Lekarze Częstochowa

Opinia dodana przez: Xxx

dr n. med. Olga Domańska

ul.Brzeźnicka 66
42-215 Częstochowa

Pani Doktor jest doskonałą specjalistką w leczeniu chorób oczu, jej profesjonalne i fachowe podejście do pacjenta, a piszę w oparciu o własne doświadczenie, sprawia iż pacjent czuje się doskonale zaopiekowany i przekonany, że Pani Doktor uczyni wszystko aby polepszyć widzenie do stanu bardzo dobrego. Za to wszystko jako pacjent bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Marek

Gabriela Nowak-Przerada

Logopeda

logdor
Czestochowa Skierniewicka 10 TEL. AKTUALNY 503164156
42-200 Częstochowa

Świetny specjalista, pedagog i bardzo miła osoba. Syn bardzo lubił zajęcia z panią Gabrysią, chętnie ćwiczył. Szczerze polecam, warto zapłacić komuś, kto jest profesjonalistą i całkowicie poświęca się dziecku.

lek. dent. Katarzyna Łęcka

Stomatolog, Ortodonta

Specjalistyczna Poradnia Stomatologiczna "ARS-DENT"
Dąbkowskiego 15
42-200 Częstochowa

Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia .Pani doktor wyleczyła moją wade zgryzu bez usuwania zebow,a inni lekarze chcieli usuwac.Polecam

lekarz Teresa Unton

Korczaka 4 lok. 12
42-200 Częstochowa

Wspaniały lekarz. Od lat leczę się u Pani dr z całą rodziną. Bardzo angażuje się w zdrowie swoich pacjentów. Nigdy nikomu nie odmówiła pomocy.

lek. dent. Patrycja Helmich

Stomatolog dziecięcy

PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA K.Z.SZYMAŃSCY
Szajnowicza-Iwanowa 57
42-218 Częstochowa

Plus za przystępną cenę implantów. Polecam bardzo profesjonalnie i bez stresu. Pani Patrycja nawet pozwoliła wybrać kolor plomby, żeby ładnie w buzi wyglądało. Naprawdę fajne podejście. Mił ludzie i fajny gabnet trafiła z polecenia ale zostanie na stałe. Polecam
Opinia dodana przez: robert

lekarz Tomasz Szewczykowski

Reumatolog

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
Sosnowiecka 49
42-200 Częstochowa

Bez względu na to, czy pan doktor przyjmuje pacjenta prywatnie, czy w ramach NFZ zawsze można liczyć na fachową poradę i bezstresową wizytę.Serdecznie polecam! Wioletta
Opinia dodana przez: Wioletta

lek. dent. Izabela Ociepa-Wierus

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Poradnia Specjalistyczna Stomatologiczna
Rędzińska 112
42-209 Częstochowa

Wzorowy lekarz. Takich chciałabym spotykać częściej. Wzbudza sympatię i zaufanie. Człowiek przestaje się bać bo pani doktor jest spokojna i uśmiechnięta. A zęby usuwa cudnie. Szybko,sprawnie i bezboleśnie. Widać, że lubi swoją pracę. Ma też bardzo sympatyczną asystentkę. Szkoda,że już nie mam nic do wyzwania, bo bardzo tam było fajnie.

Mariusz Krzemiński

al. NMP 21a
42-200 Częstochowa

Pełna fachowość i zaangażowanie. Delikatny i niezwykle uprzejmy.Poleciłam tego lekarza wielu znajomym i teraz są jego stałymi pacjentami, zawsze mówią o nim w samych superlatywach.

lekarz Anna Bociąga

ulica Sejmowa 5
42-200 Częstochowa

byłem już u wielu tak zwanych specjalistów stomatologów ale Anna Bociąga to prawdziwy lekarz z powołania- każda wizyta u niej to nie stres tylko czysty relaks.

lek. dent. Ewa Palka

Faradaya
42-200 Częstochowa

Moja ulubiona dentystka! Ratowała mnie z niejednej opresji, zostawała dłużej żebym zdążyła wyleczyć zęby przed założeniem aparatu. Wszystko tłumaczy, odpowiada na każde pytanie. Zawsze dba o to żeby plomba mi nie przeszkadzała, pogada, uśmiechnie się :)

lekarz Włodzimierz Koniarski

Psychiatra

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Dr Godny polecenia byłem pierwszy raz zastanawiam się jak to będzie na wizycie u psychiatry pan doktor zachował się jak lekarz z powołania wysłuchał rozważył nie poganiał doradził wyjaśnił bardzo polecam Złoty Człowiek w dzisiejszych czasach !!
Opinia dodana przez: Kamil

Patrycja Heręży-Dydyńska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Stomatologia Dydyńscy
Loretańska 7
42-200 Częstochowa

Miła i bardzo przystępna,remontowała mi całe uzębienie,każda wizyta bez najmniejszego stresu,zero bólu,punktualność wizyt.Polecam
Opinia dodana przez: Andrzej

dr hab. n. med. Sławomir Olek

OLMED
ul. Zajączka
Częstochowa

Powiem tak... Nie wyobrażam sobie, by ciąże prowadził i poród odbierał doktor Olek. Jest on świetnym specjalistą, ale co jest też ważne cudownym człowiekiem. Zawsze z uśmiechem wita pacjentkę, uśmiecha się, odpowiada na wszystkie pytania, zawsze odbiera i służy radą i pomocą. Nie wyobrażam sobie, by 2 ciąża była prowadzona przez kogoś innego jak przez dr. Olka! Z czystym sumieniem i ręką na sercu polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz B Bilinska-Pietrszek

Laryngolog

szpital
wojewodzki-tysiaclecie
42-200 Częstochowa

Pani doktor jest bardzo uprzejma i sympatyczna, a przede wszystkim kompetentna.

dr Katarzyna Madejska

Neurolog

al. NMP 52
42-200 Częstochowa

Bardzo miła, życiowa, życzliwa Pani doktor. Pracuje również w szpitalu na zawodziu. Polecam wszystkim dr. Jest na prawdę miłą osobą, która wysłucha każdego pacjenta, poradzi, skieruje i rozpozna leczenie. Młoda lekarka której się chce leczyć i nie podchodzi do każdego pacjenta rutynowo lecz indywidualnie. P O L E C A M G O R Ą C O ! ! ! ! Pracuje również na zawodziu w częstochowie.

lek. dent. Tomasz Pakulski

gabinet stomatologiczny
kilinskiego11 czestochowa
42-200 Częstochowa

Polecam wszystkim którzy szukają dobrego lekarza a przy tym zawsze uśmiechniętego i przemiłego człowieka!
Opinia dodana przez: Barbara Danecka

lekarz Mariusz Boral

Psychiatra

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Opiekuje sie moja mamą, robi wrażenie bardzo zorientowanego w problemach pacjenta , poswieca sporo czasu i zaangazowania kazdemu pacjentowi , młody wiek jest tylko jego atutem.
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Antoni Jabłoński

gen. Prądzyńskiego 8/5
42-200 Częstochowa

Jest wspaniałym lekarzem MAM DO NIEGO 100% ZAUFANIE jest bardzo miły i delikatny to wspaniały człowiek!!!

lekarz Katarzyna Szczygielska

ulica 1-go Maja 21
42-200 Częstochowa

jest ok to dobry lekarz wie co robi mi pomaga