Lekarze Częstochowa

lekarz Karol Kardas

SP ZOZ Miejski Szpital Zespolony
ulica Mirowska 15
42-200 Częstochowa

Lekarz z 1 Ligi,najwyższa półka... Anioł, wysłucha, pomoże,doradzi, fachowiec w każdym calu.Oby więcej takich LEKARZY!!! Dziękuję z całego serca i pozdrawiam:)
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Janusz Kulczyński

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Pozytywna ,polecam kompetentny lekarz z duźym dowiadczeniem zawodowym i super podejsciem do dziecka.Bylam kilka razy i jestem zadowolona.
Opinia dodana przez: Majka

lekarz Jolanta Gabryel

Kardiolog

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentna Pani doktor,sympatyczna, uprzejma poświęca dużo czasu pacjentowi, potrafi wyjaśnić każdy problem kardiologiczny, leczę się u niej od kilku lat badania mam co pół roku, i zawsze dokładnie wyjaśnia wyniki badań,polecam wszystkim chorującym na serce lub inne problemy kardiologiczne.

lekarz Małgorzata Tyrek

Przychodnia Rodzinna EURO-MED
3 Maja 16
42-200 Częstochowa

Jestem ogromnie wdzięczna Pani Doktor za wizytę lekarską u mojej mamy. Cudowny lekarz z ogromną wiedzą medyczną,przyjazny pacjentowi ,co rzadko się zdarza.Potrafi z dużą cierpliwością poświęcić swój cenny czas pacjentowi. Bardzo dziękuję Pani Doktor
Opinia dodana przez: stenia

lekarz Grażyna Majak

Laryngolog

Filia Nr 1 w Częstochowie
aleja Niepodległości 32
42-200 Częstochowa

Miła pani z wieloletni doświadczeniem i stażem. Jest wrażliwą na ludzkie cierpienie osobą.

lekarz Małgorzata Chełmicka

Gastroenterolog

CENTRUM MEDYCZNE KLARA
Wały Dwernickiego 43/45
42-202 Częstochowa

Bardzo polecam. Bardzo konkretna i rzeczowa Pani Dr. Bardzo odpowiedziała i z olbrzymia wiedza oraz doświadczeniem. 10 na 10
Opinia dodana przez: Kacper

lekarz Aleksandra Mączka

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ORTHOMEDICA
ul. 1 Maja 40b
42-200 Częstochowa

Pani Doktor Aleksandra Mączka świetna specjalistka od usuwania zaćmy w szpitalu na Parkitce w Częstochowie. Standardowy czas usuwania zaćmy to około 40 minut, u mnie 2 godziny. Pani Doktor pod koniec bardzo udanej, ale ciężkiej operacji dzięki której widzę na oko nie mogla rozprostować palcow u ręki, pomógł jej inny lekarz, niestety nie znam nazwiska a któremu bardzo dziękuje. Jestem bardzo wdzięczna Pani Doktor Mączce z uratowanie oka. Dziękuje również ...

Dorota Zyskowska

Logopeda

Neurologopeda kliniczny Dorota Zyskowska
42-200 Częstochowa

Bardzo kompetentna osoba, ze świetnym podejściem do dzieci, polecam, jest profesjonalna i całkowicie poświęca się dziecku. Odpowie na każde pytanie i poradzi
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Marzenna Bartosik-Sładkowska

ulica Wielkoborska 154/156
42-280 Częstochowa

Poznałam Panią doktor podczas pobytu w szpitalu z wówczas 6 tygodniowym synkiem. Mały miał zapalenie płuc. Doktor Bartosik- Sladkowska podczas pełnienia dyżuru bardzo czesto do nas zagladala, podobnie jak do innych pacjentów. Zawsze była sympatyczna, uśmiechnięta i przyjmowała sie maluchami. Na każde pytanie odpowiadała mi wyczerpująco i nigdy nie poczułam od nie olewki. Nawet pielęgniarki gonila kiedy nie chciały wziąć dziecko na czyszczenie noska. Bardzo pozytywna osoba a lekarka świetna. ...
Opinia dodana przez: Olka

lekarz Grzegorz Morawski

Ortopeda, Traumatolog

Woj.Szpital Specjalistyczny
gen. Dąbkowskiego 37 lok. 1
42-200 Częstochowa

Pan Doktor jest czwartym ortopedą, do którego trafiłam z ogromnym bólem nogi. Bardzo mi pomógł. wyjaśnił przyczynę i zajął się moimi dolegliwościami natychmiast. Wytłumaczył sposób dalszego leczenia uprzejmie i zrozumiale. Polecam Pana Doktora wszystkim cierpiącym.
Opinia dodana przez: Alicja

dr n. med. Jacek Bieszczanin

Laryngolog

Gabinet
al. Aleja Pokoju
42-200 Częstochowa

Moim zdaniem najlepszy laryngolog. Przeprowadza bardzo szczegółowy wywiad. Zanim wystawi diagnozę bardzo dokładnie zbada pacjenta. Poświęca czas pacjentowi, a przede wszystkim pomaga pokonać dolegliwość. Zdecydowanie polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Joanna

dr n. med. Roman Zajdel

Reumatolog

al. Wolności 22
Częstochowa

Bardzo sympatyczny i ciepły lekarz. Przeprowadził szeroki wywiad. Poświęcił mi dużo czasu, przepisał tanie leki, przepisał również leki osłonowe na żołądek (b.ważne).

Katarzyna Szymańska

Przychodnia specjalistyczna K.Z. Szymańscy
Szajnowicza Iwanowa
Częstochowa

Leczy na fundusz i prywatnie ale kosztu nie znam. Z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie a przy tym jest bardzo miła i wesoła. Zdecydowałam się na wizytę u niej po tym jak zobaczyłam ile dzieci i mężczyzn do niej chodzi ;)polecam

Edward Madyś

Częstochowa

Byłam zachwycona podejściem do mojego dziecka, mała nawet nie zapłakała. Lekarz rzeczowy, empatyczny i co najważniejsze skuteczny.

lekarz Piotr Kamkow

wojewodzki szpital zespolony
42-200 Częstochowa

Dr. Kamkow jest konkretny,nie owija w bawełnę ,pełen empatii,uprzejmy a przede wszystkim nie zostawia chorego z problemem.tylko działa.Jak jest problem,uruchamia natychmiast wszelkie możliwe sposoby pomocy.Byłam mile zaskoczona po wczorajszej wizycie u doktora,bo nie odesłał mnie ze skierowaniem do dalszych poradni celem dalszego leczenia,tylko sam, osobiście prosił następnych specjalistów o objęcie mnie natychmiastowym leczeniem i już w poniedziałek umówił mnie na wizytę u doktora Jasnowskiego,do którego kolejki są niebotyczne. Polecam z ...
Opinia dodana przez: Danuta

dr Alina Niska

Gastrolog

centrum medyczne Świętego Łukasza
Częstochowa

Bardzo dobry gastrolog, świetny diagnosta w zakresie gastroskopii. Generalnie lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Robert

Andrzej Antoniewicz

Częstochowa

Jest lekarzem bardzo dobrym godnym polecenia cierpliwym Potrafi doradzić Po prostu jest taki jaki lekarz powinien być Lekarz z powołania a takich jest w dzisiejszych czasach już coraz mniej :(
Opinia dodana przez: Magda

dr Dagmara Nosek-Szecówka

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Wielokrotnie i skutecznie Pani Doktor pomogła mnie i członkom mojej rodziny , lekarz godny polecenia .

lek. dent. Lidia Cyran

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Laboratorium Analiz Lekarskich S.C. "Pasja"
Krakowska 19/21
42-200 Częstochowa

Bardzo bałem się usuwania zębów, byłem zrażony po ostatnim dentyście, totalna porazka. Trafiłem na prawdziwego fachowca, nawet nie zorientowałem się i bezboleśnie , całkowicie bezboleśnie mój korzen został wyrwany. W leczeniu zebow tez doktor polecam, jest bardzo dokladna i mila, wykonuje zabieg bez pospiechu i delikatnie, nie boli.

lekarz Maciej Wideł

Chirurg ogólny, Chirurg onkolog

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszewska 25a
42-202 Częstochowa

Bardzo dobry lekarz. Zasługuje na zaufanie. Fachowo zdiagnozowana choroba, perfekcyjnie przeprowadzona operacja. Bardzo dobry kontakt i podejście do pacjenta oraz zainteresowanie zarówno przed operacją jak i po zabiegu. To niezmiernie ważne, ponieważ pacjenci onkologiczni to wyjątkowa grupa osób, która wymaga szczególnego podejścia. Takie ma doktor Maciej Wideł. Polecam Go zdecydowanie.
Opinia dodana przez: Katarzyna Stanienda-Pilecki