Lekarze Częstochowa

lekarz Kamila Ślęzak-Januszko

ul. Lechonia 7/35
42-229 Częstochowa

Lekarz anioł - kulturalna (przedstawia się na początku wizyty), uprzejma, spokojna, uśmiechnięta, dowcipna, a przy tym fachowa i traktująca pacjenta poważnie (tłumaczy, pokazuje problem na zdjęciu, wyjaśnia wątpliwości jasno i przystępnie). I to wszystko na NFZ😃 Można? Można.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Przemysław Gorzelak

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Jeden z wyjątków u nas w mieście. Życzliwy, spokojny, uśmiechnięty. Traktuje człowieka jak kogoś komu chce pomoc i nie bagatelizuje.
Opinia dodana przez: Sara

dr Urszula Bieś

Psycholog

poradnictwo psychologiczno-pedagogiczne
Rędziny ul. Miłosza 14
Częstochowa

NIE POLECAM tej Pani z całego serca! Chodziliśmy kilka lat na terapie małżeńską była to kompletna porażka, najpierw mnie dołowała a potem robila testy na depresje, żadne z moich "żali" w kierunku męza nie brała poważnie robiąc ze mnie wariatke i zrzucając w kierunku tego ze jestem dzieckiem DDA, z perspektywy widze ze jak ktoś nie ma odpowiedniej wiedzy to ten sposób jest najłatwiejszy. Kiedy mówiłam ze mąz za dużo ...
Opinia dodana przez: ROZCZAROWANA

Anna Szydłowska

NZOZ AVAMED
Powstańców Śląskich 7a
42-200 Częstochowa

Zawsze stara się pomagać -super lekarz choć do młodych ma podejście z dość dużym dystansem Ja jestem zadowolona. Lecz,e się u niej dość długo i nie prędko się przeniosę.Zawsze mi pomaga

Justyna Kopeć

Częstochowa

Wiele lat temu oddałam moje biedne zęby pod opiekę Pani Doktor. Wyjechałam na parę lat i musiałam korzystać z pomocy innych stomatologów, co okazało się dla moich zębów zgubne. Kiedy tylko wróciłam do domu, natychmiast wróciłam i do najlepszej Pani Doktor. Tylko dzięki Jej wiedzy i Jej umiejętnościom nie noszę jeszcze sztucznej szczęki. Nie znoszę odwiedzać lekarzy i nie przepadam za nimi, ale do Doktor Justyny biegam z ochotą i ...

lek. dent. Halina Winczo

Olsztyńska 109
Częstochowa

Pani doktor jako jedyna z okolicy Opole - Cęstochowa odebrała telefon w niedzielę. Moje dziecko (6-cio latek) pilnie potrzebowało pomocy ze względu na zgorzel i opuchliznę, która pojawiła się w nocy. Pani doktor szybko i sprawnie rozwiązała problem, mój synek płakal tylko profilaktycznie przy znieczuleniu, a nawet się nie zorientował, kiedy ząb został wyrwany. Ząb dostał na pamiątkę i śmieje się zadowolony, że juz go nie boli. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Dariusz Helmich

PRZYCHODNIA SPECJALISTYCZNA K.Z.SZYMAŃSCY
Szajnowicza-Iwanowa 57
42-218 Częstochowa

bardzo profesjonalne podejście do dzieci – naprawdę warto. Mój Jaś lat 6 jest już pacjentem od 3 lat i naprawdę nie mam stresu z wizyta u dentysty – polecam.
Opinia dodana przez: ola

lekarz Ewa Całus

Al.Wojska Polskiego 122
42-207 Częstochowa

Profesjonalne podejście do pacjenta, lekarz z powołania co rzadko się zdarza. .Na wszystkie pytania udziela wyczerpującej odpowiedzi .I co najważniejsze nie obojętna na ludzkie problemy. Wspaniała Pani doktor i człowiek o dużym sercu. Bardzo sie cieszę ze trafilam na tak wyrozumiałego lekarza w tych czasach. Polecam.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Alina Kowalczyk

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21
42-200 Częstochowa

To moja pierwsza Pani ginekolog i nie mam zamiaru jej zmieniać. Byłam już na 3 wizytach i tyle cierpliwości i zrozumienia nigdy nie doświadczyłam w służbie zdrowia, nie ważne czy prywatnie cz nie. Pani doktor była spokojna gdy ja panikowałam podczas 1 wizyty i kolejnych związanych z leczeniem. Potrafiłam trząś się, a ona spokojnie mówiła odwracając moją uwagę. Polecam wszystkim !
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Reza Fakhari

Okulista, Okulista dziecięcy

Rezamed
Loretańska7
42-200 Częstochowa

Zgłosiliśmy się do pana Fakhari z ropiejącym okiem u czteromiesięcznego dziecka. Dziecko było wcześniej u bardzo dobrego okulisty, który dwa razy podejmował próbę przepłukania kanalika łzowego. Niestety zabieg zakończył się niepowodzeniem. Ów lekarz w związku zaistniałymi komplikacjami sprawdził drożność przewodu nosowego. Okazało się że przewód jest niedrożny. Polecił wizytę u laryngologa, gdyż przyczyna niedrożności kanalika łzowego mogła być w nosie. Tydzień później przewód nosowy udrożnił się samoczynnie co potwierdził laryngolog, ...

lekarz Cezary Najman

GABINET GINEKOLOGICZNY
Gombrowicza 2
42-224 Częstochowa

Dr Najman prowadził moje dwie ciąże. Jest grzeczny, kompetentny, zleca wiele badań, troszczy się o pacjentki i rzeczowo odpowiada na kazde pytanie. Polecam!
Opinia dodana przez: ewelina

dr Marek Harasim

Marek Harasim Ginekologia i Położnictwo
Waszyngtona 50/54
42-217 Częstochowa

Niestety nie mogę polecić. Prowadziłam ciążę u Pana doktora i niestety drugi raz nie zdecydowałabym się na to.
Wspaniały lekarz, cudowny człowiek. Oby każdy lekarz był taki jak dr Wróbel. Już na pierwszej wizycie postawił trafna diagnozę, przepisał leki dzięki którym mogłem zacząć normalnie funkcjonować. Odwiedziłem na prawdę wielu lekarzy, ale zaden nie dorasta dr Wróblowi do pięt. Wszystko dokładnie tłumaczy, wizyta przebiega w miłej atmosferze, jest wyrozumiały, ma ogromną wiedzę, nie tylko w swojej dziedzinie. Z całego serca polecam !!!! A Panu Doktorowi bardzo dziękuję
Opinia dodana przez: Łukasz

lekarz Mariusz Syguła

Onkolog, Radioterapeuta

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Spokojnie, rzeczowo, przyjaźnie. Bardzo dobre podejście do pacjenta. Zostałam bardzo miło zaskoczona przebiegiem całego leczenia. Przy stresie i nerwach Pan Doktor na spokojnie, profesjonalnie tłumaczy oraz cała wizyta przebiega z przyjaznej atmosferze. Bardzo krótki czas oczekiwania i natychmiastowe leczenie. Świetny lekarz Polecam!!!
Opinia dodana przez: Sylwia K.

Anna Budkiewicz-Krzykawska

Czecha 16
42-200 Częstochowa

Bardzo dobry stomatolog. Wizyta przebiega szybko w miłej atmosferze, pani doktor bardzo rzeczowa i profesjonalna. Super wyposażony gabinet i przede wszystkim jest czysto. Poza tym super ceny. Jestem już stałą pacjentką a pani doktor uratowała moje zęby, których stan był oceniany na ''opłakany'' POLECAM!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Ewa Rychlewska-Pikulska

Laryngolog, Foniatra

Gabinet lekarski
ul. Jana Sobieskiego 84
Częstochowa

Pani Doktor z ogromną wiedzą, przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem. Uważnie słucha i stawia bardzo trafne diagnozy. Bardzo pomogła mi z problemem krtani, strun głosowych i gardła. Konkretna, rzeczowa i niezwykle kompetentna osoba, a przy tym jeszcze świetny psycholog, potrafi doskonale wejść w relacje lekarz-pacjent. Polecam wszystkim wizyty.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Piotr Stryjewski

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Uratował mi życie ! Leczył mi rany na nogach ,jak tylko potrafił . oddany swojej pasji lekarskiej .Szacun Panie Doktorze ,DZIĘKI
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Dorota Piechowiak

Lekarz rodzinny

Specjalistyczna Przychodnia Lekarska "NOVOMED"
Bohaterów Katynia 25a/4
42-200 Częstochowa

Serdecznie polecam panią Dr.Piechowiak świetne podejście do pacjenta zainteresowanie problemem kompetentna i kulturalna zawsze trafia w moje choroby i leki które pomagają. Dużo zawdzięczam pani Doktor serdecznie dziękuje że jest się u kogo leczyć .
Opinia dodana przez: monika

lekarz Joanna Wójcik

Lekarz rodzinny, Pediatra

ulica Kukuczki 18/47
42-200 Częstochowa

Wyjątkowa osoba i wyjątkowy lekarz, którego w dzisiejszych czasach ze świecą szukać. Wyjątkowe podejście do dzieci małych i dużych. Uspokoi i odpowie na pytania nawet dla najbardziej zatroskanych Rodziców, Mój Tata nawet w wieku 60 lat chodził do Pani Doktor, bo czuł, ze jest w dobrych rękach. Po każdym antybiotyku prosi o wizytę kontrolną i wykonanie badań. Cała 4 moich dzieci chodzi do Pani Doktor plus Tata, czyli Dziadek😉Gorąco polecam.
Opinia dodana przez: Mama 4 dzieci

lekarz Łukasz Gęsikowski

ul. Worcella 7/1
42-200 Częstochowa

Z całego serca polecam lekarza każdej kobiecie. Prowadzi moją ciążę, jest kompetentny, fachowy i bardzo uprzejmy. Pomimo swojego młodego wieku jak na lekarza, ufam mu bezgranicznie. Odpowiada na każde pytanie rzeczowo i konkretnie. Będąc na wizycie czuję się komfortowo, bada bardzo delikatnie. Do tego zawsze podchodzi bardzo poważnie i profesjonalnie do każdego problemu, który się pojawia. Najlepszy lekarz jakiego do tej pory spotkałam.
Opinia dodana przez: Ewelina