Lekarze Częstochowa

lekarz Agnieszka Tomala

ul. Okólna 62
42-218 Częstochowa

Dużo poświęconego czasu na mnie i jeszcze więcej informacji dla mnie, trudno było to wszystko zapamiętać. Zabieg laserem był bezbolesny, na co miało wpływ znieczulenie pewnie. Efekt jest znakomity!!!!! <3
Opinia dodana przez: Magdalena Wójcik

lekarz Piotr Grazda

ul. Wręczycka 51
42-202 Częstochowa

Świetny lekarz, skuteczny. Diagnoza postawiona błyskawicznie a dolegliwość z jaką przyszedłem nie była związana z jego specjalizacją. Pomimo to wyszedłem z receptą na konkretne leki i odpowiednimi zaleceniami. Widać szeroką wiedzę i duże doświadczenie medyczne. Zdecydowanie polecam, to po prostu świetny fachowiec i przyjazny dla pacjenta człowiek. Nie odhacza wizyty, a leczy i jest w ten proces zaangażowany.
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Maria Kosno

Internista, Kardiolog

Axomed Praktyka Lekarska
Al. Wolności 46 lok. 95 i 96
42-200 Częstochowa

Lekarz godny polecenia.Leczyłem się u dr Kosno 6 lat.Musiałem zmienić lekarza z przyczyn technicznych.A szkoda bo leczyłbym się dalej.Zaangażowana w proces leczenia.Profesjonalistka
Opinia dodana przez: wojciech

lekarz Jakub Szymonik

Stacja Pogotowia Ratunkowego
Kilińskiego 10
42-202 Częstochowa

Serdecznie dziękuje Panu Doktorowi za fachowe wykonanie skomplikowanego zabiegu chirurgicznego. Wdzięczna pacjentka Janina

lekarz Magdalena Jakubowska-Niewmierzycka

Psychiatra

Prywatna Przychodnia Lekarska JANIK - MED
al. Aleja Najświętszej Maryi Panny 14
42-200 Częstochowa

Najlepszy lekarz z jakim kiedykolwiek miałam do czynienia. Rewelacyjny kontakt z pacjentem. Polecam wszystkim, którzy obawiają się pierwszej wizyty, szukają dobrego psychiatry.

lekarz Izabela Zegadło-Strugacz

ulica Okólna 111/17
42-200 Częstochowa

Jak dla mnie jedna z lepszych lekarek i lekarzy z jakimi miałam do czynienia. Kompleksowe podejście do problemu, ludzkie i sympatyczne podejście do pacjenta. Bardzo polecam panią doktor i życzę wytrwałości w pracy!

lekarz Beata Etryk-Krzemińska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CORMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
aleja Pokoju 3
42-207 Częstochowa

Godna polecenia ,poświęca dużo czasu pacjentowi ,miła,uprzejma. Nie traktuje ludzi przedmiotowo szuka rozwiązania i stara się jak najlepiej pomóc.
Opinia dodana przez: Dariusz

lek. dent. Aleksandra Plewniak-Kata

ulica Jasnogórska 32/5
42-200 Częstochowa

Jestem pacjentką dr.Oli od 3 lat . Leczyłam się wcześniej aparatem stałym ale nie bardzo byłam zadowolona z końcowych efektów . W pół roku wyprostowałam się nakładkami i teraz chodzę tylko na wizyty kontrolne. Polecam

dr n. med. Marek Sternalski

Psychiatra

al. Wolności 22
Częstochowa

Znam doktora Marka od jakiegoś czasu, konkretnie od pięćdziesięciu lat. Dużo wokół nas się zmieniło, nastał nowy świat, ale doktor Marek zdaje się stać w miejscu. Ani wiek świata, ani jego własny zdają się nie sprawiać na nim wrażenia. W moich oczach jest to człowiek, który się nie zmienia. Jaki był pięćdziesiąt lat temu – gdy zgłosiłem się jako pacjent z chorobą dwubiegunową – takim zdaje się pozostawać do dziś. ...
Opinia dodana przez: AND

lekarz Jolanta Magnuszewska

ul. Krakowska 26
42-200 Częstochowa

Dr Magnuszewska już przyjmuje!! Jest to jedyny fachowy lekarz w Częstochowie. Nie umiem opisać dość odpowiednio ale byłam u kilku lekarzy a tylko Ona potrafiła mi pomóc. Każdy leciał po łebkach by tylko odbebnić pacjęta, skasować forse i przepisać to co się standardowo daje. Tylko ona zrobiła odpowiedni wywiad, nie zbagatelizowała tego co mówię i podjęła odpowiednie leczenie, po przeprowadzeniu oczywiście odpowiednich badań. Dzięki niej mam dziecko!!! Oprócz tego, że ...

lekarz Przemysław Janus

Lekarz rodzinny

wizity domowe
42-200 Częstochowa

Polecam. Swietny lekarz, szczegółowe wyjaśnienie problemów bez pośpiechu, z dużą cierpliwością. Oby bylo więcej takich lekarzy. Jeszcze raz polecam
Opinia dodana przez: Aleksandra Nowakowska

Klaudiusz Olszowski

Iwaszkiewicza 9 m 23
Częstochowa

Wspaniały lekarz a do tego miły, uśmiechnięty. Najlepszy w dziedzinie chirurgii ogólnej
Opinia dodana przez: Xxx
Jestem pacjentka dr.Kopczyńskiego od 1997 roku wspaniały specjalista wyrozumiały ,delikatny,traktuje ludzi z szacunkiem ,a, nie na zasadzie ja jestem lekarzem ty pacjentem doktorze dziękuje za kazda pomoc w mojej chorobie Beata Żukowska.

lekarz Ewa Grzybowska

Neonatolog, Pediatra

42-200 Częstochowa

Najlepszy lekarz pod słońcem!!! Pani doktor to lekarz z prawdziwego zdarzenia z powołaniem, wszystko wytłumaczy, interesuje się dzieciątkiem doradza zawsze można na nią liczyć. Posiada ogromną wiedzę dla mnie 100% zaufania.
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Mariusz Kaczmarek

Chirurg szczękowo twarzowy

Gabinet lekarski
Kilińskiego 18/20
42-200 Częstochowa

Usuwałam o Pana Doktora cztery ósemki. Bardzo miły i przesympatyczny człowiek. Dokładnie wyjaśnił na czym zabieg będzie polegał. Ma świetne podejście do pacjenta. Zdecydowanie polecam!!!
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Jerzy Wnuk

Elbląska 15
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz, cudowny człowiek, oby więcej takich specjalistów było w Częstochowie. Stawia trafne diagnozy i ma bardzo konkretne podejście do pacjenta. Polecam
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Joanna Celban

Przychodnia Specjalistyczno-Diagnostyczna POLIDIAGNOMED
Kilińskiego 21
42-200 Częstochowa

Świetny lekarz, lepszego nigdy nie spotkałem, polecam. Pani Joanna robi bardzo dokładne dane i potrafi zawsze uspokoić sytuację

Małgorzata Bigosz-Kubica

Szpital Specjalistyczny
Częstochowa

Trafiłam do pani Dr do przychodni przy Szpitalu na Parkitce z 1 cm guzkiem 7 miesięcy temu. Wykonała wszystkie potrzebne badania. Nowotwór. Szok. Powiedziała, że nie ma nic przeciwko temu, żebym się skonsultowała gdzie indziej, czy też gdzie indziej leczyła. Na moją prośbę doradziła, gdzie się udać. Diagnoza potwierdzona w 2 innych poważnych ośrodkach. W jednym proponowany trochę inny, bardziej radykalny tryb leczenia. Pani Dr wysłała mnie do jeszcze innego ...
Opinia dodana przez: egrom

lekarz Urszula Andree

Laryngolog

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Wspaniała Lekarka.Godna zaufania.Pomogła mojemu synowi i wyleczyła nagłą utratę słuchu.Bardzo starannie i bez pośpiechu bada pacjenta,Na pewno będę korzystać z pomocy Pani Doktor w razie potrzeby.
Opinia dodana przez: lipnik32

lekarz Paweł Wodecki

Chirurg naczyniowy

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

fantastyczny fachowiec i pozytywna pelna energii osoba.Do rany przyłóż.Zlikwidował moj problem z zylakami .Pozdrawiam serdecznie
Opinia dodana przez: Stanislaw