Lekarze Częstochowa

lekarz Ewa Mazik

gabinet stomatologiczny
PCK 2
Częstochowa

Ząb prawdopodobnie nie doleczony - nie opisze wam bólu jaki mnie czekał po pewnym czasie - leczenie u innego dentysty kosztowe ale ząb uratowany ale zostało wspomnienie po odniesionych cierpieniach.
Opinia dodana przez: War

dr Iwona Rubik

Ginekolog, Medycyna estetyczna

EFECTA Lek. med. Iwona Rubik (Rubik Efecta Clinic)
Łódzka 220
42-218 Częstochowa

Tutaj się z Panią nie zgodzę! Sama byłam pacjentką Pani doktor i mogę osobiście powiedzieć miałam zabieg i brednią jest że przeprowadza go bez asysty. Przy zabiegu była Pani anestezjolog (przemiła osoba), oraz za poradą Pani doktor przyjechałam z narzeczonym bo po narkozie nie jesteśmy w 100% świadomi tego co się dzieje wokół Nas. Spokojnie mnie wybudzały dały czas na przystosowanie się i pomogły wstać i ubrać się. Jeżeli o ...
Opinia dodana przez: Monia

lekarz Jadwiga Sojda

NZOZ "Combi-Med."
Dekabrystów 17/19
42-218 Częstochowa

Wspaniała pani Doktor z cudownym podejściem do dzieci.Widać, że wkłada całe serce w swoją pracę.Pani doktor jest zawsze cierpliwa i skrupulatna.Jesteśmy ogromnie wdzięczni za pomoc .
Opinia dodana przez: Izabela

lekarz Magdalena Grzesiak

ulica Kawodrzańska 55
42-280 Częstochowa

Panią doktor znam od ponad 10 lat.Jestem zachwycona uprzejmością ,wiedzą i tym jak traktuje pacjenta.Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Wioletta Konieczna

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką , Dzieckiem i Młodzieżą
ulica Sobieskiego 7A
42-200 Częstochowa

Polecam. Świetny specjalista. Bardzo dobre podejście. Pani godna polecenia, zawsze jest w kontakcie z pacjentem. Super.
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Maria Mordarska-Drabik

Neurolog

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Msze ze swojej dziedziny jest dobra ale jako orzecznik lepiej nie mówić. Lepiej do Pani doktor nie trafić bo liczy się wtedy tylko procedura.

lekarz Urszula Kostrzewa-Depta

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Michałowskiego 26/35
42-200 Częstochowa

Super człowiek na właściwym miejscu. Zawsze otwarty na problemy chętnie wysłucha.

lekarz Ewa Wróbel

Lipowa 51
42-200 Częstochowa

Jestem okropnie rozczarowana wizyta u tej Pani Doktor. Z takim brakiem szacunku nie spotkałam się jeszcze u żadnego lekarza. Pani od samego mojego wejścia do gabinetu z dzieckiem była obrażona na cały świat, widać było że przyjmuje nas z łaską. Kazała wyjaśnić w jakim celu przyszliśmy po czym i tak co słowo mi przerywała z góry krytykując chyba wszystko co się dało. Wszystko było nie tak. W pewnym momencie bałam ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

mgr Robert Kowalczuk

Psychoanalityk, Psychoterapeuta

Pracownia Psychoterpii i Psychoedukacji
Kilińskiego 5 I p.
42-200 Częstochowa

Polecam z całego serca! Jestem w trakcie terapii i widzę u siebie ogromne postępy. Uważam, że nie mogłem lepiej trafić.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Grzegorz Celban

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Pierwszy raz spotkaliśmy Doktora na konsultacji na chemioterapii. Wystraszeni przed operacją, nie wiedzieliśmy o co pytać, gdzie iść itd. Doktor najpierw opowiedział krok po kroku co nas czeka, później odpowiedział na pytania, te zadane i te o, których nie pomyśleliśmy (to był pierwszy nowotwór w mojej najbliższej rodzinie), był cierpliwy. Cały czas mieliśmy kontakt telefoniczny, wszystko odbyło się tak, jak zapewnił nas Doktor. Przed operacją poważna rozmowa, bardzo taktowna i ...
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Dorota Ruszkarska-Sitek

Dermatolog

Wojewódzki Zakład Opieki Zdrowotnej nad Matką, Dzieckiem i Młodzieżą
Jana III Sobieskiego 7a
42-200 Częstochowa

Doktor Sitek ma bardzo dobrą opinię u pacjentów,jedni drugim ją polecają.Pewnie nie każdą chorobę można wyleczyć,ja się nie zawiodłem,przy czym ona pisze nazwę choroby na kartce i jak działa leczenie,co będzie dalej i to się sprawdza.Minusem jest że trzeba się wyczekać na wizytę min.3-4tygonie i potem w kolejce ale to już wolę poczekać i żeby było jak należy.

lekarz Irena Kapuściak

Przychodnia Południe
42-200 Częstochowa

Pani Doktor jest niezwykle delikatna, co przy dziecku jest szczegolnie wazne. ton glosu spokojny i opanowany rowniez dobrze wplywa na maluszka. kazda wizyta odbywa sie bez pospiechu. Pani Doktor jasno opisuje sytuacje i wyjasnia przebieg leczenia. cierpliwie i szczegolowo odpowiada na kazde pytanie. przepisanie antybiotyku to ostatecznosc, co dla mnie jest kolejnym plusem. szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Martyna

lekarz Anna Bielobradek

Jasnogórska 38 lok. 19
42-200 Częstochowa

Witam! Bardzo dobry lekarz, oddany dziecku bez reszty. Pani doktór pomaga dzieciom w hospicjum i jest nieocenionym wsparciem tak dla dzieciaków jak i rodziców, zawsze służy radą i jak trzeba to przyjedzie do dziecka o każdej porze. Posiada ogromne doświadczenie pediatryczne co za tym idzie stawia prawidłowe diagnozy. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Dorota

Maria Łęcka

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Pani Dr. miła i uprzejma ładnie wszystko tłumaczy i robi dobre wrażenie(PRAKTYCZNIE DOMOWA ATMOSFERA : ) z efektami bywa różnie- u mnie są prawie niewidoczne -wyniki niesatysfakcjonujące. Jeden ząb wymaga od 4 do 5 wizyt co oscyluje w granicach 1000zł!! Jeśli ktoś nie liczy się z pieniędzmi to może się tam leczyć, zaszkodzić nie powinna.

dr n. med. Roman Połać

Ortopeda, Traumatolog

Prywatna Poradnia Stomatologiczna
al. Aleja Wolności 1/3/5
42-200 Częstochowa

Bardzo miły,konkretny lekarz.Miałam z nim doczunienia leżąc na oddziale urologii.Ewa

lekarz Krzysztof Wolnik

Stacja Opieki Pielęgniarskiej Caritas Archidiecezji Częstochowskiej
Krakowska 15/17
42-200 Częstochowa

Pan ordynator w bardzo profesjonalny i uprzejmy sposob wytlumaczyl mi (a jestem prawnikiem) na co cierpi moja 89 letnia mama. Podal zalecenia i sposob opieki. Oby wiecej lekarzy z sercem i powolaniem takich jak pan Krzysztof.

dr n. med. Dariusz Kopeć

al. NMP 11 lok. 19
Częstochowa

Jestem pod opieką pana doktora od 12 lat -chodzę na regularne kontrole piersi ( raz, dwa razy do roku). Pan doktor za każdym razem poświęcał mi tyle czasu, ile było potrzeba, chociaż na poczekalni czekało jeszcze dużo kobiet. Zawsze przeprowadzał ze mną dokładny wywiad, potem USG, omówienie i ewentualne skierowanie na mammografię. Na koniec wizyty doktor mówił mi, że jak coś mnie będzie niepokoiło, coś się zadzieje, natychmiast mam się ...
Opinia dodana przez: Beata
Trafiłem do doktora w roku 2014 z zerwanym więzadłem i uszkodzonymi łąkotkami. Dzięki fachowej i szybkiej diagnozie udało się przeprowadzić zabieg artroskopii kolana. Oczywiście zabieg przebiegł bez problemu i po paru tygodniach mogłem normalnie chodzić. Następne dwa zabiegi polegające na transplantacji łąkotek również zakończyły się sukcesem. Po wielu tygodniach rehabilitacji (niezbędnej do odzyskania sprawność) noga znacznie się wzmocniła. Dzisiaj mija 8 miesięcy od ostatniego zabiegu i nareszcie mogę swobodnie chodzić ...
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Krystyna Witkowska

ul. Wierzbowa 12A
42-200 Częstochowa

Do pani dr uczeszczam ok. 1,5 roku. Bylam w jej dwoch gabinetach. Na początku wydawala się mila, rzeczowa, być może dlatego, ze jeszcze wtedy nic mi nie dolegalo. Z chłopakiem zaczęliśmy się starac o dziecko, wlasnie wtedy poszlam do pani dr i powiedziałam jak się sprawy maja, ze prawdopodobnie mogłam zajsc w ciaze, na co ona stwierdzila ze zapisze mi tabletki „po”. Gdy ja powiedziałam, ze nie chce to ta ...

lekarz Ewa Grochowina

Kawodrzańska 10
42-200 Częstochowa

Miła konkretna babeczka wyjaśniła i zobaczymy mam nadzieję że w końcu trafiliśmy dobrze szybko przyjechała zbadała dzieciaki żaden lekarz tak szybko nie działał jak ona 🙂🙂