Lekarze Częstochowa

lek. dent. Magdalena Jagielska

ul. Wawrzynowicza 8/18
42-200 Częstochowa

Pani Doktor to specjalista z ogromną wiedzą medyczną, która dba o swojego pacjenta, jest zaangażowana i empatyczna. Poświęca dużo czasu i uwagi na rozmowę i leczenie. Zdecydowanie polecam, bo naprawdę warto!
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Maciej Raczyński

dentaria
42-200 Częstochowa

Polecam Pana Doktora. Jest bardzo zaangażowany w leczenie. Wszystko wykonuje z dużą precyzją i starannością. Dba przy tym o komfort pacjenta. Nie mam wątpliwości, że trafiłam w ręce profesjonalisty.
Opinia dodana przez: Aleksandra

Robert Wcisło

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BETA-DENT"
Wodzickiego 10
42-200 Częstochowa

BARDZO dobry specjalista. Niezależnie czy bardzo trudna usługa czy relatywnie prosta w moim przypadku i mojej cioci zostały wykonane na najwyższym poziomie. Podejmuje się zadań, które myślałem, że są niewykonalne i wykonuje je świetnie. ZDECYDOWANIE polecam!

lekarz Anna Mroczek-Bielobradek

Jasnogórska 38 lok. 19
42-200 Częstochowa

bardzo kompetentna lekarz, wspaniale wszystko objaśnia, wydaje bardzo dobrą diagnozę. Jak najbardziej godna polecenia

lek. dent. Barbara Chotecka-Knysak

ulica Andersa 12
42-224 Częstochowa

Pani bardzo uprzejma, jednak nie lubi stosować znieczulenia, przez co każda wizyta była bardzo bolesna i odczuwałam autentyczny strach przed leczeniem. Ma bardzo profesjonalnie wyposażony gabinet, jest osobą niezwykle kompetentną, jednak nie polecam osobom, które boją się bólu i zabiegów bez znieczulenia.

lek. dent. Paweł Postawa

Kiedrzyńska 81 m. 52
42-200 Częstochowa

Gbur i ham kiedy ma do czynienia z pacjentem zachowuje się chyba lepiej. Jeszcze tak potraktowany przez lekarza nie zostałem nigdy. Czekam na wizytę ponad tydzień po czym Rozwalił szparę między zębami i stwierdził ze jest „zmęczony upałem. Nie chce mu się i wszystko ma w dupie”. Szczerze odradzam jak chcecie mieć zdrowe zęby.

lekarz Romuald Górniak

Medix. Specjalistyczna przychodnia lekarska
ul. PCK 2 C
42-200 Częstochowa

Konkretny, cierpliwy i uczciwy. Chodzę do niego od ponad 15 lat. Nie jest naciągaczem, który "wynajduje" nadżerki itp i zaprasza do prywatnego gabinetu. Bardzo go cenie za łagodne usposobienie i fachową pomoc.
Opinia dodana przez: Patrycja

lekarz Marek Korn

al. Najświętszej Maryi Panny 50 lok. 37
42-200 Częstochowa

Witam. Moją opinie na temat dr korna nie mogę opisać tak jak bym sobie życzyła, gdyż portal i warunki tutaj zawarte zabraniają pewnych zwrotów. Osoby które piszą pozytywne opinie na jego temat są zapewne jego pociotkami, lub jego żona która przyjmuje drzwi w drzwi jego gabinetu. Ten człowiek jest niekompetentny, chamski, pazerny na kase i co najważniejsze nie odpowiada na pytania wymigując się głupio. Na wizytach prywatnych zgarnia kase a ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Zbigniew Szymański

PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA K.Z.SZYMAŃSCY
Szajnowicza-Iwanowa 57
42-218 Częstochowa

Wspaniały lekarz, który myśli o pacjencie , a nie o kasie. Miałam problemy z mięśniakami, zostałam bardzo źle potraktowana przez Panią doktor i położną w szpitalu na Mickiewicza i byłam załamana. Płacę składki na fundusz zdrowotny więc , nie mam zamiaru płacić lekarzom łapówek , ani prywatnych wizyt. Poszłam do dr Szymańskiego do przychodni na ul. Zana, choć go nie znałam. Uspokoił mnie, potraktował z empatią jak pacjenta a nie ...
Opinia dodana przez: MARIOLA

lekarz Marek Jaszczak

Neonatolog, Pediatra

gen. Sowińskiego 19
42-200 Częstochowa

stanowczo odradzam tego człowieka! też myślałam, że on jest super, do czasu, aż moje dziecko poważnie zachorowało.... wtedy codziennie, przez cały tydzień byłam u niego, do tego dzwoniłam co chwilę, że u synka nie ma poprawy... ufałam, że będzie ok.... ale jego stan nie dawał mi spokoju i późnym wieczorem stwierdziłam, że muszę jechać znów do dr. na 7-ej wizycie pan dr stwierdził, że nie wie co synkowi dolega...(ale za ...
Opinia dodana przez: ja rozgoryczona

dr n. med. Joanna Magdziarz-Orlitz

Dermatolog, Medycyna estetyczna

ulica Orkana 82c
42-200 Częstochowa

Byłam u Pani doktor z przebarwieniami oraz bliznami potrądzikowymi.Zaproponowała kurację może nie tania,ale efekty przerosły moje oczekiwania.W krótkim czasie znikło chyba 90 procent przebarwień! Później Pani doktor robiła mi zabiegi laserem CO2 na blizny też znikły gdzieś w 80 procentach.Nie żałuję ani złotówki.Warto było!
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Sabina Kubacka

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "BETA-DENT"
Wodzickiego 10
42-200 Częstochowa

Nie mogę ocenić zdolności i efektów leczenia u Pani doktor, ale rejestracja na wizyty do Niej jest kompletnym nieporozumieniem. Rejestracji można dokonać jedynie 2 godziny w ciągu dnia, każdemu zapisanemu podawana jest godzina, która tak na prawdę jest fikcyjna, gdyż liczy się tylko kolejność przyjścia. Wydaje się, że Pani doktor to lekarz od wszystkiego, skoro jedną osobę trzyma u siebie w gabinecie ponad godzinę. Nie byłoby nic w tym złego, ...
Opinia dodana przez: Pauli

lekarz Elżbieta Tempińska-Tomczyk

Neurolog

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Świetny specjalista a przede wszystkim dobry człowiek, zawsze wysłucha i odpowie na moje pytania. Chodzę do Pani Doktor już od wielu lat i nigdy nie wychodzę z gabinetu niezadowolona, serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Grażyna

Piotr Ogrodniczak

Gabinet Ginekologiczno-Położniczy
Zofii Nałkowskiej 11
42-218 Częstochowa

Polecam bardzo pana doktora- bardzo rzeczowy i uprzejmy -wizyta komfortowa i niestresujaca -bylam na kontrolnej poradzie i jestem bardzo zadowolona.Polecam
Opinia dodana przez: Jolanta

Małgorzata Jędrzejczyk-Komar

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Lekarska "Wrzosowiak"
ulica Orkana 61/67A
42-200 Częstochowa

Lekarz, która w dni wolne na prywatny telefon poświęciła czas na pomoc pacjentowi. Chyba inny lekarz nie poświęca gratis swojego prywatnego czasu w dodatku w weekend.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Andrzej Węgrzecki

Gabinet RTG Andrzej Zaręba
al. Aleja Kościuszki 9A
42-200 Częstochowa

Polecam w 100%. Od samego początku ciąży bardzo miły, odpowiada kompleksowo na wszystkie pytania, ogromna cierpliwość. Choć poroniłam, uwarunkowania genetyczne, na pewno nie zmienię lekarza.
Opinia dodana przez: Żaneta

lek. dent. Michał Dydyński

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Serdecznie polecam, świetny chirurg szczękowo twarzowy. Ratuje swoje zęby do końca, podejmuje się leczenia których inni lekarze nie chcieli się podjąć lub się bali.
Opinia dodana przez: Monika

dr n. med. Jerzy Karoń

Neurolog

Tysiąclecie
PCK
42-200 Częstochowa

Cierpliwie tłumaczy tok leczenia, wnikliwie analizuje objawy, zleca sporo badań, by sprawdzić lub wykluczyć przypuszczenia diagnostyczne. W szpitalu do wszystkich pacjentów odnosił się uprzejmie, w czasie każdego dyżuru odwiedzał nas kilkakrotnie, prawie zawsze zostawał jeszcze kilka godzin po dyżurze - wtedy też odwiedzał swoich pacjentów. Część kolegów lekarzy nazywa go doktorem Judymem. To chyba mówi wszystko.

lekarz Marek Świtalski

Gastroenterolog, Gastrolog

al. Wolności 22
Częstochowa

jako internista zapisał mnie do szpitala na alei pokoju bardzo dobry gastrolog, moja pierwsza wizyta strasznie sie bałam, pokonał bariery, troche sie dławiłam wiadomo ale po zabiegu powiedziałam doktorze jest Pan genialny myślałam że będzie gorzej o wiele gorzej :) kolonoskopia? nawet nie wiedziałam że ją zrobił, pomimo pewnego problemu zaryzykował i zrobił i są wyniki a ja jak dojechałam na sale to takie było znieczulenie ze nie wiedziałam że ...
Opinia dodana przez: patrycja24

lekarz Robert Pańczyk

Chirurg urazowy

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Ortopeda Robert Pańczyk nie jest statystycznym lekarzem. Wyróżnia go od wielu lekarzy jego podejście do pacjenta. Podczas wizyty tłumaczy on związki przyczynowe-skutkowe, gdzie dokładnie wyjaśnia przyczyny powstania danego urazu/choroby. Dzięki temu iż skupia całą swoją uwagę na nas - pacjentach, jego diagnozy są trafne, a dobrane leczenie przynosi skutki. Mało jest tak kompetentnych lekarzy, traktujących pacjentów z szacunkiem.
Opinia dodana przez: Mateusz