lekarz Krystyna Witkowska

najlepszy ginekolog w mieście. zawsze pomaga. zaufana, miła, sympatyczna kobieta. kiedyś pójscie do gin. było dla mnie traumą. dzieki tej Pani Doktor juz nie stresuje sie przed kolejną wizytą. polecam kazdej dziewczynie ktora ma jakiekolwiek opory przed badaniem ginekologicznym.

Pani doktor zdecydowanie godna polecenia. miła, nie zbywa. poleciłam już koleżance.

Pani Doktor nie zna się na usg. Leczyłam się u pani doktor od 4 tygodnia ciąży. W 36 tygodniu dostałam wyrok rozszczep kręgosłupa i wodogłowie na badaniach gdzie indziej na jej zlecenie bo raczyła dojrzeć że coś nie tak z główką. w 11 tygodniu jest robione usg na którym sprawdza się czy kręgosłup jest cały mózg, serce i inne narządy i ciało. Robiła to usg.

Pani doktor jest bardzo,bardzo,bardzo dobrym fachowcem...zna się na tym co robi.....obecna pacjentka....

jak dla mnie to świetny lekarz. potrafi wytłumaczyć wątpliwości pacjenta i słucha o co pacjent pyta czy jakie ma wątpliwości.

Lekarz z wyższej półki. Tani, ale świetny fachowiec. Na prawdę polecam. Moja nastoletnia córka miała swoją pierwszą wizytę u ginekologa u tej pani. Mimo iż tak stresująca wizyta dla małego dziecka to córka wspomina ją pozytywnie i nie zraziła się do ginekologów, jak corka kolezanki, która była u innego ginekologa. POLECAM

Polecam! Za każdym razem opłaca się czekanie w kolejce:) Pani doktor przemiła i super sympatyczna. Polecam!!

Była bardzo duża kolejka w przychodni do w/w.Każdej osobie poświęcała maksimum czasu i serca.bardzo dobry fachowiec

Pani doktor prowadziła moją ciążę od początku do samego końca, nie mam jej nic do zarzucenia wszystko przebiegło beż żadnych komplikacji, również poród przy którym była.