lekarz Krystyna Witkowska

Ginekolog

miła lekarka prowadziła moją ciążę dzięki niej mam zdrową dziewczynkę a było żle .mała ma 2lata .

DZIEKI PANI DOKTUR URODZILAM CZTERY LATA TEMU ZDROWEGO SYNA.NA POCZATKU CIĄŻY UCZĘSZCZAŁAM DO INNEGO LEKARZA,ALE NIE SPELNIŁ MOJCH OCZEKIWAN.I TAK TRAFILAM Z POWIKLANIAMI CIĄŻOWYMI DO PANI WITKOWSKIEJ.POMOGLA MI BARDZ.UWAZAM ŻE JEST NIESAMOWITYM "FACHOWCEM"W SWOJEJ DZIEDZINIE.UCZESZCZAM DO NIEJ DO TEJ PORY.BARDZO POLECAM.

Lekarz z wyższej półki. Tani, ale świetny fachowiec. Na prawdę polecam. Moja nastoletnia córka miała swoją pierwszą wizytę u ginekologa u tej pani. Mimo iż tak stresująca wizyta dla małego dziecka to córka wspomina ją pozytywnie i nie zraziła się do ginekologów, jak corka kolezanki, która była u innego ginekologa. POLECAM

Byłam niedawno u pani dr aby stwierdziła ciąże owszem stwierdziła że jestem w 10 tygodniu po 4 dniach poszłam na usg pani dr doszła do wniosku że ciąża jest za mała i napisała że obumarła . Kazała mi jak najszybciej zgłosić się do szpitala na zabieg nie zrobiłam tego poszłam do innego lekarza który stwierdził ciąże 8 tydzień po badaniu usg okazało się że ciąża rozwija się prawidłowo i płód żyje a pani dr. Witkowska wysłała mnie na skrobankę .

Zawsze miła, empatyczna, delikatna. Można się kontaktować również przez telefon komórkowy. Jestem wierną pacjentką od wielu lat. Prowadziła też moją ciążę i mimo kilku pomniejszych problemów, a potem już poważniejszej cholestazy, urodziłam zdrowego synka.

Świetny lekarz. Godny polecenia. Chyba najlepszy w Częstochowie. Pani dr rzeczowa, miła i przede wszystkim kompetentna, bo to jest najważniejsze. Umiejętności nie do podważenia. Lekarz z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI.

najlepszy ginekolog w mieście. zawsze pomaga. zaufana, miła, sympatyczna kobieta. kiedyś pójscie do gin. było dla mnie traumą. dzieki tej Pani Doktor juz nie stresuje sie przed kolejną wizytą. polecam kazdej dziewczynie ktora ma jakiekolwiek opory przed badaniem ginekologicznym.

Nie polecam.Bylo dobrze do momentu kiedy nie zaszlam w ciaze.Szybkie badania i malo konkretne.USG na ktorym ponoc bylo widac dziecko,ale nie byla pewna czy ono jest.Mam ciezka fizyczna prace,z ktorej kazala mi sie zwolnic ,krzyczac na mnie,ze ciaza to nie choroba.Zmienilam lekarza.Okazalo sie,ze mam miesniaka i ciaza jest zagrozona...a ona kazala mi chodzic do pracy!ABSURD!!!NIE POLECAM! Mimo tego,ze chodzilam do niej trzy lata to bardzo sie zawiodlam.

Pani Witkowska spełniła moje oczekiwania. Bardzo miła, rozmowa z nią przebiegła bezstresowo, uprzejma, dobrze traktuje pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

polecam:)pani dr Witkowska jest uprzejma i miła,spełnia moje oczekiwania i wzbudza zaufanie