lekarz Krystyna Witkowska

miła lekarka prowadziła moją ciążę dzięki niej mam zdrową dziewczynkę a było żle .mała ma 2lata .

Polecam, lekarka bardzo kompetenta, prowadziła moją ciąże bez problemów. Wykryła chorobę u mnie która ujawniła sie w czasie ciąży, podeszła do niej bardzo odpowiedzialnie, umówiła wizytę u znajomego specjalisty. Byłam 2 razy na wizycie prywatnej ( nie mieli w przychodni drukarki do usg) wizyta kosztuje 100zł ( w tym usg). Reszte wizyt odbyłam w przychodni i jestem bardzo zadowolona. Pani doktor dyżuruje (choć krótko) w szpitalu na Tysiącleciu, gdzie również zainteresuje się pacjentką.

polecam:)pani dr Witkowska jest uprzejma i miła,spełnia moje oczekiwania i wzbudza zaufanie

Ja też chodzę do dr Witkowskiej i pomimo negatywnych opinii jakie o niej słyszałam, jestem zadowolona ;)

Nie polecam.Bylo dobrze do momentu kiedy nie zaszlam w ciaze.Szybkie badania i malo konkretne.USG na ktorym ponoc bylo widac dziecko,ale nie byla pewna czy ono jest.Mam ciezka fizyczna prace,z ktorej kazala mi sie zwolnic ,krzyczac na mnie,ze ciaza to nie choroba.Zmienilam lekarza.Okazalo sie,ze mam miesniaka i ciaza jest zagrozona...a ona kazala mi chodzic do pracy!ABSURD!!!NIE POLECAM! Mimo tego,ze chodzilam do niej trzy lata to bardzo sie zawiodlam.

DZIEKI PANI DOKTUR URODZILAM CZTERY LATA TEMU ZDROWEGO SYNA.NA POCZATKU CIĄŻY UCZĘSZCZAŁAM DO INNEGO LEKARZA,ALE NIE SPELNIŁ MOJCH OCZEKIWAN.I TAK TRAFILAM Z POWIKLANIAMI CIĄŻOWYMI DO PANI WITKOWSKIEJ.POMOGLA MI BARDZ.UWAZAM ŻE JEST NIESAMOWITYM "FACHOWCEM"W SWOJEJ DZIEDZINIE.UCZESZCZAM DO NIEJ DO TEJ PORY.BARDZO POLECAM.

Pani Witkowska spełniła moje oczekiwania. Bardzo miła, rozmowa z nią przebiegła bezstresowo, uprzejma, dobrze traktuje pacjenta. Zdecydowanie polecam!

Zdecydowanie polecam!

Świetny lekarz. Godny polecenia. Chyba najlepszy w Częstochowie. Pani dr rzeczowa, miła i przede wszystkim kompetentna, bo to jest najważniejsze. Umiejętności nie do podważenia. Lekarz z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI.

Do pani dr uczeszczam ok. 1,5 roku. Bylam w jej dwoch gabinetach. Na początku wydawala się mila, rzeczowa, być może dlatego, ze jeszcze wtedy nic mi nie dolegalo. Z chłopakiem zaczęliśmy się starac o dziecko, wlasnie wtedy poszlam do pani dr i powiedziałam jak się sprawy maja, ze prawdopodobnie mogłam zajsc w ciaze, na co ona stwierdzila ze zapisze mi tabletki „po”. Gdy ja powiedziałam, ze nie chce to ta przez caly czas jednak nalegala. Poza tym gdy innym razem zgłosiłam się do niej z grzybica pochwy ta jej nie wyleczyla dobrze. Zapisala mi leki, nie robiąc badan na dokładny rodzaj grzyba. W gruncie czego mam powiklania, które ciezko teraz będzie wyleczyc. Powiedziałam pani dr ze od czasu tej infekcji bardzo boli mnie przy współżyciu, na co ona odparla, ze to wina 1mm torbiela na jednym z jajnikow. Zgłosiłam się także ostatnio poraz drugi z tym samym problemem, mianowicie brakiem miesiaczki. Pani dr zbadala mnie i wypisala znow Luteine, mówiąc ze okres kiedys tam powinien się pojawic. Zapytana przeze mnie czy to wpłynie na to, ze nie będę mieć dzieci powiedziala, ze najlepiej by było gdybym teraz zaszla w ciaze, ale teraz to nie ma opcji bo okresu nie mam. Majac 20 lat wiem, ze praktycznie istnieje prawdopodobieństwo, ze dzieci mieć nie będę, jednakowoz ona jako lek. Med. Chyba powinna cos z tym zrobic? Jakos leczyc? A nie przepisywac ciagle te same leki, które w cale mi nie pomagaja. Osobiście nie polecam nikomu pani dr Witkowskiej.

Zawsze miła, empatyczna, delikatna. Można się kontaktować również przez telefon komórkowy. Jestem wierną pacjentką od wielu lat. Prowadziła też moją ciążę i mimo kilku pomniejszych problemów, a potem już poważniejszej cholestazy, urodziłam zdrowego synka.