lekarz Krystyna Witkowska

Ginekolog

Ja też chodzę do dr Witkowskiej i pomimo negatywnych opinii jakie o niej słyszałam, jestem zadowolona ;)

Pani doktor jest bardzo,bardzo,bardzo dobrym fachowcem...zna się na tym co robi.....obecna pacjentka....

Pani doktor zdecydowanie godna polecenia. miła, nie zbywa. poleciłam już koleżance.

ta pani nie umie leczyć,zamiast zrobić mi badania to dała mi zastrzyki które powiększyły guza, zdecydowanie nie polecam, ta pani nie powinna leczyć ludzi. Nie zna się na tym co robi, zdecydowanie nie polecam i tym komentarzem chcę ostrzec inne kobiety, omijajcie ją szerokim łukiem

Pani Doktor nie zna się na usg. Leczyłam się u pani doktor od 4 tygodnia ciąży. W 36 tygodniu dostałam wyrok rozszczep kręgosłupa i wodogłowie na badaniach gdzie indziej na jej zlecenie bo raczyła dojrzeć że coś nie tak z główką. w 11 tygodniu jest robione usg na którym sprawdza się czy kręgosłup jest cały mózg, serce i inne narządy i ciało. Robiła to usg.

jak dla mnie to świetny lekarz. potrafi wytłumaczyć wątpliwości pacjenta i słucha o co pacjent pyta czy jakie ma wątpliwości.

Polecam! Za każdym razem opłaca się czekanie w kolejce:) Pani doktor przemiła i super sympatyczna. Polecam!!

Była bardzo duża kolejka w przychodni do w/w.Każdej osobie poświęcała maksimum czasu i serca.bardzo dobry fachowiec

Pani doktor prowadziła moją ciążę od początku do samego końca, nie mam jej nic do zarzucenia wszystko przebiegło beż żadnych komplikacji, również poród przy którym była.