lekarz Krystyna Witkowska

Ginekolog

Do pani dr uczeszczam ok. 1,5 roku. Bylam w jej dwoch gabinetach. Na początku wydawala się mila, rzeczowa, być może dlatego, ze jeszcze wtedy nic mi nie dolegalo. Z chłopakiem zaczęliśmy się starac o dziecko, wlasnie wtedy poszlam do pani dr i powiedziałam jak się sprawy maja, ze prawdopodobnie mogłam zajsc w ciaze, na co ona stwierdzila ze zapisze mi tabletki „po”. Gdy ja powiedziałam, ze nie chce to ta przez caly czas jednak nalegala. Poza tym gdy innym razem zgłosiłam się do niej z grzybica pochwy ta jej nie wyleczyla dobrze. Zapisala mi leki, nie robiąc badan na dokładny rodzaj grzyba. W gruncie czego mam powiklania, które ciezko teraz będzie wyleczyc. Powiedziałam pani dr ze od czasu tej infekcji bardzo boli mnie przy współżyciu, na co ona odparla, ze to wina 1mm torbiela na jednym z jajnikow. Zgłosiłam się także ostatnio poraz drugi z tym samym problemem, mianowicie brakiem miesiaczki. Pani dr zbadala mnie i wypisala znow Luteine, mówiąc ze okres kiedys tam powinien się pojawic. Zapytana przeze mnie czy to wpłynie na to, ze nie będę mieć dzieci powiedziala, ze najlepiej by było gdybym teraz zaszla w ciaze, ale teraz to nie ma opcji bo okresu nie mam. Majac 20 lat wiem, ze praktycznie istnieje prawdopodobieństwo, ze dzieci mieć nie będę, jednakowoz ona jako lek. Med. Chyba powinna cos z tym zrobic? Jakos leczyc? A nie przepisywac ciagle te same leki, które w cale mi nie pomagaja. Osobiście nie polecam nikomu pani dr Witkowskiej.

Jestem szczęśliwa, że byłam u tej pani,a nie innego ginekologa. Uprzejma, wyrozumiała, byłam pierwszy raz u ginekologa, więc bardzo się bałam, ale pani dr. nie zawstydzała, pytała i tłumaczyła dokładnie wszystko, poradziła mi nawet leki na inne dolegliwości, których inni lekarze nie potrafili rozpoznać. Bardzo się cieszę, że trafiłam do tej lekarki. Warto jest zapłacić prywatnie 100 zł i wiedzieć co i jak z wszystkim niż byle jak być potraktowanym, dostać recepty i do widzenia. Polecam zatem p. Witkowską i zamierzam dalej do niej chodzić.

Wspaniały,bardzo życzliwy i mądry Lekarz. Dzięki Pani Doktor przestałam się bać kolejnych wizyt i operacji.Szczerze polecam Panią Doktor.

Miła i rzeczowa Dr. Te wszystkie złe opinie piszą ludzie, którzy nie znają się na medycynie ni w ząb, jedynie wiedzą to co przeczytają w internecie. Jeżeli są tacy mądrzy to po co w ogóle chodzić do lekarza? Ja jestem bardzo zadowolona. Nie mam czasu na długie wizyty, bo pracuję a Pani Dr jest rzeczową i kompetentną osobą. Polecam

ta cudowna pani doktor jest chora prosze zauwazyc jak sie trzesie podczas badan mam na mysli trzesienie rak i glowy kazdy przy zdrowych zmyslach by do niej nie chodzil u mnie stwierdzila bezplodnosc a w tym momencie mam juz 7 letniego syna nadal uwazacie ze jest cudowna och jaka kryształowa

Polecam, lekarka bardzo kompetenta, prowadziła moją ciąże bez problemów. Wykryła chorobę u mnie która ujawniła sie w czasie ciąży, podeszła do niej bardzo odpowiedzialnie, umówiła wizytę u znajomego specjalisty. Byłam 2 razy na wizycie prywatnej ( nie mieli w przychodni drukarki do usg) wizyta kosztuje 100zł ( w tym usg). Reszte wizyt odbyłam w przychodni i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor dyżuruje (choć krótko) w szpitalu na Tysiącleciu, gdzie również zainteresuje się pacjentką.

Bardzo doby ginekolog, nawet ośmieliłabym się powiedzieć, że najlepszy w mieście i do tego jeden z tańszych.

Jak dla mnie świetna pani ginekolog której zależy na zdrowiu pacjentki, bardzo sympatyczna i mądra kobieta!

Nie polecam. Poszłam do pani doktor z pozytywnym wynikiem testu, zrobiła usg po którym nie powiedziała ani słowa czy wszystko w porządku itd. Po czym kazała ograniczyć radość bo pozytywne testy jeszcze o niczym nie świadczą...

Z czystym sercem polecam, bardzo kompetentna osoba. Chodzę do niej od ponad roku, a teraz prowadzi moją ciąże.