet RTG Andrzej Zaręba
al. Aleja Kościuszki 9A
42-200 Częstochowa

profesjonalistka, sympatyczna i rzeczowa, polecam!

lekarz Michał Wnęk

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz ,kompetentny,jako jeden z wielu potrafi zainteresować sie istotą choroby ,kieruje na badania ,bardzo miły. Polecam
Opinia dodana przez: Agnieszka