Lekarze Częstochowa

lekarz Sławomir Kożuch

Centrum Medyczne Św. Łukasza
ulica Zaciszańska 25a
42-200 Częstochowa

Pan doktor doprowadził mnie do stanu gdzie mogłem wrócić do pracy choć mój przypadek był bardzo trudny do leczenia.Takich lekarzy właśnie nam potrzeba ,lekarzy z powołaniem. Każdemu znajomemu polecam pan doktora kożucha i wszyscy mi za to dziękują że dałem namiary do takiego fachowca
Opinia dodana przez: Tomasz

lekarz Romuald Karoń

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Bialska 104/118 Częstochowa
42-200 Częstochowa

Miły i sympatyczny lekarz, który szczegółowo mnie wysłuchał i skierował na badania specjalistyczne, które nie są tanie bez skierowania. Już na pierwszej wizycie, Pan Doktor, wykonał Usg z którego bardzo dużo wynikało oraz postawił trafną diagnozę jako jedyny. Pragnę podkreślić iż wizyta była na NFZ, także tymbardziej miłe zaskoczenie, że Pan Doktor nie faworyzuje prywatnych pacjentów. Osobiście jestem bardzo zadowolona.
Opinia dodana przez: Julita

lekarz Rafał Hart

ulica Wasowskiego 3/42
42-200 Częstochowa

Jestem pełen podziwu że mogą nas leczyć tacy lekarze.Jestem mile zaskoczony i dziękuję że zostałem tak profesjonalne obsłużony i poinformowany na temat choroby
Opinia dodana przez: Jacek

lekarz Renata Pawlak-Chromy

Szpital Specjalistyczny Parkitka
Bialska 104/118
42-200 Częstochowa

Potwierdzam. Pani Doktor wykonuje zabiegi z wielką starannością, jest bardzo miła, a efekty zabiegów są rewelacyjne. Ewa

dr n. med. Jarosław Janik

Chirurg plastyczny

prof. Kowalczyka 9
Częstochowa

Zabieg usunięcia migdałków oraz polipa w nosie. Po kilku tygodniach od obu zabiegów (pierwszy w styczniu tego roku, drugi na początku września) nie mam problemu z przełykaniem oraz przyklejajacym się pokarmem ale co najważniejsze uciążliwe dla żony chrapanie ustało. Od pierwszej wizyty doktor Janik pilotował cały proces leczenia, dbał o informacje zwrotną po każdej wizycie jak i po zabiegu. Co ważne jako pacjent czułem się zaopiekowany. Polecam z czystym sumieniem ...
Opinia dodana przez: Jarosław

lekarz Mateusz Knop

Malborska 7
42-202 Częstochowa

Dr Knop był moim lekarzem prowadzącym. To dzięki Niemu trafiłam z wadą serca (ubytkiem między przedsionkami ASD) do szpitala SCCS w Zabrzu. Niezwykle profesjonalny lekarz, potrafiący wszystko rzeczowo wytłumaczyć. Skrupulatny, dokładnie sprawdza pacjenta, wyjaśnia wszystkie wątpliwości. I jako jeden z nielicznych lekarzy sam podchodzi do pacjenta, nie trzeba za Nim biegać pytając o swoje wyniki. Z czystym sumieniem poleciłabym Pana dr Knop.
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Leszek Burghardt

ulica Kilińskiego 2/4/14
42-200 Częstochowa

Profesjonalnie wykonane badanie, wizyta odbyła się w wyznaczonym wcześniej czasie. Pan doktor jest bardzo uprzejmy, pomocny oraz posiada wielką wiedzę. Polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Krystyna Krawczyk

al. Armii Krajowej 1/3 lok. 1
42-200 Częstochowa

Naprawde super okulistka więcej takich lekarzy a więdzej osób dobrze widzących.Pełen profesjonalizm.POLECAM
Mój Piotruś miał złe wspomnienia po wizytach u stomatologa,dzięki Pani Wójcik chodzi z chęcią na wizyty.Przemiła z bardzo dobrym podejściem do dzieci .Polecam
Opinia dodana przez: Aśka

lek. dent. Rafał Kubara

Prywatna Praktyka Dentystyczna lekarz stomatolog Rafał Kubara
Okólna 79d
42-200 Częstochowa

Chodziłam do wielu stomatologów, ale odkąd trafiłam do Pana Kubary - nie zmienię go na żadnego innego :-)

lekarz Dorota Adamkiewicz

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Kościuszki 14 lok. 8a
42-200 Częstochowa

Polecam!!!!!!! Zęby to podstawa dobrego samopoczucia!! Możesz bezpiecznie oddać się w ręce Pani Doroty . Profesjonalna konkretna, piękny porządek zaprowadziła w moim uzębieniu. Zawsze dostępna !!!!! Nie naciąga na zbędny koszt!!!!!
Opinia dodana przez: Bogusia

lekarz Ewa Zajusz

Combi-Med" Sp.z o.o.
ulica Dekabrystów 17/19
42-200 Częstochowa

Cudowny Człowiek i bardzo dobry Lekarz. Pomaga nam przy Córce. Pani Doktor jest zawsze uśmiechnięta i serdeczna. Jesteśmy bardzo wdzięczni za poświęcony czas. Pozdrawiamy. 😊
Opinia dodana przez: Karolina

lek. dent. Damian Dudek

Chirurg stomatolog

N.Z.O.Z. NOVA
Armii Krajowej 52
Częstochowa

Wspaniały człowiek, świetny lekarz, cierpliwy, fachowy, dowcipny. Wszystko dokładnie tłumaczy i cierpliwie odpowiada nawet na najgłupsze pytania. Wprowadza super atmosferę podczas resekcji.Polecam wszystkim którzy mają lęk przed dentysta.
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Witold Stasiński

ul. Mireckiego 28
42-200 Częstochowa

U pana doktora lecze się od ponad 20 lat. Nie znam bardziej dokładnego doktora, przykładającego się do leczenia, sumiennego, nigdy nie bagatelizuje problemu.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Jolanta Jędrusik-Kałuża

Lipowa 20
42-200 Częstochowa

Pani doktor jest prawdziwym przykładem lekarza z powołania, szanuje pacjenta, troszczy się o niego i jest świetnym diagnostą. Oby w Polsce było więcej takich lekarzy z powołania jak pani doktor to służba zdrowia byłaby w światowej czołówce!. Pani doktor bardzo dziękuję za to że pani jest i proszę się nie zmieniać pacjentka Sabina S

lek. dent. Alina Polak

gen. Sikorskiego 66
42-200 Częstochowa

Dentystka godna polecenia, profesjonalnie przygotowana, rzeczowa i uczciwa, a przy tym bardzo sympatyczna i cierpliwa. Ceny rozsądne, co wcale normą wśród częstochowskich gabinetów stomatologicznych niestety nie jest...

lek. dent. Andrzej Kazek

Gabinet prywatny
42-200 Częstochowa

najlepszy lekarz jakiego w całym życiu mogłam spotkać. przede wszystkim mądry, znający się na swoim fachu, kompetentny. leczę się u niego przeszło 20 lat i nigdy nie zawiódł.

lekarz Marek Knaś

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CORMED spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
aleja Pokoju 3
42-207 Częstochowa

bardzo pomogl i nadal pomaga moim starszym rodzicom.poza kompetencja uprzejmoscia i ogromna cierpliwoscia poswieca dla pacjetow duzo czasu aby wyjasnic choroby oraz metody leczenia ich.pan dr jest ponadto czlowiekiem b.religijnym czym wzbudza jeszcze wiekrze zaufanie.np.na niedzielny czy swiateczny ranny obchod w szpitalu przychodzi wzcesniej aby nie zaniedbac ani swych chory ani mszy swietej.w nowym roku wszystkiego najleprzego panie doktorze.polecam pana wszystkim pacjentom

lek. dent. Urszula Więckowska

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Janik med
Częstochowa

Nie znam drugiej takiej Pani stomatolog. Polecam gorąco. Jestem z tych trzęsących się na fotelu dentystycznym.Wczoraj usunęłam zęba i było naprawdę niesamowicie dobrze. Wczorajsze doświadczenie rozwiało moje straszne wspomnienia sprzed lat.

lekarz Agnieszka Proszowska-Iljin

www.ziebinski.com
Kilińskiego 7 lok. 6
42-200 Częstochowa

Pod każdym względem świetna lekarka, szkoda tylko, że nie mieszka w miejscu praktyki. Interesuje się wszechstronnie pacjentem, kompleksowo mu pomaga.
Opinia dodana przez: Zbigniew